Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Başlığı - Twisting Nether [H]

S-H

Öne çıkan mesajlar

Selamlar, Wrath of the Lich King paketinin başından beri beraber oynayan, 7/7 HC bitirmiş ve mythic progresse başlamak için arkadaş grubumuza katılmak isteyen range-melee DPS arıyoruz.

Raid günlerimiz;

Pazartesi 20:00-24:00
Çarşamba 20:00-24:00
Cuma 20:00-24:00
şu an oyuncu eksikliğinden dolayı progress yapamıyoruz fakat herkesin katılımı olursa ekstra bir gün daha eklenebilir.
(şu an yeterli sayımız olmadığı için sadece HC yapabiliyoruz haliyle haftada 1 gün raidimiz oluyor, yeterli sayıya ulaşınca mythic progress için 3 güne çıkaracağız.)

Raid iletişimi için Discord kullanıyoruz.
Lootları EPGP Lootmaster sistemiyle dağıtıyoruz, haliyle herhangi bir şekilde kimsenin hakkının yenmesi söz konusu değil.

Guilde alacağımız arkadaşlar için herhangi bir kıstas koymuyoruz, mythic yapabilecek seviyede olmanızı istiyoruz.
İletişim için Outshined#2902 ekleyebilirsiniz veya buradan mesaj/ÖM yoluyla iletişim kurabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında ben de sizin gibi düşünüyorum, cuma/cumartesi raid olmasına karşıydım fakat oy çoğunluyla cumaya bir gün ayırdık. tabi biz bu oylamayı legion release gazıyla yaptık, insanlar 7/24 online oluyorlardı belki yeni bir oylama vakti gelmiştir :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...