Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

abi çok gerideysen yakalaman zor. bi iki deste ile oynarım diyorsan ucuz aggro desteleri var.

yani şunu bunu al da diyemiyorum çünkü hem meta değişiyor hemde oyun tek kuruş dahi hak etmiyor.  yeni battle pass sistemiyle de f2p'yi öldürdüler.

battleground da auto battler modu.  keyifli bayağı.

yok illa ccg oynicam diyosan gwent'i bilmiyorum ama  legend of runeterra'ya bi bak derim.

mobil'de de var ve çok iyi oyun.  inanılmaz f2p friendly ve dev'ler çok ilgili. 2 hafta da bir card buff/nerf falan geliyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

gold sistemi değişti bone, reward track sistemi geldi.  3 günde 100 gold anca geliyor. bi de duel'i heroic mode oynamıyorsan eğer rewardı yok. ona da gold ile giriyorsun.  arena'da da 7 ortalamayı bulmak önceden çok zordu ama zannetmiyorum ki değişmiş olsun.

@sabonis'e sormak lazım arenayı. ara ara girip atıyor.

@Masticore runeterra'nın da kendine has bi arenası var.  bayağı da keyifli.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Canım sıkıldı bir bakayım diye girdim, ben vanilla halini oynamıştım sanırım en son. Kabus gibi olmuş, oyun açıldı 10dk falan saçma sapan legendary card ödülleri bilmemneler yağdı, yok Alliance AV'ı kazandı falan. Sonra merc. falan verdi bir şeyler... Yok tavern pass al, yok welcome back ödülü sadece 99 lira sldfjksdg. 50 tane oyun modu koymuşlar, ne olduğunu anlamadım.

Sildim geçtim tek bir oyun oynamadan.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...