Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mezun olmayın, işsiz kalırsınız!

Udinen

Öne çıkan mesajlar

said:
Prawler, 11 June 2003 04:59 tarihinde demiş ki:
ama viktor yaşadığın şey hayat olmaz
Ben de herşeyimle üniversiteyi bekliyorum şu anda
hangi üniversite olduğu önemli dğeil benim için
ister ege olsun ister sütçüimam ister boğaziçi olsun
ben hepsinin hayatıma çok şey katacağına inanıyorum[hline]Mixed Website
[email protected][/b][/i]

peki şu anda yaşadıgım hayatmı?
arkadaş sıfır ,manevi destek sıfır anlaşamadıgım adamlarla dolu bir sınıfın içindeyi millet beni dişlıyor ve çok sıkıcı biri diyor kimse hatta en yakın arkadaşım bile beni duzenledıgı partısıne davet etmıyor yakın arakadaslarım tarafından her seferınde sırtımdan vuruluyorum FRP ıle ugrastıgım ıcın delı damgası yıyorum kızlar bana sankı hastalık bulastıran bır mahlukat gıbı bakıyor okulun en guzel kızına sırılsıklam aşıgım fakat onla arkadaş olmam bile imkansız su surumda ve onumdekı senem çalışmakla gecicek tum hayatımın ve gelıcegımın belli olucagı 3 saatlık sınava gırıcem kazanamassam geriye kalan annemde uzuntuden olucek ve tamamen yalnız kalıcam şimdi bu yaşadıgım hayatmı sanal alemden başka yaşamıyorum ben ve keşke Matrix gercek olsaydı dıyorum ki birileri beni bu acımasız yerden cıkarıp başka bir yere gotursun cunki ben buraya ait degilim[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 11 June 2003 05:03 tarihinde demiş ki:
bak benim de arkadaş çevrem azdı eskiden
ama insanları kullanmasını öğrenmen lazım
ve insanlara bazen kendini kullandırtmasını
karlı çıkan sen oluyorsun her türlü

Hayat bu
tutunman için buna ihtiyacım var
Ben de bekledim zamanında gelsin bir arkadaşım olsun süper olsun aora sorunu olmasın aramızda, çıkarsız olsun diye..
Bir de sevgili bekledim süper olcak içi de dışı da

Sonra kullanmayı ve kullandırtmayı öğrendim...
Tertemiz kalmaya çalışırsan bu hayatta
mutsuz ve yalnız ölürsün bunu bil[hline]Mixed Website

o dedigin daha ziyade askeri ortamlarda olur agirlikli olarak. unide hersey degiscek. kimsenin kolay kolay bir digerinden cikari olmaz cunku herkez ayni sekilde zevkle surunuyodur.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Hayata kötümser bir açıdan bakıyorsan, zaten yıpranmaya mecbursun. Olay kendi kendini motive etmek.

Benim lise yıllarım inanılmaz zevkli geçmişti. Sonra İzmir'e üniversite'ye gelince salak olmuştum İstanbul'dan sonra. Ama yine de çok şey kattığının farkındayım.

İyimser olmayı öğrenmek lazım önce.[hline]
-ee
Sosyal ağlarda paylaş

said:

bak işte bu konuda haklısın fakat bana ters düşüyor cünki benim Lawful Good bir kişiligim var :) benim için onemli olan bu dunya degil obur dunya ve ben sonuna kadarda olsa iyi olanı ve dogru olanı savunurum elime sadece acı ve yanlızlık gecse bıle[hline]Just as somethings can be right and useless
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 11 June 2003 05:08 tarihinde demiş ki:
said:
Prawler, 11 June 2003 04:59 tarihinde demiş ki:
ama viktor yaşadığın şey hayat olmaz
Ben de herşeyimle üniversiteyi bekliyorum şu anda
hangi üniversite olduğu önemli dğeil benim için
ister ege olsun ister sütçüimam ister boğaziçi olsun
ben hepsinin hayatıma çok şey katacağına inanıyorum[hline]Mixed Website

peki şu anda yaşadıgım hayatmı?
arkadaş sıfır ,manevi destek sıfır anlaşamadıgım adamlarla dolu bir sınıfın içindeyi millet beni dişlıyor ve çok sıkıcı biri diyor kimse hatta en yakın arkadaşım bile beni duzenledıgı partısıne davet etmıyor yakın arakadaslarım tarafından her seferınde sırtımdan vuruluyorum FRP ıle ugrastıgım ıcın delı damgası yıyorum kızlar bana sankı hastalık bulastıran bır mahlukat gıbı bakıyor okulun en guzel kızına sırılsıklam aşıgım fakat onla arkadaş olmam bile imkansız su surumda ve onumdekı senem çalışmakla gecicek tum hayatımın ve gelıcegımın belli olucagı 3 saatlık sınava gırıcem kazanamassam geriye kalan annemde uzuntuden olucek ve tamamen yalnız kalıcam şimdi bu yaşadıgım hayatmı sanal alemden başka yaşamıyorum ben ve keşke Matrix gercek olsaydı dıyorum ki birileri beni bu acımasız yerden cıkarıp başka bir yere gotursun cunki ben buraya ait degilim[hline]Just as somethings can be right and useless

olm, simdi bir leke olan frp merakin, universiteye gidince birakicagin keci sakalin ve omzuna kadar uzaticagin saclarinla bir nisan olacak. senin sacini sakalini goren dolmus soforu yeri gelicek paso sormiycak. o seni hede partisine davet etmeyen gudik adam kimbilir nereye kaybolup gidecek. ayni kaptan yiyip ayni kaba zcicaginiz bisuru arkadasin olacak. eger lisende seni eglenceli bulan adam yoksa, universitede bir iki bin tane senin kafada adam bulabileceksin. lise dedigin nedir ki. dar bir cevre. herkes ana baba seyi altinda. butun o insanlar ailelerinden ayrilinca degiscek, en sert kiliklisi gidip hippi olcak en daginik vurdumduymazi inek olcak. neler olcak.

bugune bakip gelecegi baglama. gelecek daha iyi olacak. universite lise gibi degildir. canin sikildigi, uyum saglayamadigin anda ortamini degistirebilirsin.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 11 June 2003 05:13 tarihinde demiş ki:
said:

bak işte bu konuda haklısın fakat bana ters düşüyor cünki benim Lawful Good bir kişiligim var :) benim için onemli olan bu dunya degil obur dunya ve ben sonuna kadarda olsa iyi olanı ve dogru olanı savunurum elime sadece acı ve yanlızlık gecse bıle[hline]Just as somethings can be right and useless

universiteye gidince saclari beline kadar uzun, hepsi keci sakalli uc besyuz lawful good bulabilirsin.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

ayrica o uc saatlik sinav sana verilmis en buyuk sanslardan biridir. turkiyede unilere amerikadaki gibi sadece not ortalamasina hocalarinin referans vermesine bakarak ogrenci alinmaz. turkiyede oss, oys demek, sunun denmesi gibi birseydir :

"sst genc, simdi sen liseyi okudun, yeri geldi ektin, yeri geldi yattin. asik oldun ergen oldun notlari batirdin, kavga ettin ananla babanla derse gelmedin. yine de al sana son bir sans. burda vur voliyi 90a tak topu, ne yaparsan yap."[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

benim sorunum ben bu dunyaya uyum saglıyamadım
kucuklukten berı bende tuhaf bırseyler var dıye annem benı hep medyumlara gosterır ve yuzde 80 hepsı senın oglunun bu dunyayla arası bozuk ruhu cok bılge ve yaşlı o yuzden adapte olamıyor dediler ayrıca "senin cocugunda buyuk gucler var kader carkları onun etrafında donuyor ve eger sapmassa ılerde hepımız onun onune cıkarken ceket ılıklemek zorunda kalıcaz dedıler anneme beni sanki bole seçilmiş kişi gibi entegre ettiler ve dogal olarak annem bende cok şey bekliyor hatta son gelen medyumlardan biri
senin oglun kutsanmış fakat elektrik ve onla çalışan şeylerden uzak durması lazım onlar onun beynini emiyor
demişti ve kadın bilgisayarı kapamamı yoksa monitoru patlatıcagını soylemişti
bu kadar beklenti icinde annem de benden cok şey umuyor[hline]Just as somethings can be right and useless
Sosyal ağlarda paylaş

bunlari megalomani sonuclarina goturecek sekilde yorumlama. neden sahislar sen super bir modern dusunur oldugun icin ceketlerini iliklemesin de yuksek rutbeli personel oldugun icin iliklesin ? yuksek rutbeli personel icin filozof olmak gerekmiyor ki beklemek yetiyor rutbeyi.

git universiteye, felsefe oku, psikoloji, tarih oku. gir topluma hizmet eden kuruluslarda gonullu calis.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

universitede senin gibi bu dunyayla arasi bozuk bisuru insanla karsilasabilirsin kizli erkekli. benim yaptigim gibi. simdi burda bozukluk olarak gorunen sey, orada siradisilik olarak algilanip cesitlilikte saygi gorur.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

yaw işte bu kadar bunalımın ortasında bana ılaç gıbı gelebılıcek tek sey o dısıplın o baskı o kurallar başka bir şey rahatlatmaz beni uni ye gitsem gene yanlız kalırım ben bu kafayla zaten harp okuluda olucak gıbı degıl oyle durust olmak gerekırse ıstegım o ama sayısaldan 250 kusur puan beni anormal korkutuyor ve kac defa dedım keske sosyal bölümü secip butun sene gezıp eglenseydım kendı kendıme ama sosyalde dogru duzgun yer yok bana gore o yuzden sımdı ılk harp okulu olmassa sıyasal bılımler hedefımde başkada kendime uygun iş bulamıyorum malesef[hline]Just as somethings can be right and useless
Sosyal ağlarda paylaş

olm, disiplin bastirmak demektir. sorunlarin bastirilmasi demek, ileride daha buyuyup sekil degistirerek su yuzune cikmasi demektir.

git hukuk oku. bilisim hukukuna meyillen. cok faydasi olcak ilerde cok da gerekli olcak. git bi bilgisayar muhendisligine gir. cok gudik olmadikca her uninin bilg muhendisliginden cikan adam rahat eder.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

neyse yatmak vakti artik. iyi bi uyku cek butun sikintilarin uzerine soyle sunger gibi bastir cekkk.. sonra sabah farkli gorunur her sey.

bir de bu geceden itibaren, ozgurlugu sec. gercek ozgurlugu.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

yaw sımdı avukat olsan herkes avukat nerdeyse iş bulamıyor avukatlar
Muhendis ise apayrı okulların fen bolumlerıne fenı ıyı olsun olmasın gırenlerın yuzde 99 u ben muhendıs olıcagım dıye gırıyorlar ve hıcbır ulkenınde bu kadar muhendıse ıhtıyacı yoktur[hline]Just as somethings can be right and useless
Sosyal ağlarda paylaş

hadi iyi geceler o zaman ben bu dunyada gercek ozgurlugun oldugu tek yere gıdıyorum ruyalarıma ve kendı beynıme[hline]Just as somethings can be right and useless
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...