Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

/summon sequo

Flassh

Öne çıkan mesajlar

Sequo said:

calimero said:

bu ekran görüntüsünü de attığın iyi oldu. kanka ayağını daha iyi görmüş olduk böylece.

Yaw he kankam yazmican mi paticiğe bırakacan mı? O kadar kankam ki 3 kere banladı beni 4. banım için bana yazıyor. öyle yani.

öyle ya da böyle, yukarıda yazılmış apple olayından farkı yok. ayrıca başlığı açan istedi diye kafasına göre başlık silinmez. kilitlenir bırakılır, ne olaylar dönüyo bilmiyorum da, tahmin etsem de. şu ss cidden harika.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Sequo said:

calimero said:

bu ekran görüntüsünü de attığın iyi oldu. kanka ayağını daha iyi görmüş olduk böylece.

Yaw he kankam yazmican mi paticiğe bırakacan mı? O kadar kankam ki 3 kere banladı beni 4. banım için bana yazıyor. öyle yani.

öyle ya da böyle, yukarıda yazılmış apple olayından farkı yok. ayrıca başlığı açan istedi diye kafasına göre başlık silinmez. kilitlenir bırakılır, ne olaylar dönüyo bilmiyorum da, tahmin etsem de. şu ss cidden harika.

evet bıraksana forumu çıkış falan yap mesela artistlik 5 para etmez. Ne kadar delikanlısın görleim. Mahalle deki yaşlı kadınlar gibi milleti galyana mı getirmeye calışıyorsun.

Sorarlar adama sen kimsin? Bir blackice değilsin olmayada çalışma bence. Komik oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

calimero said:

Sequo said:

calimero said:

evet bıraksana forumu çıkış falan yap mesela artistlik 5 para etmez. Ne kadar delikanlısın görleim. Mahalle deki yaşlı kadınlar gibi milleti galyana mı getirmeye calışıyorsun.

Sorarlar adama sen kimsin? Bir blackice değilsin olmayada çalışma bence. Komik oluyor.

la olm sen kimsin asıl aaa. ahmet çakar level atışmalarla yok logout yapacakmışım da bi daha gelmeyecekmişim delikanlı kimmiş görelimmiş.

Tekrar soruyorum

Sen
kimsin?

milleti galeyana getiren senin yaptıkların, başkalarına bulmaya çalışma.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Ben kimsem konunun başından beri ben burada dahi yokken neden hakkımda sürekli yorumlar yapiyorsun demekki ben bişeyimki bunu yapiyorsun.

Bak ben hiç biryerde calimeromu calimaro mu kimdir nedir bilmem yorumum dahi yok.

sen doktora falan göründün mü kardeş? cidden durumun vahim.

bak açıklayayım sana. burası bir forum. herkes her şey ve herkes hakkında yazabilir. başlık da senin hakkında, e doğal olarak senin hakkında yazılıyor.

diğer bir örnek mesela, dylanN'ı biliyor musun? dün de herkes onun hakkında konuştu mesela. bu onun çok önemli, zeki, mükemmel bir insan olduğunu göstermiyor. ha bence geyiğe, dalga geçmeye gülüp geçebildiğine göre kendiyle barışık, bu da önemli bir özellik en azından.

yani burada birisinin senin hakkında yazıp çizmesi senin ehemmiyetini falan göstermiyor, bil bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

öff calimero kendimi inandırmaya calışıyorsun ne yapiyorsun kimse tanımadığı yada alttan altta hayranlık yada kin gütmediği insan hakkında bu kadar saçma yorum yapmaz.

sen dadandıkça dadanıyorsun hakaretler falan. ya içten içe eziklik yaşıyorsun ya başka birşey.

Seviyorsan burdayım itiraf etmen yeterli. O yazdıklarınla kendini kandırmaya calışırsın ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne bos adamsin sequo ya. Her seferinde ban yiyip sonra yuzsuz yuzsuz "bida yapmicem, akilli uslu durcem söz" diye geri dönuyosun. Git isine gucune bak siten varmis, paran varmis söyleymis böyleymis, dunyayi falan gez. Inan'in da her seferinde sana sans taniyip tolere etmesi ayrica tartisilir bi konu. Su forum senden cektigi kadar kimseden cekmedi, her gelisinde seviyenin anasini aglatip kovuluyosun hala daha burda laf yetistiriyosun millete.

Sizde feedlemeyin sunu ya, birakin takilsin kendi capinda.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

Ne bos adamsin sequo ya. Her seferinde ban yiyip sonra yuzsuz yuzsuz "bida yapmicem, akilli uslu durcem söz" diye geri dönuyosun. Git isine gucune bak siten varmis, paran varmis söyleymis böyleymis, dunyayi falan gez. Inan'in da her seferinde sana sans taniyip tolere etmesi ayrica tartisilir bi konu. Su forum senden cektigi kadar kimseden cekmedi, her gelisinde seviyenin anasini aglatip kovuluyosun hala daha burda laf yetistiriyosun millete.

Sizde feedlemeyin sunu ya, birakin takilsin kendi capinda.

Lan olm hıyar ben mi açtım bu konuyu durduk yere beni summonlayıp hakaret falan edip üste çıkabileceğini mi sanıyorsunuz bu mesajla. Göt. Evet hakettin kocaman bi götsün. Banlanacammı evet ama bu senin kocaman bir göt olduğun gerçeğini değiştirmeyecek. Ve çok sinirliyim.

Ban bekliyorum şuan o ban gelsin sonrasında oturur birşekilde neler oluyor konuşuruz. GÖT

Banlayın bekliyorum ama bakalım ne oluyor sonrasında hep birlikte görelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...