Jump to content
Oce4n

kurumsal mail hizmeti kullanan/bilen?

Öne çıkan mesajlar

§ 06 Nis 2021, 13:24

turkcell'de de daha iyi bir deneyim olmayacak zaten. turkcell artık bildigin turk telekom tier.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Nis 2021, 13:34

Vodafone'dan uzak durun demeyi unutmuşum.

Kurulum sancılı oldu benim için ama şuan sorun yok diyebilirim.

Tek başıma bütün kurulumları ben yaptım. Çalışanların pc'sine ayrı telefonuna ayrı mail hesabı kurdum. Güncel olan pc'lerde ve telefonlarda sorun çıkmazken eski/güncel olmayan windows veya outlook kurulu pc'ler çok uğraştırdı. Parolasında türkçe karakter olan hesapları bağlayamadık falan. XP yüklü 2 pc var işyerinde bunlara kurulum yapamadım. Bunları da hep deneme yanılma yöntemiyle çözdüm.

Şu an günde 10-15 dk arası sunucu bağlantı kopuyor öğle saatlerinde, sebebini anlamaya çalışıyorlar. Teknik destek en geç 15 dk. içerisinde dönüş yapıyor. İlk geçiş esnasında da bayağı yardımcı oldular. 

Uzun bir süre sonra kafam rahat şuan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Nis 2021, 13:45

konuyu açalı 4 sene olmuş neredeyse. o zamandan beri yandex kullandırtıyorum tanıdıklara. ekip sayısı 20'yi geçmeye başladı. 1 kere bile sıkıntı yaşamadılar 😄 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Nis 2021, 20:06

Öğle saatlerinde günde 15 dk bağlantı sıkıntısı yaşanan bir hizmetten e posta gibi kurum için çok önemli bir servisi alıyorsun ve memnunsun, kafan da rahat.

Tanrı herkese senin gibi müşteri versin valla 🙂

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Nis 2021, 06:00

düşün ne kadar sıkıntı yaşadım artık 🙂 şahsi 1 2 domaine yandex kurdum bende test amaçlı. problem yok. bir daha aksilik yaşarsam direk oraya geçeceğim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Nis 2021, 06:22

Selam,

Yandex'e gelen bazı mailler nedense benim Outlook'a düşmüyor :\ Spam olarak da gözükmüyorlar.

Saygılar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Nis 2021, 08:01

Turkcell'den YaaniMail mi yoksa Microsoft Exchange mi aldın? 🤔

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Nis 2021, 11:56

Yaanimail aldım @orc_lord

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...