Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity II: Deadfire

HellHound

Öne çıkan mesajlar

oyunda guzel tank yapmak guzel dps yapmaktan kolay. sonucta tank dediginden engagement sayisi ve olmemesi disinda bir sey beklemiyorsun. kotu statli npcler bile en zorunda tankliyor.

multiclass ile tank yapmak daha da rahat. obsidian tarafinda karakterler tanky olsun diye ekstra caba var. monk olabilen xoti'ye yaninda shield verip, shield prof ile koymuslar. statlari hic uymayan aloth multiclassina fighter koymuslar. defansif buyulerin kuvveti uzerine fighter pasifleri = kapi gibi tank.

gel gor ki is damage'a gelince tam tersi muamele var. sanirim maia disinda yuksek perception gelen yok. serafen class kombinasyonu olarak sansli.

cesitlilik sayesinde ilk oyuna gore her sey daha rahat. her seyin bir cozumu var. tabii denge yamalari gelmeden erken konusuyor olabilirim sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla abi değişik şeyler var aslında.

Cipher oynamayı sevdim, ama melee ye girmek istemiyorum.Ranged şekilde gun kullanan bir build oynayabilirim. Şu anda da öyle bir (black jacket) build oynuyorum aslında ama sürekli switch switch canımı sıktı.
Gene de daha viable bir gun kullanan cipher oynarım. Build yok etrafta..

Shapeshifter bir druid, sanki melee de öttürür gibi hissediyorum. Bununla ilgili de build yok. Shapeshifter / fighter ya da monk güzel olabilir gibi?

Ranger yapmak gönül istiyor, gunner konseptine en uygun yetenekler bu classta.Güzel bir multi class seçeneği aklımda olsa yaparım. Hala düşünüyorum...

Bir de bruce lee tipi monk düşündüm ama o biraz zor gibi şu mekaniklerle...
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

PotD oynamayanlar lütfen şu combat zor bu karakter iyi bu class kötü falan yazmasın suyu bulandırıyorlar.

Tşk

The following excerpt is from my upcoming book tentatively titled "Shrill Whines of an Elitist Gamer":

[10:23, 5/20/2018] Axedice: oha nekatakadaki boss ne kadar zor
[10:24, 5/20/2018] Axedice: cheeselemem gerekti 2 kere wipeladım
[10:24, 5/20/2018] Axedice: ilk defa öldüm oyunda
[10:24, 5/20/2018] Axedice: fakat aşırı steep curve
[10:24, 5/20/2018] Axedice: yani şu bitmeyen waveler bile çok daha kolaydı
[10:25, 5/20/2018] Quixef: nekataka boss?
[10:25, 5/20/2018] Quixef: boss ne arar la bazarda
[10:25, 5/20/2018] Axedice: var ya giant cave grub

Önemli olan POTD oynamak değil yeğen, önemli olan oynayabilmek.
Sosyal ağlarda paylaş

yine bok varmis gibi summon itemlari doldurmuslar.

Komutan said:

İlk oyunda gurubun class dengesine dikkat etmek hiç gerekmiyordu. Hard ve scaleleyerek oynadım ve bir iki tane dövüş dışında zorlandığım yer olmadı. Bunda da durum şimdilik farklı gözükmüyor.

evet bunda daha da kolay oldugu soylenilebilir zira multiclass, subclass derken karakterler bir tik daha kuvvetli oluyor. ayrica oyunun yuksek zorluklarini yeterince zor yapmadiklarini, zorlastiracaklarini beyan ettiler.
Sosyal ağlarda paylaş

daha potion kullanmami gerektirecek bir combata denk gelmedim coksukur, bosslar dahil. Genelde tek olen ranger peti oluyor abuk yerlede ileri atladigi icin, onuda metalle kumas arasinda tutuyorum normalde, 2 tanki gecen olursa diye kazara.

ilk oyuna gore tek eksigim Concelhaut's Crushing Doom
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

daha potion kullanmami gerektirecek bir combata denk gelmedim coksukur, bosslar dahil. Genelde tek olen ranger peti oluyor abuk yerlede ileri atladigi icin, onuda metalle kumas arasinda tutuyorum normalde, 2 tanki gecen olursa diye kazara.

ilk oyuna gore tek eksigim Concelhaut's Crushing Doom

Observatory
Sosyal ağlarda paylaş

Firearms ların recovery time larında sorun var, hangi skill-ability vs alırsan al 3.6 second altına düşmüyormuş.

Bu durumda gunner bir karakter oynamak çok anlamsız.Ancak switch yaparak bir şeyler yapılabilir.

Şerefsiz obsidian ya.1.02 patch inde düzeltmemişler de durumu.

Bıraktım oyunu, bekliyorum yeni patchi...
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

quixef said:

Gunner NPC karakter POTD da ortalığı tertemiz ediyordu valla. Maia highest single target damage: 450 diyordu en son.

maia'nın kendine özel bir kaç abilitysi var, ondan dolayıdır o.

Şimdi de kendi karakterim ranger/rogue ortalığı ben dağıtıyorum

youtube da nerd commando diye bi adam var tonla buildi var hepsi de çalışıyor tıkır tıkır bak istersen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...