Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

inşaat işine girelim

Mrlee

Öne çıkan mesajlar

Nereye patlıyor abi şöyle ayda bir sahibindene bakıyorum kiralar bile 100er 100er artıyor, apartmandaki salaklıklara sinirlenip taşınayım diyorum dün 1500e beğenmediğim daire 1800 olmuş, hele düzgün bir yerde orta halli bir dairede oturmak istesem maaşı direkt bırak oraya diyor. Kayınvalidemin 4 senelikn 3+1 150 m2 dairesi 600 ediyor şimdi yanına bir daire yapılıyor inşaattan alırsan 2+1 900e bırakıyor müteahhit ahhah
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

gelin karlsruhede öğrenci yurdu yapın

10 yıla parayı 3e katlarsınız en azından

fikirden dolayı 1 dairenizi alırım

Türkiye'de daha karlı bu işler yap binayı daire başına 400bin TL al mis. Daha iki sene önce aldığımız yazlık 225k iken bu sene 470k oldu ülkede parası olan moronlar arttıkça daha da kar edeceğiz gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

bakalim neler olacak. bu "olmaz, yapilamaz" denilecek bir fikir degil.

çorlu tarafında arazi var
kanal istanbul geçerse değerlenir

önceden rüzgar türbünü düşünüyordum ama sermaye sorunu var
ve çok daha verimli olanları geliştiriliyor, beklemek lazım

neyse konu ciddi olmasa garbage açardım

30 kişi 10 bin koysa 300.000 yapar
önce arsa
sonraki sene de temel atarız
Sosyal ağlarda paylaş

iste sekerim is o kadar buyuyunce sana yedirmiyorlar ..hele ki tek basina..% bilmem kacini vakif saolsun.projenin buyuklugune gore malum yetkililerden biri aliyor imar planini arsanin ortasindan bir cizgi cekiyor burasi bizim yoksa ruhsat izin vs yok diyor...ustune bizim cocuklarin yakiti bitmis..ustune % 10 belediye alir daire olarak..yalandan avantalari filan hic soylemiyorum onlar rutin zaten ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...