Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Fate of the Furious (2017)

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
dün seyrettim.
film muazzam olmuş, hani azcık aksiyon seviyorsanız kesinlikle gidin.
filmde resmen 13-14 yaşındayken arabalarla oynarken yaptığım fantazileri beyazperdeye yansıtmışlar :D

ha konu monu yok, konuya gerekte yok, safi aksiyon, nefes almadan aksiyon seyrettiriyor size. Müthiş eğlendim ben seyrederken.
Sosyal ağlarda paylaş

Baya eğlendim ya.

Kafa boşaltmalık aksiyon filmi olarak 8.5/10

Ama Lüksemburgda İngilizce ses, Fransızca + Almanca altyazıyla seyretmenin şöyle bir olumsuz tarafı oldu: Arada İspanyolca ve Rusça konuşulan yerlerde bir bok anlamadım neyse ki çok uzun değildi bir kaç cümle kaçırdım tüm filmden.

Not:

ABİ ÖYLE ŞEY OLUR MU KONU ÇOK SAÇMAYDI HİÇ O ONLA ONU YAPAR MI falan tarzı itirazlarınızı lütfen Garbage a konu açıp oraya aktarırsanız seviniriz.
Sosyal ağlarda paylaş

7'yi hiç beğenmediydim de bu daha bi olmuş.

filmin en kötü tarafı Vin Diesel'di. Kendi de draması da sıkıcı. Hem en iyi dövüşçü hem en iyi araba kullanan, mükemmel tactician. meh. Kendi fantezilerini yaşıyor herif sdf.

Rock'la Statham taşıdılar filmi. Vin'i bırakıp onlara spin off çeksinler.

Yeni çakma Brian da da bi Paul Walker karizması yoktu.

Helen Mirren, anne shaw olarak iyiydi. Uçakta ki bebekli aksiyonla hapishaneden kaçış da en iyi sahnelerdi.

ama kaç filmdir o kadar aile en önemli, ailesiz olmaz, ailem her şeyim dedikten sonra Han'ı öldürüp, evini patlatan az kalsın Brian'la Mia'yı öldüren Statham'ı sofraya oturttular ya. abv Vin. Kimse siklemiyomuş Hanı aslında ekipte sdf

bebeğin ismi de Brian değil de Paul olmalıydı bence.

Bide Çarlizinde saçları çok güzeldi.

7/10

edit: bide çıkıdı çıkıdı rastgele klavyeye basarak hackleme sahneleri bi bitemedi sdf
Sosyal ağlarda paylaş

bu filmin olayı güzel kızlar,güzel arabalar ve son filmleriyle birlikte de abartılı aksiyon sahneleriydi bu filmde hiç biri yoktu.her filmlerinde de akılda kalıcı sahneleri oluyordu bunda oda yoktu bildiğin gereksiz amerikan dvd filmleri gibi olmuş tamamen zaman kaybı

statham ında bir anda aileden olması tam komediydi birde.ulan adam geçen filmde alayınızı harcıyordu aileden dediğiniz adamı kuş başı yaptı 1 filmde aynı masaya oturdular.

filmin olayı paul walker mış demek ki :(

birde vin diesel yaşlanmış baya amca olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...