Jump to content
Mithat

Mithat'ın Maceraları

Öne çıkan mesajlar

§ 16 Kas 2021, 07:26

baştan böyle mi söyledin forgi, bir de sanki biz kaybına laf etmişiz gibi acitasyona çekiyorsun işi sdf.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2021, 08:45

Abi gerçekten kaale aldığımı düşünen var mı ahahahahahah

İlla ki boş yapan çıkacak, çokta önemli değil, bende zaten biraz içimi dökmeye giriyorum sonra bi geliyorum bakıyorum bir şeyler yaşanmış, yani kalkıp dur bakalım forumda neler diyecekler diye beklemiyorum 😄

Olay gerçekten o 2 ihtimal arasında orası doğru, tedavi olacak eğer iyileşirse iyileşecek, iyileşemezse hem yoğurdumuz dökülecek hem tatsız şeyler yaşanacak, onun dışında başka bişi yok ilerisi için.

Canım annem o da dayanamamış, erdekte yaşıyorlar, dünürü böyle olunca o da kalkıp gelmeye karar verdi. Anneannem hasta, alzheimer gibi bişi var, yani tam o değilde end result birebir aynı yatakta kalkamıyor konuşması desen minimal, bezle yaşıyor annem değiştiriyor annem yediriyor falan baya bildiğin annem anneanneme bakıyor 2 yıldır bu şekilde. Yanlarında ki kadına fazladan para vermiş, babamda var nasıl olsa başlarında, kalkıp geliyor bi 2-3 gün bile olsa görücem diye tutturmuş. Biraz seviniyorumda gelmesine, yani evet geriliyorum anneanneme iyi bakar mı kadın babam becerir mi başında durmayı falan diye ama gerçekten çok özlemiştim temmuzda gördüm en son annemi, gelmeseydi daha aralık-ocak olurdu gitmem benim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2021, 17:42

fresia vs paticik temsili

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Kas 2021, 10:47

Lan annemi görünce bi rahatladı kayınvalide 😄 

Bugün kan değerlerine ve bu çıkan patoloji sonuçlarını göstermeye falan gittik, doktor baya iyi konuştu, artık dedi ne istiyosanız yapın, bundan sonra bir şeyi ertelemeyin dedi... Yok yok bu o değildi asdgasdg

Kan değerleri iyiymiş, crp falan düşmüş, çıkanlardanda hep çok mikroskopik çıkmış o yüzden şuan için zannettiğimiz gibi kötü bişi yokmuş, biz abartmışız. He tabii kanser sonuçta tabii ki 1 sene sonra çat diye kocamanlaşabilir engelleyemeyebilirsin bile o hala baki onda değişiklik yok, pankreas kanseri olanın ortalama ömrü 18 ay falan o yüzden bir "ümitlenme" yaşamıyoruz onda değişen yok. Fakat biz patoloji sonucu baya yarın bişi olacakmış gibi geldi sandık o kadarda değilmiş. Yine kötünün iyisi yaşandı bir kez daha, böyle böyle ilerliyor konu maşallah, hep kötü bişi var, hep o kötü şeyin iyisi oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...