Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mithat'ın Maceraları

Mithat

Öne çıkan mesajlar

bombilo said:

adam forklaya forklaya yandexi kurdu lan. şey gibi bi 10 milyar dolar daha, olmadı bi 10 daha.

ayrıca verdigin ornekler sacma ve yanlıs. Comodo var antivirus yazılımı Türk girişimi olarak.

at at inanan var nasılsa sdfgj

türk asıllı abdli bir eleman kuruyor. ne diyorum? girişimci eleman olsa bile yurtdışına gidiyor orayı geliştiriyor diyorum. londra'da kuruldu ilk comodo. daha sonra abdye taşındı. türkiye'de ofislerinin olması türkiye ekonomisine katkı sağladığı ve türkiye adını yükselttiğini göstermiyor. ana ofisi türkiyede olması gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca yandex'de zamanının yaratıcılık ürünü.

Yandex's roots trace back to 1990, when Arkady Volozh and Arkady Borkovsky founded the company Arkadia, which developed MS-DOS software for use in patents and goods classification. Their software featured a full-text search with Russian morphology support. In 1993 Arkadia became a subdivision of Comptek International, another company founded by Volozh in 1989. In 1993–1996 the company continued developing its search technologies and released software for searching through the Bible and Russian classical literature.

10 molyon forkloyo forkloyo

ülkemizin yazılımcıları aciz.
Sosyal ağlarda paylaş

he ayrıca ekstradan eklemek isterim ki türkiyenin başka bi' rezilliği.

aslında ilk ingilterede kurulan, şimdi ana ofisi abd'de olan şirket için TÜRK ŞİRKETİ YEAAA diye orgazm olan teknoloji haber sitelerimiz var. insanların "comodo türk abi yea türkiye iyi yea" kafasına girmesi gayet normal. aziz sancar'da nobelde adı geçmese "o kim yea gavur o" olurdu %100.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekler acıdır. saçmalıyorsun vesaire ile bi yere varılmıyor. ülkenin siber teknolojiside, bilişim alanıda, donanım yapımı-ki google falan nsaya haber uçuyor diyoruz. aynısı intel nvidia içinde geçerli. kullandığınız işlemciler + ekran kartlarının içerisinde backdoor var direk. devletin kullandığı bilgisayarda da intel olduğuna adım gibi eminim.- az gelişmişiz. yazılımcılarımızda "abi dur ya yapalım bi şeyler. tüketici olmayalım üreten olalım" gibi birşey düşünmüyor. üşeniyorlar yada kapasiteler yetmiyor ki bu direk eğitimle alakalı. comodo'nun kurucusuda türkiyede almadı eğitimi sonuçta.

sonuç olarak ülke her konuda geri, herkes halinden memnun. bunu dile getirende saçmalıyor oluyor. sonuçta iş yapacaksınız tabi. tembellik daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Melih Abdulhayoğlu (d. 10 Mart 1968), ABD'li, Türk asıllı teknoloji uzmanı ve girişimci. Bir teknoloji uzmanı olarak birçok patente sahiptir.[3] İnternet güvenliği hakkında makaleler yazmıştır. 1998 yılında, İngiltere'de SSL sertifikası gibi bilgisayar güvenlik ürünleri üreten bir kuruluş olan Comodo'yu kurmuştur.
2005 yılında Melih Abdülhayoğlu internet sektöründe öncü şirketleri bir araya getirerek bir endüstri konsorsiyumu olan ve uçtan uca kimlik doğrulama (end-to-end authentication) ve iş süreçleri güvenliği (security business processes) kurmak için oluşturulmuş CAB adlı forumu (şimdiki adı: Sertifika Yetkilileri Tarayıcı Forumu (Certification Authority Browser Forum)[4][5]) oluşturmaya gerek duymuştur.[6]
2009 yılında Ortak Bilgisayar Güvenlik Standartları Forumunu düzenlemiş, meşru antivirüs motorlarının bir listesini çıkartmıştır.

atan ben miyim? bak diyorum ki ülkede birşey yapmak isteyen adam yurtdışına çıkıyor sıçarım türkiyenize diye. orada yapıyor. bak bu adam da öyle yapmış. eğitiminide yurtdışında almış. türkiye ekonomisine katkısı yok. ana ofis burada değil. bize bir olayı yok. taleworlds'un bilişim versiyonu olucak. anladın mı dediğimi?
Sosyal ağlarda paylaş

aynen 10 ülkeye ar-ge ofisi açıyor içlerinde türkiye de var 2 tanesini açmış ekonomi yükseldi sdfg ki yazılım alanında god-tier olmanızı değil her alanda ilerlemek gerektiğini savunuyorum ama hal ortada. "2 ar-ge ofisi var çoşuyoruz abi. yurtdışına mal satıyoruz burada üretip -lol- ekonomi çoşuyor"

siz cidden bi' şey yapmayın ya. mithatta bişey yapmasın he biliyom desin bütün programlama dillerine internetten copy-paste. hakettiğiniz bu.
Sosyal ağlarda paylaş

buyur madem çok biliyorsun bu mevzuları, sen yap da biz senle gururlanalım shean.

bi forka ona bi fork buna, yetmedi mi bi fork daha dsdsf.

senin deyiminle bak github'da beleş kodlar da varmış. ama takdir ettim mesaj aralarında gidip araştırıp gelmeni, beleş kod dediğin şeyin open source olduğunu öğrenmeni filan.
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

buyur madem çok biliyorsun bu mevzuları, sen yap da biz senle gururlanalım shean.

bi forka ona bi fork buna, yetmedi mi bi fork daha dsdsf.

senin deyiminle bak github'da beleş kodlar da varmış. ama takdir ettim mesaj aralarında gidip araştırıp gelmeni, beleş kod dediğin şeyin open source olduğunu öğrenmeni filan.

ayy lmao

tembel, hadsiz insan. ben zaten her boş vaktimde bu tür şeyleri yıllardır araştırıyorum. programlama bilmediğimide söyledim. anca gelip saçmalıyorsun, bilmiyorsun bi' şey diyip triggerla. doğru düzgün argüman, kanıt sunduğun bile yok. sonra "tartıştık ezdim dalgamı geçtim" diye kendi kendine ego tatminide yaparsın sen. devam et. beleş kod ayrıca, çıldır.
Sosyal ağlarda paylaş

Artiat artist benim seo içeriğim iyidir falan hava attım o kadar adamın havasını patlatırlar . Müdür beğenmedi yazdığımı lan bunu internette 10 liraya yapıolar makale başına az düzgün iş yap bu nası blog postu diye fırça kaydı. Ondada iyi değilmişim agdafagag
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...