Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity II: Deadfire

HellHound

Öne çıkan mesajlar

oyundaki erkeklere yazmayi becerememis, yoksa mumkun, karakterle olan dispositionina bakiyor

Eder'in side questi eski (kadin) sevgilisi hakkinda, Tekehu casually eski hatun flinglerinden bahsediyor, ama caktirmayalim ki AJANDA ayagina yatabilelim heh

klasik zaman/butce/tembellik yuzunden herkesin biseksuel olup, bilimum oryantasyona ozel bir seyler yazilmamasi hastaligi var companionlarda, onun disinda kim hangi narrative'e sikistirmak istedigine bagli olarak ne gormek isterse onu goruyor yine belli ki.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eder rejected her, Aloth rejected her, and Serafen never even bothered…yet every female PC and NPC were drooling over my bedsheets and begging to be let inside. It left a bad taste in my mouth and held the game back from being the full-fledged RPG experience I wanted it to be.

Bu romance olaylarına dokunmayacan oyun yapıyosan aşırı boktan ve saçma oluyo zaten,yada yukardaki gibi düdükleri çekiyosun oyuna,bu elemana göre romance olduğu halde full-fledge rpg değil bu oyun,romance olmasaydı rpg olarak bile kabul etmezdi büyük ihtimalle(ki komple yanlış dediği büyük ihtimalle reputation barlarını umursamadan yazılmış millete)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet tüm romancable npcler biseksüelmiş şimdi gördüm listesini.

https://i.gyazo.com/794df459c3a04b029d0c2c57d61fa7be.png

Fakat obsidian forumlarında Eder in romance seçeneği yok diye kazan kaldıran ve "partiden atacağım artık işim kalmadı" falan diyenler O_o

Yazık garibimin söz hakkı da yokmuş sanırım lead olmasına rağmen. Full voiceover gibi bu da büyük ihtimalle management kararıydı

Romance olayı genel olarak feci gereksiz ona katılıyorum. Oyun yani bu neyin romance i arkadaş nedir bu ihtiyaç.

Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

bitirdim,meh world setting bi süre sonra baydı tribelar koloniciler korsanlar politika olayı çok kötüydü onların questlerini facerollayıp geçtim companionlarda eh işteydi en iyi şey sanırım gezinme ve explore du

oha kaç saat gameplay var

oyun ben saatler sürecek Witcher 3 modu falan sanmıştım. öyle değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...