Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kurumsal mail hizmeti kullanan/bilen?

Oce4n

Öne çıkan mesajlar

Vodafone'dan uzak durun demeyi unutmuşum.

Kurulum sancılı oldu benim için ama şuan sorun yok diyebilirim.

Tek başıma bütün kurulumları ben yaptım. Çalışanların pc'sine ayrı telefonuna ayrı mail hesabı kurdum. Güncel olan pc'lerde ve telefonlarda sorun çıkmazken eski/güncel olmayan windows veya outlook kurulu pc'ler çok uğraştırdı. Parolasında türkçe karakter olan hesapları bağlayamadık falan. XP yüklü 2 pc var işyerinde bunlara kurulum yapamadım. Bunları da hep deneme yanılma yöntemiyle çözdüm.

Şu an günde 10-15 dk arası sunucu bağlantı kopuyor öğle saatlerinde, sebebini anlamaya çalışıyorlar. Teknik destek en geç 15 dk. içerisinde dönüş yapıyor. İlk geçiş esnasında da bayağı yardımcı oldular. 

Uzun bir süre sonra kafam rahat şuan.

Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...

Memnunum. Sürekli güncelleniyor, yenilikler vs geliyor. Teknik destek çok hızlı, genelde 10-15 dk. içerisinde dönüş yapıyorlar atılan her maile. İlk zaman birkaç kere yaşadığım kısa süreli sunucu hatalarını artık almıyorum. Sadece 2 3 firmada bir kaç firma mailini beyaz listeye eklemem gerekti mailleri spam vs. olarak algılandığı için. Web mail arayüzünün biraz daha gelişmesi lazım, güncelleniyor gerçi belirli aralıklarla o da.

Şuan kafam hala rahat yani. tabiiki bi microsoft veya google değildir. @GERGE

Aiko tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Gereksiz olmuş artık.

Zoho'dan daha pahalı.

Aylık 23TL şu anda ama TL üzerinden değil, G Workspace TL üzerinden 29TL ile daha mantıklı.

Ben de döndüm, dolaştım, Fastmail maceram oldu, yine en iyi hizmeti verdiğini düşündüğüm Microsoft 365 Exhange Online (Plan 1)'e döndüm. 34TL bu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...