Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

VPN'siz login olamıyorum

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Böyle bir saçmalıkla karşı karşıyayım.

VPN açmadan login olmaya çalıştığım şifreyi doğru da girsem yanlış da girsem "You have been disconnected (error: BLZ51900001)" diye bir hata veriyor. Modemi defalarca resetledim, cache sildim vs. hiç bir şey olmadı. Henüz bir gün öncesi hiç bir problemim yokken nereden çıktı böyle bir şey anlamadım.

VPN açınca hiç bir problem olmadan giriyorum oyuna bu arada, ama ms çok yüksek oluyor :<
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

VPN denesene madorca, eğer öyle çalışırsa tek tek evdeki diğer internete bağlı cihazları kapatarak dene.

DNS'le ilgili bir sıkıntı da olabilir söylendiği gibi. DNS'i otomatiğe alıp bir girmeye çalış ilk önce.

müthiş saçma ya
dnsle ilgili herşeyi denedim
bugün arkadaşın evinden denedik oradan giriyor oyunla ilgili bi sıkıntı degil. Tekrar aradım TTelekomu derdimi anlatıyorum ama özellikle anlamak istemiyorlar sanki. diyorum ki oyunun serveri bu bakabilir misiniz bağlanıyor mu yoksa bloklu mu diye, biz burdan yapamayız onu diyorlar, nereden yaparız diyorum yapılamaz diyorlar kanser oldum.

vpn olarak ne kullanayım en güvenli ve bedava ne var?

gerçi vpn ile girmek de geçici bi çözüm
bana kalıcı bi cozum lazım nasıl olcak bilmiyorum.
QQ
Sosyal ağlarda paylaş

Benim evdeki internet kullanan diğer cihazları kapatıp açtıktan sonra kendiliğinden düzeldi problemim. Başka hiç bir şey yapmadım. İnternete bağlı diğer cihazlar da TV ve tivibu'nun kutusuydu...

Boku onlara atıyorum ben de işte.

Bu arada wow server'larını pingleyince pingliyor çatır çatır. Onda hiç bir problem yok, saçmalık login'de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...