Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aktif kimler var

Nekro

Öne çıkan mesajlar

Citadel patchinden sonra basladik yine birkac arkadas casual olarak takılıyoruz bir WH corpunda. Patide aktif adam var mı bilmiyorum o yuzden actim konuyu.

5-10 kişi toplaşıp bir W-space kapma planım var. Kendi corpumuz olur. Bizim alliance a da girebiliriz ayarlanabilir. Hem content hem de support icin faydalı olurlar.

Hali hazırda wh de yaşayan aktif bir grup varsa daha guzel olur tabi varsa soyleyin pls.
Sosyal ağlarda paylaş

şu anki WH(C4)'nin c5 static i var. Oradaki combat sitelari farmlıyoruz boş olunca. Dread kullanılmıyor max battleship size. Bazen t3 kullanılıyor cok insan varsa fleet de, wolf rayet bulursak confessor-svipul larla farmlanıyor falan.

Data/relic sitelarla uğraşan yok değmiyor çünkü. C5/6 içinde güzel gas site bulursak gas harvest yapanlar oluyor ordan güzel para cikiyor. Mine yapan çok nadir oluyor. Production yapan birkaç kişi var tritanium lazım olunca mine yapıyorlar bir tek. Onun disinda PI yapıyor hemen herkes.

Farm disinda begenmedigimiz womrhole u roll layip yenisini aciyoruz. Staticlerden illa ki bir Nullsec cikisi oluyor roam icin.

C5 farm olayında dualbox yapıyorum güzel bir sistem denk gelince saatte 500 mil civarı loot toplanıyor. Remote cap transfer lı 2 rattlesnake le yapılıyor bu.

PI da da tek karakterden ayda 500-700 mil arası bir gelir saglamak mumkun buradaki planetlarla.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Arkadaslar biraktilar aktif olan yok. Bende kimse olmayinca eskiden takildigim lowsec grubuna katildim. Onlar da US time zone tabi pek denk gelemiyorum bende arada sirada giriyorum bu aralar pek vaktim yok eve e.

Sp varsa yeterli birkaç güzel wh corpu soyleyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Merkezde yeni başlayanlara ve oyun dinamikleriyle alakalı soru soranlara yardım iyi seviyede ancak beraber takılalım, elimden tutun, bir corpumuz olsun veya bir corpa girip beraber fleetlere çıkalım muhabbetine karşılık veren yok denecek kadar az. Bence kanaldan da birşey çıkaramaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

Citadel patchinden sonra basladik yine birkac arkadas casual olarak takılıyoruz bir WH corpunda. Patide aktif adam var mı bilmiyorum o yuzden actim konuyu.

5-10 kişi toplaşıp bir W-space kapma planım var. Kendi corpumuz olur. Bizim alliance a da girebiliriz ayarlanabilir. Hem content hem de support icin faydalı olurlar.

Hali hazırda wh de yaşayan aktif bir grup varsa daha guzel olur tabi varsa soyleyin pls.

ya bırak, açtım accountu gelmediniz. Goonsda corp bile ayarlamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

traptorex said:

Merkezde yeni başlayanlara ve oyun dinamikleriyle alakalı soru soranlara yardım iyi seviyede ancak beraber takılalım, elimden tutun, bir corpumuz olsun veya bir corpa girip beraber fleetlere çıkalım muhabbetine karşılık veren yok denecek kadar az. Bence kanaldan da birşey çıkaramaz.

Kanalın girişinde 3 adet türk corpu ve iletişim için gerekli kişilerin isimleri yazıyor. Bunlarla konuşup kendine uygun olan varsa katılabilir. Türk corpunda olmayıp yabancılarla oynayan kişi yada kişilerle konusup aralarına katılabilir. Son olarakta corpsuz takılan kısmen yeni başlamış sayılan kişilerle kendi corp kurup bir şeyler yapabilir.

Bu 3 yöntemle de Merkez kanalındakilerle konuşarak kendine beraber oynayacak grup bulabilen kişi örneği çok.
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

Arkadaslar biraktilar aktif olan yok. Bende kimse olmayinca eskiden takildigim lowsec grubuna katildim. Onlar da US time zone tabi pek denk gelemiyorum bende arada sirada giriyorum bu aralar pek vaktim yok eve e.

50m sp oldu wh de sıkıntım yaşamam diye düşünüyorum, en azından bilgi alışverişi için alabilirim corp isimlerini
Sosyal ağlarda paylaş

eolos said:

Nekro said:

50m sp oldu wh de sıkıntım yaşamam diye düşünüyorum, en azından bilgi alışverişi için alabilirim corp isimlerini

Hard knocks en iyi Wh gruplarindan biri. Sürekli pvp yapıyorlar. Null renter larina super drop falan yapıyorlar bazen. Baya tecrubeliler. Laserhawks var ruslar. En kalabalik wh grubu olabilir. Keepstar lari var c5 lerde. Benim eski grup holesale di. Onlar da fena degil. Wh den disari pek cikmiyorlar. Anca biri null hole unu check eder target bulur öyle fleet toplaniyor daha çok. Onun dışında paso wh corplarini avlamaca.

C4 magnetarda yasiyorlar. C5 ve c2 staticleri var. C5 de farm yapabilirsin. Arada pve fleetleri de oluyor zaten. Ben hayvan gibi farm yapmak istiyorum dersen holesale iyi. Yok ben hardcore pvp istiyorum dersen hard knocks.

Adocracy, wormbro falan gibi aktif olmayan corplarla hiç ugrasma iki gune bayarsin. Mutlaka bir killboardlarini kontrol etgirmeden.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...