Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternet Siparşimim elime ulaşmaması

Remus

Öne çıkan mesajlar

Bir çok kez karşılaştığımız sorunlardan olduğundan biraz bilgi aktarmak isterim.

Öncelikle tüketici Hakem Heyeti en son seçeneğin olsun. kesin kazanırsın ama şuan öyle bir sıra var ki 2 yıl gibi bir sürede sonuçlanıyor.

Kesinlikle ilk yapman gereken firma ile iletişime geçmen Call center'la değil mail ile de merkezi bir yere ulaşabilirsin. yaşadığın sorunu anlattıktan sonra ivedi bir şekilde yeni ürününü göndermelerini rica et eğer 2 gün içerisinde ürünün sende olamaması durumunda ücreti bankadan iptal ettireceğini söyle ve tehdit et açıkça. Bu arada bankayı aradığında şifreli işlem dahi olsa bu yaptğın işlemin fiktif işleme girdiğini ve ürünlerin sana gelmediğini dolayısı ile ücret iadesini talep et ki yapacaklar için rahat olsun.

böyle bir yol izleyebilirsin. he ürünü hiç bir şekilde istemiyorsan direkt banka ile çöz sorununu, sonuçta ödemiş olsanda bankadan alacaklı olmak daha mantıklı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

Bankaya söylemedim zaten çoktan kredi kartını da ödemiştim, kesim tarihi ayın 6sı.

Zaten 1 ay geçti, tüketici heyeti ile çözerim gibime geliyor.

banka her turlu chargeback yapar o parayi

tuketici hakem heyetine gitmen cok fazla zaman kaybettiricek.

bu arada mng'nin sana yalan soyledigini soyleyen subesini de tekrar ara, ana avrat sov.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ben de gapsweat.com'dan alisveris yapmistim.

cakma falan neyse alir giyerim asortman niyetine dedim. sweatler bi geldi, abi a4 kagittan yapilmis gibi. XL'i bile bana olmadi.

neyse hemen ayni gun geri gonderdim (28 ekim)

kargo fisini kenara ayirdim. adamlar telefonlarima cikmadilar, aha dedim bunlar dolandirici.

aras kargo kapida kredi kartiyla odemeli almistim urunleri. aras kargoyu aradim, "biz bisey yapamayiz beyefendi dava acin beencaa" dedi yayvan agizli kiz. mesai bitmeden enpara'yi aradim dedim boyle boyle dolandirildim.

harcama itiraz formu gonderdiler, sonra doldurup faksladim ve mail attim ayni gun icinde.

ertesi gun aradilar "bu islem 45 gun civari suruyor, ara ara biz sizi bilgilendircez" dediler. iste 40 ya da 41 gun sonra yatirdilar parami.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

sen kısa hikayeden önce fena değildin olm, sonra bozdun

ya gebeş bi uyduruk solcu admin vardı iki trolledik diye title'ımı sildirmişti. sorunca da geçiciydi o zaten demişti korkak. tabi mdoerasyondan dasaaya falan hamburger yedirip öğreniyordum ben bunları. o gün bu gündür insanlara kırgınım. herkesin bir fiyatı var red ibnedir saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

türkiye'de karşındakini azarlayıp ısrarlı bir şekilde üst yetkiliyi istemediğin sürece bi bok olduğu yok.

Ne yazık ki çok doğru.

Amcam Digiturk ile aylarca uğraşmıştı zamanında, en sonunda gözü dönüp telefondakine bayağı ağır küfredince 1 saat içinde işi halloldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Amcam Digiturk ile aylarca uğraşmıştı zamanında, en sonunda gözü dönüp telefondakine bayağı ağır küfredince 1 saat içinde işi halloldu.

rofl şu aklımda olsun
vodafone internet falan diye sözleşme imzaladım 6'sında hala bekliyorum :))))))))
bu hafta da olmazsa arayıp güzel bi söveyim <3
Sosyal ağlarda paylaş

adsl'den çıkarken baya söveyazmıştım ya. adam bi ara "ben sizi adslden vazgeçirmek istemiyorum" dediydi. e eben ama yani.

bi de bu kaplıca satmaya çalıştıkları zaman kadın açtı hıbı hıbı anlattı işte. dedim meşgulum kusura bakmayın. "napıyorsunuz" dedi karı. abi sabaha mı bırakırsın yani dediği şeye bak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...