Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Grand Tour (2016) - Amazon

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

Spoiler

Top Gear dahil yıllarca severek takip ettiğim program, 3x14 Ford özel programında bu son program deyip birkaç dakika üzdüler. Neyseki sadece stüdyoyu bitirmişler, bir daha izleyici karşısında program yapmayacaklar ama yine değişik ülkelerde gezerek devam edecekler. Bu arada benim babamda da Fort "Taunus" GXL vardı ?

Ozan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...

off ne kötüydü ya.

bölümde araba yok, çamurlu nemli böcekyiyenistan klişeleri. egzotik yapım izlemek isteyen batılıya belki gider de benim  içim şişti. dedelerin sonuna kadar kurgulu ve güvenli egzotik sözde maceralarını izlemektense ona yönelik program izlerim. gezi desen değil outdoor desen değil. adamların geyiği olmasa bitiremezdim.

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 3 ay sonra ...

clarksons farm s3 cekiyorlardi, s2 editleri bitmek uzere diye biliyorum. Su noktada cancellanacagini hic zannetmiyorum. 

grand tour icin ztn james may in saglik durumu vs sebepli, hammond in da kendi kurdugu isler vs ile max 1-2 tane daha yapar emekli oluruz gibi soylemleri vardi. 

olsa olsa kontratlarini yenilemezler, bu bahaneyle de emekliliklerini alir ufak belgesellerle devam ederler.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...