Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E-Sigara Likit

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

Bir kaç gündür eşimle beraber E-sigara'ya başladık. Aldığımız yerden Natura isimli likit geldi ama eşim sert buldu. Başka likit alayım diyorum. Diyorum ama internette bakınınca bu konunun acayip derecede dallanıp budaklandığını gördüm. Türkiye piyasası malum, her şeyin sahtesi yapılıyor. Bunların da deli gibi varmış. Tamam sigarayı bırakıyoruz falan ama merdivenaltında yapılmış, ne olduğu belirsiz liktlerle de kendimizi ayrıca riske atmak istemiyoruz haliyle. Ayrıca sipariş verip de elinde boş kutuyla kalanları falan da okudum.

Cennet vatan tam bir üçkağıtçıların harman olduğu yer :)

Bildiğiniz, güvendiğiniz bir marka, satış yapan yer var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Bir kaç gündür eşimle beraber E-sigara'ya başladık. Aldığımız yerden Natura isimli likit geldi ama eşim sert buldu. Başka likit alayım diyorum. Diyorum ama internette bakınınca bu konunun acayip derecede dallanıp budaklandığını gördüm. Türkiye piyasası malum, her şeyin sahtesi yapılıyor. Bunların da deli gibi varmış. Tamam sigarayı bırakıyoruz falan ama merdivenaltında yapılmış, ne olduğu belirsiz liktlerle de kendimizi ayrıca riske atmak istemiyoruz haliyle. Ayrıca sipariş verip de elinde boş kutuyla kalanları falan da okudum.

Cennet vatan tam bir üçkağıtçıların harman olduğu yer :)

Bildiğiniz, güvendiğiniz bir marka, satış yapan yer var mı?

abi sen bosanmistin hani?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...