Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aktivite:Paticik TT genel mudurlugunde :)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Evet madem herkes bır aktıvıte duzenlıyo hadı hep beraber TT genel mudurlugune gıdelım ınternet olayıona bır el atalım el atmayanları dovelım genel mudurun odasını basalım vs. :)
Gelmek ısteyenler adını yazsın[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

fırlatacağına kablo modemi olmayan zavallılara bağışla sen onu.. :)

bulup da bulanıyor insanoğlu..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

ahuahe Bende gelicem bu sefer kesin.. :)
Hep beraber toptan gidiverelim hatta hazır gitmişken birde yanımızda kına götürelim,birer birer Veririz TT genel müdürlüğü çok sever zaten böyle durumları...

Öldürme imkaanımız ve olsalığımız var mı?[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 11 June 2003 02:58 tarihinde demiş ki:

bulup da bulanıyor insanoğlu..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister

merak etme su halıyle SOL kablodan daha ıyıdır :)[hline]Just as somethings can be right and useless
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 11 June 2003 02:59 tarihinde demiş ki:
ahuahe Bende gelicem bu sefer kesin.. :)
Hep beraber toptan gidiverelim hatta hazır gitmişken birde yanımızda kına götürelim,birer birer Veririz TT genel müdürlüğü çok sever zaten böyle durumları...

Öldürme imkaanımız ve olsalığımız var mı?[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

organızator benım :)
evet Matrıxtekı gıbı alıcaz sılahları dalıcaz bınadan ıcerı ben sahsen Işınkılıcımı getırıcem
Only in My Dreams Now...Curse!
[hline]Just as somethings can be right and useless
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 11 June 2003 03:00 tarihinde demiş ki:
said:
Sam, 11 June 2003 02:58 tarihinde demiş ki:

merak etme su halıyle SOL kablodan daha ıyıdır :)[hline]Just as somethings can be right and useless

sol olduğunu kim söyledi, 33k ttnet.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Edirne de ne kadar modem varsa toplar gelirim.Sonuçta hayati bir mevzu var ortada hep beraber fırlatırız modemleri...[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
kyle:Ooo BABA hoşgeldin...
baba:hoşbulduk,hoşbulduk...
kyle:BABA sen ingilizce biliyon mu?
baba:Benim kafamı bozmayın.!!!
Sosyal ağlarda paylaş

elinde 56 k olupta 33k kullananların 33k ttnet demeye hakkı yok bence :P[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

ehe kablo modemleri genel müdürün penceresine sallayın[hline]Not: Chem msg atma!
Chemical, 05 June 2003 02:53 tarihinde demiş ki:
neblim atlıoz işte
Forum dimi burası? yoksa özelmi konuşuyorsunuz? etrafa açık bi forum burası dimi? e altına not koyun chem mesaj atma diye
---
Ra_d, 04 June 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
zed ye beni...:)
---
[Dagger v0.12b - Forum Auto Answering Program]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sizin kollarınıza yazık. Bana verin ben fırlatırım modemleri. Eliniz ağrır sizin.
[eeh ulan bu iş olursa baya para kazanacaz ha heheh]
*!Ellerini hızlı hızlı ovuşturur*[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "

[Bu mesaj McFrenzy tarafından 11 June 2003 14:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şey... eee... ne demiştim bi dakka... aa kuşa bak napıyo eheh!!! *!depar atar*[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...