Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

/summon sequo

Flassh

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Korsana tavrim her zaman belli. Pati'de tek korsanci sensin su an bu sekilde.

Reklam yapmaya devam edip duyurursan basina da is acar yani.

gerge benden çok stres altındasın madem başıma dert açacaksa benim açacak değerli kardeşim ve ben buna göre kendimi hazırlamış olmalıyım değil mi?

Neden dert ediyorsun korsan olduğumu düşünüyorsan gerekli yerler neresiyse şikayet etme hakkın var bakarsın sonra korsanmıymışım değilmiymişim.

Tr de içerik barındırıcı (hosting sağlayıcı olarak geçiyor video upload edildiği için) dahi belgem var. Şİkayet edebilrisin.

Calimero boş boş konuşma. Tr yi geçtim openload var dünyada içerik barındırıcı olmak üyelerin upload şansı vs vs bir araştırın dailymotion dahi içerisinde şuanda 100.000 den fazla korsan yayın gösteririm size.

Youtube keza öyle. Hukuku biliyorum sanıyorsunuz ama bum ben daha çok biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

İçerik sağlayıcı belgesini sequo ya veriyoruz

Warner Fox International Grup

King regards

Yersen

Beni bu konuya summonlarken rahatça şuna şurda hakaret edelim diyeyse inana mesajlarını face üzetrinden gönderdim ve banlanmanı talep ettim. 2. hakaretinide yukarıda yaptın.

1.si ilk sayfada 2. si burada. Devam et bakalım tutuyorum kendimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

bu arada log falan istemedin di hayırdır :) bekliyordum senden böyle bir hareket ama daha farklı bir giriş yaptın konuya aslında orada hitleri gösterirken taunt sanaydı ahaha yanıltmadın yine.

hani nerde? okumadim konuyu, geldim guldum gectim ama boyle bahane yaratiyosan gondereyim direkt np :)
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Sequo said:

bu arada log falan istemedin di hayırdır :) bekliyordum senden böyle bir hareket ama daha farklı bir giriş yaptın konuya aslında orada hitleri gösterirken taunt sanaydı ahaha yanıltmadın yine.

hani nerde? okumadim konuyu, geldim guldum gectim ama boyle bahane yaratiyosan gondereyim direkt np :)

Yaw esptri yaptim seviyorum seni :) sırf biraz gıdıklayım dedim uzun zaandır görmediğim için özledim.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

işte kendi sitesine gelecek olan izleyicilere ne gözle baktığını göstermiş o yazıyla.

videoseyredin ne ayrıca

calimero said:

King regards

Yersen

hakaret olduğunu söylediğin mesajlar bunlar. inan kim bilmiyorum, istediğine iletebilirsin.

klasik tavrın bu, yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış lafımı da tekrarlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

http://i.hizliresim.com/vXZWX6.jpg

http://i.hizliresim.com/1VNOVp.jpg

Yahu o değilde amk facebooku reklamlarımı engelledi şikayet etmiş göbeller.

50 kere denedim 20$ lık açınca kabul ediyor yayınlıyor 1$ harcıyor yine çok yazı var diyor.

Kafaytı kırcam bunları yayınlamam lazım :(

Varsa bir yolunu bilen bana ulaşsın 1000 verdim çok para verince ses çıkarmaz diye oda yemedi.

Görseldeki yazılar çok aga. Kabul etmez FB. Daha sade az yazılı bişi tasarlattır. Çözüm yok bildiğim o olayın.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Sequo said:

https://s27.postimg.org/58zhq32oz/hei.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

calimero said:

King regards

Yersen

Beni bu konuya summonlarken rahatça şuna şurda hakaret edelim diyeyse inana mesajlarını face üzetrinden gönderdim ve banlanmanı talep ettim. 2. hakaretinide yukarıda yaptın.

Ya patinin admini kankan mi olmus faceden birbirinize poke mu gonderiyonuz bize ne kardesim. Adam yavuz hirsiz diyor cunku gerge korsan yayin yaptigini iddia ediyor sende yalanlaniyosun zaten. Ilk mesajda zaten gr hakaret yok. He tabi senin seviyen ibiliyoruz. Az sonra yazarsin admincigim inana mesaj attim ipni aldim dayaga geliyorum diye. Ama tabi önden bi özel mesaj at inana beni de banlasın.
Sosyal ağlarda paylaş

telifini aldığı diziyi korsan yayınlayanlara savaş açıp onlarca diziyi korsan yayınlayan adam değil mi bu daha hala neyin tribinde böyle işlere kalkışıyo ki. bi tarafıyla gülmeyen kaldı mı şu haline

ha bi de hit lazımsa pron site aç bu yüzle sağda solda onunla da övünürsün
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Sequo said:

calimero said:

King regards

Yersen

Ya patinin admini kankan mi olmus faceden birbirinize poke mu gonderiyonuz bize ne kardesim. Adam yavuz hirsiz diyor cunku gerge korsan yayin yaptigini iddia ediyor sende yalanlaniyosun zaten. Ilk mesajda zaten gr hakaret yok. He tabi senin seviyen ibiliyoruz. Az sonra yazarsin admincigim inana mesaj attim ipni aldim dayaga geliyorum diye. Ama tabi önden bi özel mesaj at inana beni de banlasın.

https://forum.paticik.com/read.php?62,8569511,page=1#msg-8569551

bunu gönderdim zaten ilk olarak senin banını istedim.

Öyle rahatça summon sequo diyip rastgele hakaret falan edeceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

o değil de diğer başlığı niye sildirdin (muhtemelen admin arkadaşına)?

Patentini almış olduğun bir sistem konusu

Çünkü sizin kıskançlık tribine gireceğinizi her zamanki gibi hesaba katmayıp açtığım için o konuyu.

2. si senin gibi kendini bilmez adamlar burada rahatça bana hakaret edip beni sinirlendirip sonra hemen admine koşup ağladıkları için silindi o konu.

http://prntscr.com/dkweau

Al bak niye silinmiş. Shean gelmiş işte üstte ağlayarak gidip adminlere şikayet edip sildiren şahıs odur ona sorun. Burada bana hakaret edip gecesine şikayetler içinde ağlayan arkadaş şimdide adminler kankasımı ayağı çekiyor. Sorun i,şte ona.

Nasıl bir yüzdür gelmiş birde direk nasıl kenarda bekliyor "adminler kankasımıymış burası böylemiymiş." bak nasılda hazır olda adam.
Sosyal ağlarda paylaş

sequo ayrıca kimseye birşey yolladığım yok. feys ekran görüntüsü koyup neyi kanıtlamaya çalıştığına anlam veremedim. adminlere ulaşma aracım bile yok benim lol. özel mesaj ile anama bacıma sövüyorsun, ben de gene ağzımı bozmayıp daha hafif kelimelerle karşılık verdiğimde tahrik vesaire oluyor? hala dava açmanı bekliyorum "noter" ile lol. ekran görüntüleriyle birlikte gidelim de hakaret tehdit küfür cezaları ye. ayrıca gizlilik kurallarına korsan videolarının ben yüklemedim üyeler yükledi dersen gene farketmiyor. youtube gibi yerlerde şirket kaldır derse kaldırılır. sende de aynısı olur, olmazsa cezayı yersin. gerge avukat adam ondan daha fazla hukuk bildiğini düşünüyorsun ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...