Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Kedi

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

3 tane kedi var evde. biri şeker hastası, diğerinin eklemlerinde sorun var. sokakta yaşıyor olsalar öleceklerdi şimdiye kadar kaç kere.

hala doğosondon oyormoyon hoyvonloro

yav he he

Simdi tepki cekcem azcik ama hayvan dusmani oldugumdan, cani oldugumdan, kedi sevmedigimden degil.

Buna dogal seleksiyon diyoruz abi. Survival of the fittest. Zayif oluyo, guclu kaliyo, soyunu devam ettiriyo. Ha olayin uzucu oldugu gercegini degistirmiyor pek tabi ama onlemi ya da cozumu her hayvani eve doldurmak degil, dumduz dogum kontrol.

Bu sizin de yapabileceginiz bir sey degil pek tabi, devletin duzgun sekilde el atmasi, meseleye ciddi yaklasmasi lazim ama gunumuz Turkiye'sinde bildigin cok sey beklemek. O yuzden kimsenin herhangi bir aksiyon icin bik bik etmeye hakki oldugunu sanmiyorum. Yani birakin besleyen besleyin, alan alsin. Tek isteyecegim, onerecegim eve alindiktan sonra tekrar sokaga birakilmamasi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

ya birbirinize satasmaya gerek yok da.. disarsi o kdr da olumcul degil eğer kedi alisirsa.

dedigim gibi kendi isterse cikar istemezse cikmaz. kendi karar versin.

onceligim kediyi sahiplendirmek,, eger olmazsa ben bakcam yapcak bisi yok.
once sabahlari salip aksamlari alma isine girisirim masa gibi. yok kedi cikmiyosa evde kalir teklif etmem daha.
Sosyal ağlarda paylaş

su an itibariyle forum disi satilmistir.

tabi icim buruk kaldi biraz, baya alismistim tam bi hafta olmustu bu gece.
eger satamasaydim, bi sekilde bakmayi goze almistim. keske vermesemiydim bilmiyorum ama
en azindan iyi biseye araci oldugum icin mutluyum.

edik: bu hissi onceden de yasamistim. sevdigim halde sevgilimden ayrilirken.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...