Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nukemden selamlar

nukem

Öne çıkan mesajlar

nukem said:

abi ne zaman gittiğimi tam hatırlayamıyorum, karakedi miydi kuçukedi miydi hepimizi banlamıştı. o buralarda mı sahi? yoksa zegnalar revolt mu yaptı :)

bu yaz ayrılma planları yapmakla birlikte ülkedeyim, okul vs. bitti 4 senedir tedarik zinciri danışmanı olarak butik bir danışmanlık firmasında çalışıyorum istanbuldayım. bilgisayara vs. fazla vakit ayıramıyorum haliyle.

Trendbasket.net diye bir internet sitesi kurdum basketbolla alakalı yaklaşık 4 senedir ortalarda, o baya büyüdü. Fazla vakit ayıramıyorum ama güzel bir dedicated ekibi var yürüten belki duymuşsunuzdur ismini.

Siz neler yapıyorsunuz?

Esh said:

Welcome back

Ee ne yaptin gittiginden beri? Ne isle ugrasiyosun, memlekette misin?

E iyi gozukuyo senin tarafindan.

Biz hala uo oynuyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

bazı şeyler değişmiyor tabi ben de hala beşiktaşla yatıp kalkıyorum :)

arada gelip okurum ya hiç tahmin etmiyordum paticiğin açık olduğunu hala

uo oynanıyor mu cidden? benim gördüğüm mmorpg olayı biraz bitti gibi, insanlar indie oyunlara ve mobalara kaymış gibi duruyor. bir yandan twitchle görüşmeye çalışıyoruz da bir kanal vs açsak nasıl olur diye trendbasket yapısı altında, oradan takip ettiğim kadarıyla biliyorum.

buralarda var mı yayıncı falan bu arada?
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...