Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

bi çok insan hero card'larının armor vermesinden uzun zamandır şikayetçi. sırf onların ağzını kapatmak için bile print etmiş olabilirler :)

ama armor biraz sıkıntılı bi mekanik gerçekten. youtbe'da aratırsan 1000 armor deck videoları bulabilirsin. odd warrior zamanı total life'ım 60'dan aşağı olmuyodu. oynarken eğlenceli de sana karşı oynanırken can sıkıcı gerçekten.

yani böyle bi tech kart olması yine de iyi.

gerçi şu anda ne standart'da ne da wild'da oyun görecek bi kart değil. dolayısı ile endişe edilecek bi durum yok bence :)

shaman konusu ise tamamiyle developer team'in mallığı. yani shamanla da alakası yok, shaman olmasa mage, mage olmasa rogue vs vs.

böyle saçma sapan overpowered şeyler ekliyorlar oyuna. başka bişey bilmiyorlar.

Borlach tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

21 saat önce, Arondrin dedi ki:

Yapacakları işi seveyim ya. Shaman zaten aylardır çok gıck bir sınıftı. Her expansion'da battlecry işini dallandırıp budakladılar. İyice tanrı yapmışlar şimdi Shaman'ı. Karşıdakinin armour'ı komple sil kartına da zaten gıcık oldum. Direkt warrioru silseler daha iyiymiş.

simdiye kadar hicbir expansion basinda, bu kadar broken bir deck gormemistim.. biliyorum this is blizzard ama bu kadar da degil yani ? 

Sosyal ağlarda paylaş

On 12.12.2019 at 01:57, Spyro dedi ki:

expansion genel olarak power level ortalamasini ucurmus tum kartlarin ?

bu olayı artık daha sık yapacaklar

insanların klasik kartları kullanmaması daha çok deck alması daha cok para harcaması için yapılan standart uygulama zaten. ama butun reviewerlar demişti descent of dragon su ana kadar gelen en imba expansion diye.

Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi yapsam bir Shaman destesi, bunlar nerfleyene kadar legend olurum. Ama gram zevk almıyorum şöyle saçma sapan OP decklerden. Oyun ilk çıktığı yıldan beri oynuyorum, ne Face Hunter'lar ne Pirate Warrior'lar ne Secret Paladin'ler gördük ama ben de böyle bir şey görmedim bugüne kadar. Indie firma olsa şöyle dengesiz işler yapamaz. Büyük başarı gerçekten. Birbirinin kopyası destelerden de sıkıldığım için huzuru wildda buldum. Kendi destemi kendim yapıp oynuyorum. Dün şu desteyle r5 oldum. Eski expansion zengini wild meraklısı varsa benim gibi bırakayım desteyi, sevebilirsiniz belki. Winrate %67 imiş. 29 wins 14 losses.

### All Kind Warlock
# Class: Warlock
# Format: Wild
#
# 1x (0) Sacrificial Pact
# 1x (2) Baleful Banker
# 1x (2) Dark Peddler
# 1x (2) Defile
# 1x (2) Demonic Project
# 1x (2) Dirty Rat
# 1x (2) Doomsayer
# 1x (2) Plated Beetle
# 1x (2) Sunfury Protector
# 1x (2) Vulgar Homunculus
# 1x (2) Zephrys the Great
# 1x (4) Defender of Argus
# 1x (4) Diseased Vulture
# 1x (4) Faceless Shambler
# 1x (4) Hellfire
# 1x (4) Hooked Reaver
# 1x (4) Kazakus
# 1x (4) Lesser Amethyst Spellstone
# 1x (4) Spellbreaker
# 1x (4) Twilight Drake
# 1x (4) Voidcaller
# 1x (6) Abyssal Summoner
# 1x (6) Aranasi Broodmother
# 1x (6) Genn Greymane
# 1x (6) Reno Jackson
# 1x (6) Siphon Soul
# 1x (10) Bloodreaver Gul'dan
# 1x (10) Frost Giant
# 1x (12) Mountain Giant
# 1x (20) Molten Giant
#
AAEBAf0GHooBowHyBfsF+wa2B+EHjQjMCNwKjg7QE8MWzxaprQLYuwLfxALnywLx0AL90AKI0gKX0wLq5gLN9AKn9wKAigPalgP8owOBpQPurAMAAA==
#
# To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

Arondrin tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, BonePART dedi ki:

bu olayı artık daha sık yapacaklar

insanların klasik kartları kullanmaması daha çok deck alması daha cok para harcaması için yapılan standart uygulama zaten. ama butun reviewerlar demişti descent of dragon su ana kadar gelen en imba expansion diye.

Bone sen epeydir oynamıyosun heralde.

Tek tek kart kalitesini ele alırsan bu exp tamamiyle power creep onda şüphe yok

Sıkıntı oyunu dengeleyemiyor mallar. Her class aynı power levela ulaşamıyor.

Ayrıca ladder a hükmeden deckler nerdeyse f2p.  Evolve shaman, Combo priest, midrange hunter vs vs.

2 günde metayı silkeleyip atan yeni destenin legendary si free. Yani öyle pack sattıracak, legendarylerin epiclerin havada uçuştuğu deckler yok ve bu kaç sezondur böyle.

Test team ve balance team sıkıntılı. Problem bu.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Borlach dedi ki:

R5 den sonra secret mage odd rogue ve pepega mech paladin ekmek eder seni benden söylemesi.

Bari nzoth lu versiyona geç.

Secret Mage'lerle boğuşarak çıktım zaten. Fazla problem çıkarmıyor. Hatta Eater of Secrets'ı çıkardım desteden. Mech Paladin'le de sıkıntı yaşamadım çok. Sadece big Priest sorun çıkarıtıyor. Priest görünce yüzüm düşüyor bir tek. Bu destenin problem yaşadığı desteler belli comboları olan kontrol desteleri zaten. Odd Rogue iki tane denk gelmiş yenmişim R5'e kadar. Fazla Rogue rastlamadı. Bana aggro deste olsun zaten. Göründüğünden daha fazla savunma mekanikleri var bu destenin. Legend kasma derdim yok zaten, grind beni soğutuyor. Bir tane Reno Mage yapıp deneyesim var sadece. Onu ekmek ederler gibi geliyor asıl :D

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...