Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dauntless

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Yapımcıların planlarını merak ediyorum. Bu şekilde tek düze ve basitleştirilmiş bir oyun tarzı ile oyuncuları nasıl tutacaklar acaba.

Bir kaç gün sonra bakarım demiştim ama onu bir kaç hafta sonra yapayım ben. Şuanki haliyle bir kaç güne pek bir şey anlaşılmaz gibi duruyor.

neyse artık, o gün geldiğinde indiririz yeniden.
Sosyal ağlarda paylaş

işte bana da direkt böyle geldi.
hani tamam pve kafası ama solucan farmlamak kadar basit bi yapısı var gibi duruyor.
challenge tarzı bişeyler olmalı. klasslara özel bir takım şeyler olmaksızın kesememek, çok ince taktik gereksinimleri, rekabeti artırıcak timing bonuslar vesair bi ton şey lazım bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Wildstar boss ları gibi mekanikler koysalarmış keşke.. Daha bi eğlenceli olur.

Herkes kendi grubuyla girsin, insanlar ağlamasın "şunlar noob, bunlar noob" diye.

bir dungeondan örnek.

daha güzel boss mekanikleri var ama aramaya üşendim.

https://www.youtube.com/watch?v=55hLm_cR8lI

ek: bu oyundaki sorun mekanı kullanmayı akıl etmemiş olmaları sanırım. Tuzaklardı felandı derken, daha eğlenceli hale getirselermiş keşke.
Ne bileyim alan skilleri vs..
Bossun verdiği hasarıda düşürdün mü dengelersin ve oyun çok daha eğlenceli olur.

ek2: endgame için fena değil felan diyorlar.. henüz izleme fırsatım olmadı. Millet o seviyelere gelsin görürüz nasıl olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamların birşey verdiği yok. Oyunda işaret fişeği diye bir şey var. Boss u bulduğun zaman onu patlatıyorsun, diğer oyuncular oraya doğru geliyor..

Bu giveaway da ise, bu fişek yerine mmorpg.com un logosu çıkıyor. Yani adamların reklamını yapacaksın sürekli :D

edit: kullanırsan tabi.
O nedenle dalga geçiyorlar herhalde diye yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
bi kaç gündür oynuyorum fena değil aslına, öyle uzun saatler oynamazsın ama ara ara girip keyif için boss kesmek boos'a göre fight yapmak zırhları silahları falan yapmak keyifli oluoyr.

level 8 den sonra zorlamaya başlıyor bosslar o zaman zevk vermeye başlıyor.

release olsun alırım sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...