Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

whatsapp veri aktarma (ücretli de olur)

Nergal69

Öne çıkan mesajlar

iphoneda konuşma ve resimler var. bunu yeni android telefonuma atmak istiyorum. ücretli de olsa bana bi program söyleyin yapayım şunu. kafayı sıyırıcam artık. itunesla backup alıyorum chatstorage.sqlite dosyasını bulamıyor. sevişicem bu appleın yedi sülalesini. şunu indir 10 dakkaya yap diyene dürüm ısmarlıcam şerefsizim
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

whatsupmigrate mi ne o tarz bi programla yapmisti bizim eve onlinedaki elemanlardan biri. sorarim istiyorsan yarina oyuna girince

dün ibackup explorer yazılımıyla rehberimi pc'ye aktardım kalan no'ları tek tek kaydederim hiç dert değil. whatsapp konuşmalarını da pdf olarak kaydettim o da tamam. resimleri de pc'ye indirdim kalite kaybetmeden istersem onları da androide aktarıcam. bence bu yazılım baya bi faydalı. ha doğrudan androide aktariyim chat backup'ımı dersen bi yazılım var ama 179 dolar diyo hayvanlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bana da tam tersi lazım olmuştu. Android'den iOS'a geçiş için aslında Android'den Android'e veya iOS'tan iOS'a olduğunda çok rahat. Android tarafında Google Drive işte iOS'ta da iCloud'a gayet güzel şekilde back up alınabiliyor. Keşke birbirleriyle de uyumlu olsalar, ben bu tarz üçüncü parti programlara güvenemediğimden denemedim açıkçası 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

deadwoll said:

Whatsapp'ta bu kadar backup'lamak isteyeceğiniz ne konuşuyorsunuz abi? Ben her backup alalım mı panpa? sorusuna NOOOĞĞ diyip geçiyorum.

şunu sormaya geldiğdim

müşterilerle olan görüşmeler var. haberim yoktu dediklerinde "hassiye al buraya yazmışın" demek çoğu zaman işi çözüyor. başıma pek çok kez geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Nergal69 said:

iBackup Viewer

buradan insanoğluna yardım ediyorum. uzun uğraşlar sonunda buldum. whatsapp konuşmalarını pdf halinde kaydediyor resimleri aynı kalitede pcye aktarıyor. lanet olsun yeni telefonda da olmasın konuşmalar resimler.. pcde dursun o da yeter şimdilik

bu dediğin kadar vatsapın kendi özelliğinde var zaten sdfsdf. text olarak ve resimleri mail atıyorsun kendine, sonra nerede istersen depola
Sosyal ağlarda paylaş

Birkaç tane backuptan whatsapp dosyalarını alıyoruz diyen programı denedim ama hiçbiri tatmin etmedi açıkcası.
Iphone'u usb ile bağladığında sadece iphoneun photos folderı oluyor ama whatsapp ile gelenleri göremiyoruz. Hepsini tek tek save etmek lazım bu saatten sonra ama bende onları photos kısmınma kaydetmek istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:

Nergal69 said:

iBackup Viewer

buradan insanoğluna yardım ediyorum. uzun uğraşlar sonunda buldum. whatsapp konuşmalarını pdf halinde kaydediyor resimleri aynı kalitede pcye aktarıyor. lanet olsun yeni telefonda da olmasın konuşmalar resimler.. pcde dursun o da yeter şimdilik

bu dediğin kadar vatsapın kendi özelliğinde var zaten sdfsdf. text olarak ve resimleri mail atıyorsun kendine, sonra nerede istersen depola

olmuyor hocam işte. mail at dedim cloud'a yükle dedim günlerce uğraştım ne mail geliyor ne de clouda yüklüyor belki de benim telefon eski nefsi tükendi

Absolut said:

Birkaç tane backuptan whatsapp dosyalarını alıyoruz diyen programı denedim ama hiçbiri tatmin etmedi açıkcası.
Iphone'u usb ile bağladığında sadece iphoneun photos folderı oluyor ama whatsapp ile gelenleri göremiyoruz. Hepsini tek tek save etmek lazım bu saatten sonra ama bende onları photos kısmınma kaydetmek istemiyorum.

ibackup explorer dene. ben onunla tüm fotolarıma ulaşabildim. usbden dediğin gibi whatsapp fotolarına ulaşamıyosun eğer otomatik kayıt özelliğin kapalıysa.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
selam,

asırlar sonra yeni telefon aldım da, whatsapp konuşmalarını aktarabilirsem iyi olur dedim. daha önceden w-app "google drive'a atalım mı hacı bunun yarını var..." falan diyordu da "gugleyle ne alakası var abi whatsabın, karışmasın her şeye big brother gibi" deyip sync'lememiştim hiç.

şimdi 2gb falan data var. drive'a upload ediyorum da evin wi-fi'ına bağlı olmama rağmen aşırı yavaş. ve sanırım ekran kapanınca da duruyor (facepalm) (edit: yok ekranla alakası yokmuş da arada telefonun wifi'ını kapatıp açıp trigger'lamam gerekti ilerlemesi için)

network ayarlarından "başka hiçbişi yapma, buraya ver bütün bandwidth'i" demek, ya da ne bileyim kabloyla mabloyla aktarmak mümkün mü? iki cihaz da samsung. app'leri, fotoları, ayarları falan iki telefonu birbirine bağlayarak aktarttım kendi app'iyle. hatta wifi direct'le de oluyormuş. w-app'ın yok mu böyle bi güzelliği? yüzyıllar süren drive'a upload'a mahkum muyum?

pc üzerinden yapayım dedim ama whatsapp web'de çıkmadı. windows client'ında da yok aynı şekilde.

help pls
Sosyal ağlarda paylaş

https://faq.whatsapp.com/en/android/20887921/

hm hm, drive'a upload ettiğini lokal olarak da cihaz üstünde tutuyormuş. şu an telefondaki whatsapp klasörünü bilgisayara kopyalıyorum, ordan yeni cihaza basıp lokal dosyadan sync'letmeyi bi denicem. olmazsa da senin yolladığın app'e bakarım bi. thx.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...