Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Outland EU - Chorus Caprarum - Oyuncu Arayışı

Konn

Öne çıkan mesajlar

Selamlar arkadaşlar. Lafı çok uzatmayacağım.

Haftada 2 gün raid yapan, 7.1.5 öncesi progressi 2/3 HC olan semi-casual kategorisine dahil edebileceğiniz bir guildiz. Genelde raidleri 10-15 kişi arasında oyuncuyla yapıyoruz.

Kısacası Legion'ın keyfini çıkarmaya çalışıyoruz.

İyi bir arkadaş grubuyuz. Sosyal ve muhabbeti, goygoyu seven arkadaşlar arıyoruz. Tek şartımız bu.

PS: Realm Outland EU - Alliance
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
valla adam bulamama alliance ın genelinde sıkıntı yav. alliance ta gece 01:00 dan sonra m10+ yapacak adam sayısı baya az . TN deki karakterlere giriroyum gecenin 3 ü olmasına ragmen m10+ yapacak 15-16 tane grup çıkıyor. Alliance tekrar dönüp bakıyorum 3-4 tane anca :) çok bişi beklememek lazım world top 20 de hepi topu 4 tane alliance guildi var. türk guildleri arasında da 2 tane alliance guildi var. alliance PVE de komple bitik anlıcan :)

gürcü ,alman vs.. komple TN ye horde geçin sorun çözülür . silvermoon a geçmekte birazcık çözüm olabilir :)
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

valla adam bulamama alliance ın genelinde sıkıntı yav. alliance ta gece 01:00 dan sonra m10+ yapacak adam sayısı baya az . TN deki karakterlere giriroyum gecenin 3 ü olmasına ragmen m10+ yapacak 15-16 tane grup çıkıyor. Alliance tekrar dönüp bakıyorum 3-4 tane anca :) çok bişi beklememek lazım world top 20 de hepi topu 4 tane alliance guildi var. türk guildleri arasında da 2 tane alliance guildi var. alliance PVE de komple bitik anlıcan :)

gürcü ,alman vs.. komple TN ye horde geçin sorun çözülür . silvermoon a geçmekte birazcık çözüm olabilir :)

Haklı bir önerme ancak biz daha çok 3rd generation coffee shop tarzı bir guildiz.

Adımızı da 3 harfi Paf, Taf, Kef, Dib vs. tarzi bişey yapmayı düşünüyouz.

Yani daha hipster vari insanları arıyoruz o yüzden bütün türklerin bulunduğu TN'ye geçmiyoruz.

İnşallah bol tanktop giyen deri çantalı raiderlar bünyemize katılırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Simdi bulundugum guild de komple outlandden migrate etmis tn ye yakin zamanda. Epey de memnunlar. 3/9 m progressimiz de oldu. Ne isiniz var orada benim ally emerald dreamdaki karakterle haftada bi girip leg yapip satip tokenimi alip cikiyorum . ona bile legendary questinde puglamak icin kanser oluyorum her seferinde. Zor o is gurcuye de acilirsiniz iraqi ye de. Emeginize yaziktir valla.
Sosyal ağlarda paylaş

ToS vs. raidler için arada adam lazım olursa gelebilirim. Server migrate falan etmem.

WOTLK bittiğinden beridir casual takılıyorum tek başıma. Son dönemde (2 aydır falan) casuallığı biraz arttırdım. Pug gruplarla normal raid falan yapıyorum. Henüz KJ kesemedim o ayrı :)

Dediğim gibi raide adam lazım olursa Shadow Priest ile gelebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...