Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PS4 + FIFA 17 + 2. Kol + Sony headset

goldbären

Öne çıkan mesajlar

refürbişd elinde patlar umarım, zongulduck pasajlarında çipçi ararsın...

kendi fifası gelmeyince sinirlenen şişko fenerli holy de habire benim topiğe balta vuruyor.

merak etmeyin beyler ben crafting oyunu yapısı gibiyim altımda block olmasa bile yıkılmam. istediğiniz kadar balta vurun.

https://i.ytimg.com/vi/NXE3ZXgGV20/hqdefault.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

aynen, regional olmadığına dikkat edin garantide

benim ps4 emsela hong kongdan alındı ama kardeşim özellikle uluslar arası garantisi olsun demişti. eurasia garantili almıştı 150TL fazla mı ne verip. HK için yerel üretimlerin garantisi çünkü sadece japonya ve abd de mi ne oluyor demişler.

bu arada evde fifa 15 çıktı onu da ekleyeyim satışa sfsda
Sosyal ağlarda paylaş

paparnoz said:

Tamam hadi FIFA 17 + 2. kol + Sony Headset 350 veriyorum. Playstation'ı da 850'ye başkasına okut istediğin para çıkıyor.

yanında 2. kol olmayan ps'i nasıl okutayım 850'ye :) kol + fifa ile satamadığım şeyi.

ulan solcusu bile kamışı yağlamış öyle geziyor herkes kazıklama derdinde sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

yanında 2. kol olmayan ps'i nasıl okutayım 850'ye :) kol + fifa ile satamadığım şeyi.

ulan solcusu bile kamışı yağlamış öyle geziyor herkes kazıklama derdinde sdfs.

hiç yani evinin adresini öğrenip yemek sepetinden dürüm ısmarlayıp kıyak yapmayı bile düşündüm ama sen mızrağı böğrüme sapladın gold.

Hadi 400 vereyim bu iş huzur içerisinde çözülsün.
Sosyal ağlarda paylaş

Her şey dahil 727tl'ye ps4 slim aldık abi 600 e gitmesi kötü bir şey değil :) ederi o kadar. Hatta uncharted 4 fln herkeste var arkadaştan aldım bitirdim verdim. Siz gaza gelip almışınız her şeyi sonra jeton düşünce niye başka biri gaza gelip bizden almıyor diye kızıyorsunuz :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...