Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

di

Mesajlari sikayet ederken...

Öne çıkan mesajlar

Ahali selam,

Bu sikayet olayinin baya baya suyu cikmis durumda. Haliyle bir iki seye barnak basayim da duzeltelim, siz sag biz selamet devam edelim istiyorum.

1 - Sikayet sebebi kismini bos biracaksaniz ya da neyi sikayet ettiginizi anlamak icin muneccim lazimsa, hic basmayin o sikayet butonuna.

2 - Sikayetler bolum modlari + genel yoneticilere gidiyor. Haliyle sikayetinizi okuyacak kisinin bolum ile alakali olmayabilecegini aklinizda bulundurun, aciklamanizi ona gore yapin.

3 - Ayni mesaji birden fazla kere sikayet etmeyin. Hali hazirda sikayet ettiginiz sey orada duruyorsa, demekki o mesajda bir sorun yok. Icerigin orada olmamasi gerektigine eminseniz ve sikayetiniz kaale alinmazsa, bu durumda bolum mod'una mesaj atin.

4 - Cok agir hakaret olmadigi takdirde uzaklastirilmis kisilerin mesajlarini tekrar tekrar sikayet etmeyin. Belli ki mesaj ibreti alem icin birakilmis orada.

5 - NSFW icerikleri sikayet edersen mumkuse NSFW icerigi sikayetten kaldirin zira sikayetlerde spoiler tag'i bile olsa acik geliyor, sikayet ile ilglenecek kisi icin sikinti olabiliyor.

Bonus : forumu yonetenlerin bunu bir is olarak degil de, bos zamanlarinda yaptiklarini, tek amaclarinin bu toplulugu ayakta ve isler tutmak oldugunu hatirlayin, uslubunuzu buna gore ayarlayin.

Tsk, kib, bye.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 - NSFW icerikleri sikayet edersen mumkuse NSFW icerigi sikayetten kaldirin zira sikayetlerde spoiler tag'i bile olsa acik geliyor, sikayet ile ilglenecek kisi icin sikinti olabiliyor.

Hayırdır :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

nsfw içeriği şikayet etmeden nasıl şikayet edicez ki anlamadım
edit: şikayet butonu quote fonksiyonundakinden farklı olarak içerik editlemeyi mümkün kılmıyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Sikayette icerik editlenmiyormus evet. Yanlis hatirlamisim. Siliyorum o maddeyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
sleepingdeath said:

forumda midemi kaldırmayan olaylar var, umarım şu dinamik'e mesaj atma olayı sadece dün gece gördüğümüz kadardır.

Ne mesela midenin kaldirmadigi? Ne gordun ne anladin o yazismadan? Aslini astarini biliyorum ondan soruyorum.

Memleket yuzunden hepiniz paranoyaksiniz anladik tamam ama bunu surda, boyle cirkin ithamlarla yapmayin bari.

Yazisarak konusarak ikna olmayacaksan git aynisini dene, kesin vardir bir suru ortak arkadasin, ben pati'den hede diye ekle adami, bakalim kim okdugun farkedecek mi, giris parasi istenecek mi? Once bi dene, sonra gel konusalim yine...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
sleepingdeath said:

değilim ama insan doğası işte yok abi o kadarda diyordur, mesela her üyenin görmediği linkler var onu bilen biliyordur herhalde.

Yani? Ne yapalim, mod bolumune mi alalim seni de? :)

Goremediginiz tek bolum normal uyelere kapali yonetici bolumu. Bir de zamaninda acilmis ama kaldirilmis bolumler...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Yoo İnanı tanırım msn listemde ekliydi zamanında dota muhabbetlerine. Hatta kaç kez [email protected]'e mail atmama rağmen süresi geçen açılmayan banımı facede ekli olmadığı halde en son İnan'a mesaj attıktan sonra ilgilenilmişti. Ama önceki sayfalardaki ithamlar ağır birde lütfen safa yatma şimdi sen mod ve adminler hariç tüm üyelerin aynı linklerini gördüğünü iddia ediyorsan gülerim buna. Hani rename olayını falan geçtim zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.

• Yeni Oluştur...