Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift Oynayan Arkadaşlar. (2016)

darkageman

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
2 haftaya yakındır oynuyorum. Mining ve fishing yapıyorum. İyi para kasabiliyorsunuz artık craftlardan ve oldukça zevkli. Oyunu oynayan baya insan var şu Fae Yule eventi geldi geleli bir artış oldu oynayan sayısında. Grind yapmak gerekiyor Planar Fragments olayı gelmiş 1 tanesini fullemek 1.5 2k plat istiyor. Multicore desteği oyunu pek rahatlatmamış. FPS drop kanser edebiliyor. Ama oyun eski haline dönmüş artık öyle her iteme vs kolay erişemiyorsunuz. Şahsen benim açımdan zevkli level 69 oldum bu süre zarfında pek kasmıyorum genellikle craft yapıyorum. Gideri var bu yoklukta. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
hey gidi. ilk release'de headstart ile başlamıştık, 3-4 ay oynayıp bırakmıştık. seneler sonra f2p iken tekrar başlamıştım. lvl 63'lerde bi priestim var. yeni content'e kendimi adapte edemedim ve yine bıraktım gdfs

ilk başladığım zaman nası muazzam geliyordu ya. o Riftler açılıyor falan, dünya kaos içinde abov.
her mmo gibi sonra onlar da farm lokasyonları mantığına geçince tadı tuzu kaçıyor tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ara sıra giriyorum expansion aldım. Gear maxladım sayabilirsin. Ya sürü guild vardı hepsi gitti azına ettiler ya. Bir de herkezi tek servera atma olayı var artık. Diğer serverlar bomboş tek server full. Guild de online sayısı 10'u geçmiyor. English guilddeyim sözde. Türk desen 1 tane var o da benim ark işte ara sıra bakınıyor benim gibi. Pazar craft vs yapıyor. İçeriği öldürdü adamlar. Conquest kapatıldı. Rift olayını bozdular. Craft rift bozuldu. World event bozuldu. Zaten kadroyu değiştirdiler bildiğin. Community manager desen kadının kendine hayrı yok. Hala oyun yaşamaya çalışıyor. Durumu zor valla bunlar g.tü zor kurtarır. Raid mantığı tamamen öldürüldü...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...