Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gwent : The Witcher Card Game

Daesu

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle henüz Patch daha gelmedi, ne zaman geleceğini açıklamadılar. Dolayısıyla nerf de olmadı :D Daha final değil gibi, üzerinde çalışıyorlar.

* Nerf'lenen kartları 5 gün boyunca craft ücretine kırabileceksiniz. Dikkat, animasyonlu premium kartlar söylentiye göre düz versiyonları kadar scraps verecek.
* Rare ve common kırma %100 daha fazla scraps verecek. Önerim patch gelene kadar kartlarınızı kırmayın.
* Para ile keg aldıysanız bonus scrap verecekler, geçmişe dönük. Bu mill scraps bonusunu kompanse etmek için.
*Liderler artık sadece challenge veya craft ile çıkacak.

Daha fazla bilgi için:
reddit thread
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

ranked 7 oldum da 8 beni asti.

neutral legendary lazim, yennefer sart.

http://gwentify.com/decks/buff-dwarves/

su deck'in benzeri var.

selamlar,
SOCIA'TAEL de dwarf deck i ile oynuyorum.
Gold kartlardan Geralt yerine IORVETH koydum. Ancak pek bir etkisi olmadı. Şimdi tam 800 scrap im var acaba Yennefer'ı mı alıp koysam yerine?
Sosyal ağlarda paylaş

noddle said:

Goering said:

ranked 7 oldum da 8 beni asti.

neutral legendary lazim, yennefer sart.

http://gwentify.com/decks/buff-dwarves/

su deck'in benzeri var.

selamlar,
SOCIA'TAEL de dwarf deck i ile oynuyorum.
Gold kartlardan Geralt yerine IORVETH koydum. Ancak pek bir etkisi olmadı. Şimdi tam 800 scrap im var acaba Yennefer'ı mı alıp koysam yerine?

iorveth en kötü goldlardan birisi zaten dwarf deck de bi işe yaramaz. zoltan ve illineth mi ne o elf hatun çok iş yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mmr kaybedince rankin düşmüyor. Ben yaklaşık 1000 mmr kaybettim, 4 rank düşüklerle oynuyordum mesela, aşağılara düşünce maç başına -50şer kaybetmeye başlıyorsun. Düştükden sonra kazanınca bu kez +30şar alıyorsun senden rank olarak düşük oldukları için. Tekrar tırmanmak çok zorlaşıyor.

Yani demem o ki ya yükselmeyin ya da çok düşmeyin :D
Sosyal ağlarda paylaş

Powder alıp nerflenecek olan kartları premium yaparsan ve patchten sonra bu kartları millersen legler için 1600, epicler için 800 scrap verecek. Yani powderi 1:2 oranında scrap'e dönüştürebiliyorsun.

Veya keg alırsan her aldığın keg için 30 bonus scrap verecek patchten sonra. Extra olarak her 1-3 kegden mutlaka nerflenecek olan bir kart çıkıyor, onları da patchten sonra full value'den millleyebileceğini ve keglerden extra olarak epic/legler çıkabileceğini düşünürsek baya yüksek oluyor her keg için kazanım oranı. QGlerin vs hepsini toplasan tanesini 80 scraptan milleyeceksin veya premium'u vs çıksa ki olası, 400 scrap verecek millediğinde.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

Powder alıp nerflenecek olan kartları premium yaparsan ve patchten sonra bu kartları millersen legler için 1600, epicler için 800 scrap verecek. Yani powderi 1:2 oranında scrap'e dönüştürebiliyorsun.

Veya keg alırsan her aldığın keg için 30 bonus scrap verecek patchten sonra. Extra olarak her 1-3 kegden mutlaka nerflenecek olan bir kart çıkıyor, onları da patchten sonra full value'den millleyebileceğini ve keglerden extra olarak epic/legler çıkabileceğini düşünürsek baya yüksek oluyor her keg için kazanım oranı. QGlerin vs hepsini toplasan tanesini 80 scraptan milleyeceksin veya premium'u vs çıksa ki olası, 400 scrap verecek millediğinde.

peey update gelmiş acaba şimdi yapsam premium fayda eder mi

oldu degdimi bilmiyorum yaptımı işe.... 400 powder verip 800 aldık.

Ne varsa boşalttım ya elimde 10k scrab oldu ama oynuyacak kart yok heh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...