Jump to content
HellHound

Pillars of Eternity II: Deadfire

Öne çıkan mesajlar

§ 21 Kas 2018, 09:19
Şimdi gençler, ben bunu DLCsiz bitirmiştim üç beş ay önce. Bütün DLCleri alsam; sıfırdan mı tavsiye dersiniz, yoksa kalan oyuna devam edeyim mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Kas 2018, 09:29
farkli class build vs oynamayacaksan bastan baslamalik birsey yok bence. yeni icerik mevcut savelere ekleniyor sonucta.

son boss/bolge oncesi oyun save aliyor, ordan haritaya girince yeni yerlere gidilebiliyor. tabi oyunu bir daha bitirmek gerek boyle olunca.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Kas 2018, 09:48
oyunun ortasini gecmissen bastan oynamak veya eski save'e donmek daha iyi. mutlaka oyunda denemedigin bir seyler vardir.*

ilk DLC tam mid-game. oburleri de onun kaldigi yerden devam ediyordur diye tahmin ediyorum. levellari bilen varsa yazsin. faceroll tat kacirir.

* questlerde falan bir replay value olmadigina katiliyorum. faction questleri haric. vatnir ile birlikte 8 companion var. kici kirik sidekickleri saymadim. onlar 2 kere oynatir. class/subclass denemek, build denemek keyifli. yamalarla, DLClerle gelen itemlar var. combat alakali replay value had safhada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Kas 2018, 10:36
dlcler 14+, 16+ diye gidiyordu, buda 18+ olur heralde. birde oyun patchlendikce bazi eski temizlenmis bolgelerde respawnler olabiliyor abuk.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Ara 2018, 20:01
https://www.youtube.com/watch?v=63ji56vgL3I

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Ara 2018, 21:09
ilk kez oyundaki bir seslendirmeyi begenmedim.

tema belliydi. simdi boss da belli oldu. encounter olarak umarim concelhaut gibi degil de llengrath gibi olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2018, 18:08
acildi dlc

bunlarda 4.0 patch notlari:

https://forums.obsidian.net/topic/107151-patch-notes-for-400/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Ara 2018, 06:44
turn based mode?

https://drive.google.com/file/d/1i1UlxE-wpgqpRuBlC1hOKkNSe6wem01C/view

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Ara 2018, 07:30
gorunce mod sanmistim. yamayla birlikte gelmis fakat kaldirmislar.

turn-based tercih eden bir oyuncuyum. opsiyonel olmasi herkesi memnun eder. yarim yamalak yapmadilarsa yeni bir soluk olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Ara 2018, 16:14
combat baldurs gate tarzi mi bu oyunda?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Oca 2019, 17:06
2 gune turn based sistemi geliyormus, divinity 2 benzeri bisi yaptik demisler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Oca 2019, 20:23
turn-based icin bastan baslamak gerekiyormus.

turn-based beta'dan cikana kadar turn-based oynamayi tavsiye etmiyorum cunku bu haliyle birakacaklarini sanmiyorum. simdi yaratilan karakterler beta sonunda kotulesebilir. ayrica buglar var.

olabilecek en demode turn-based modelini kullanmislar. round basi 1 action cap. dexterity cok kotu bir stat haline gelmis.

recovery'nin olmamasi heavy armorlari epey guclendirmis. dual wield'i zayiflastirmis gibi. dual wield full attack sayiliyor. bir baska etkisi de kiting'in daha rahat olmasi. engagement'dan cikmacalar, movement uzerine etki eden her sey haliyle kolaylasmis.

ayri paragrafi hakedecek etkisi ise recovery arttiran modallarin hayli guclenmis olmasi. mesela sabre'da +2 penetration aliyorsun, karsiliginda sadece turn order'da yerin degisiyor. potd icin nimet. son halinde boyle olmaz diye dusunuyorum.

caster denemedim ama toptan guclenmis olmalari lazim zira aoe'ler ve self-buff'lar daha rahat.

az biraz oynadim. her seyi deneyemedim. genel olarak egleneceli olmus.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 May 2019, 18:27

s a w y e r l a n d i n i z

uzerinde sawyer olan patch cok iyi ahah. keske tryhard olsam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 May 2019, 21:34

turn-based'de dexterity'yi ve initative sistemini degistirmemisler. madem oyle rtwp oynarim dlc'leri. 😞

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Ağu 2019, 12:09

takildigim bir discord'da eleman ultimate'i bitirdigini, obsidian'dan confirmation bekledigini soyluyordu. confirmation gelmis:

Priest of Skaen / Blood Mage oynamis. 70 saat surmus. Single class monk, tactician priest ve ranger/chanter da yapabilir diyor.

Playlist:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Ağu 2019, 21:33

adam yapmış bildiği vardı ama pure monk nası yapacak bilemedim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Ağu 2019, 18:40

Biraz izledim de sırf cheese abi yani belki gerekiyordur bilemem ama köşeye geçip buffların süresini uzatan bir şey var onu spamliyor sabaha kadar her encounterda

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Ağu 2019, 10:28

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Ağu 2019, 11:48

konsol.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş