Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xbox one s kinect ve skype

elma

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Yurtdisinda calisiyorum, Turkiye ile bol bol skype yapmam gerekiyor.

Elimde olanlarla en kaliteli sekilde nasil skype yapabilirim?

- sony 4k smartTV
- ps4
- xbox one s, xbox 360. One s icin kinect kamerasi yolda.
- android smartphone
- ipad mini 2 wifi

Chromecast ve airplay ile telefondan ya da ipadden ekrani stream edebiliyorum, ama yine de aletin kucuk kamerasina bagli kalmam gerekiyor, ve cozunurluk yetersiz geliyor.

Su ana kadar bulabildigim en iyi cozum Xbox one s icindeki skype applicationi ile gorusmek. Bunun icin kamera siparis ettim. Saniyorum bir adet de adaptore ihtiyacim olacak.

Yardimci olursaniz sevinirim.
Tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi her şeyin var zaten. geriye alo tuşuna basmak kalmış.

Hahaha, sunu yapmak niyetindeyim. Anneyle salon koltugu rahatliginda gorusmek icin en mantiklisi bu.

https://www.youtube.com/watch?v=9grMdCbBkDU

Red, sen Almanya'daydin diye hatirliyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

Ilık bir untermensch gibi xbox kullanacağına gerçek bir masterrace gibi PC alıp görüşmelerini onla da yapabilirsin. Böylelikle annenin "oğlum hollandalarda ılık oldu gitmiş konsol kullanıyor, torunlarım gerçek birer PC kullanıcısı olup ılık olmasa bari.." diye endişelenmesine de gerek kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:
Konu, niye 4k cozunurluklu televizyonda rahat rahat son kalite gorusmeyeyim?

Konu, gerçek bir erkek gibi HDMI ya da steamlinkle 4k çözünürlüklü televizyonu pcye bağlayıp rahat rahat son kalite görüşmen ya da tam bir ARTO gibi xbox kullanman.

Seçim senin

http://www.menajerler.com/uploads/image/ARTO.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Burda o kadar dalganizi gectiniz de, 49 inch 4k ekranda kinect kamera ile skype yapmak mukemmel oluyor.

Kameranin perspektifi var sen hareket edince acisini degistirip seni izliyor, oturunca statik oldugunu anlayip zoom in yapiyor vs. Adamlar cok guzel ayar yapmislar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...