Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

### Asmo
# Class: Hunter
# Format: Standard
# Year of the Mammoth
#
# 2x (1) Alleycat
# 2x (1) Bloodsail Corsair
# 1x (1) Hungry Crab
# 1x (1) Patches the Pirate
# 2x (1) Tracking
# 2x (2) Crackling Razormaw
# 2x (2) Golakka Crawler
# 2x (2) Kindly Grandmother
# 2x (3) Animal Companion
# 2x (3) Bearshark
# 1x (3) Deadly Shot
# 2x (3) Eaglehorn Bow
# 2x (3) Kill Command
# 1x (3) Stitched Tracker
# 2x (4) Houndmaster
# 1x (4) Spellbreaker
# 1x (5) Bittertide Hydra
# 1x (6) Deathstalker Rexxar
# 1x (6) Savannah Highmane
#
AAECAR8IuwPyBcUI7QmRvAKvwgLTzQKG0wILqAK1A+UH6weXCP4MubQC6rsC5MICjsMC180CAA==
#
# To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

---

ben bu deckle zevk aldım oynadım ama en son winrate'imi %50'ye eşitleyip 3k küsürlere düşünce dedim geçiniz :D
gene iyi deck. tam süper oynaması da sanıldığı gibi kolay değil. curvestone'umtrak evet ama hunter oynamak genel olarak oyunun temel hadiselerinden biri olan clock hesaplamayı öğrenmek (2 turn lethal/rekt hesabı yapıp durmak) açısından epey faydalı.
Tabi işte bu tip decklerin doğasında olan t1/t2 kaçırdın mı sıçtın olayı beni kolay soğutuyo oynamaktan. tilt oluveriyorum falan

Aggro rogue denedim 2 mana prince yapıp. Onla da mutlu olamadım. Şimdi bugün elemental rogue oynayayım dedim gene prince'li falan. 10-2 gibi bi skorla direkt başladım. Stabil ve unexpected

### lmntl
# Class: Rogue
# Year of the Mammoth
#
# 2x (0) Backstab
# 2x (0) Shadowstep
# 2x (1) Fire Fly
# 1x (1) Patches the Pirate
# 2x (1) Southsea Deckhand
# 2x (1) Swashburglar
# 1x (2) Prince Keleseth
# 1x (3) Edwin VanCleef
# 1x (3) Shaku, the Collector
# 2x (3) SI:7 Agent
# 2x (3) Southsea Captain
# 2x (3) Tar Creeper
# 2x (4) Fire Plume Phoenix
# 2x (5) Cobalt Scalebane
# 2x (5) Vilespine Slayer
# 2x (7) Blazecaller
# 2x (7) Bonemare
#
AAECAaIHBLICkbwCyb8CnOICDbQB7QKoBdQF3QiStgKBwgKswgLrwgLKwwLIxwLKywKmzgIA
#
# To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

şurda da guide yazmışlar https://www.reddit.com/r/CompetitiveHS/comments/71er4d/corbetts_elemental_rogue_guide_top_8_legend_662/
Sosyal ağlarda paylaş

valla ayın ilk yarısı r5'e geliyosan kas tabi az ciddiye alıp
ama son hafta son 10 gün falan anca r5 oluyosan az daha chill bence
şu an post-nerf metası. bi sürü viable deck var. az iyi oynayıp ilgi alaka gösteren yürür bence her türlü

benim gördüğüm ettiğim sayıyorum,
jade druid, razakus priest, midr hunter, rogue türevleri, evolve shaman, murloc paladin mage türevleri... hepsi iş yapıyor gibi gibi.

postnerf havaları geçsin, az ilerisi için priest druid rogue shaman baki kalacaktır gibi hissediyorum metada. yeni kart yapsam direkt thrall DK var aklımda mesela.(t5-6 dolu board/evolve şeninganları oyundaki en broken kombo olabilir)
dkwarlock/handlock da iyi gibi ama çok emin değilim

son 24 saat gene ucunu kaçırdım 90 küsür maç atmışım; rakiplerim için %26 hunter diyo, %15'er priest rogue, %10'ar druid-shaman.
hunter ilk gün çok iyiydi, millet heves etti abandı insanlar da gözünü açtı sanıyorum. azalır hunter yani %10'lara geriler öyle dominant olcak bi olayı yok meta için.

güzel oldu la nerfler :D
Sosyal ağlarda paylaş

Casual oynadığım, quest yanmasın diye girdiğim zamanlar son bir iki gün r5 kasıtırp bırakıyorum. Haftada 4-5 gün oynarsam ayın ilk yarısı r5 oluyorum. Hatta gaza gelip r4,r3'e kadar da çıkıyorum bazen sonra bayıp bırakıyorum.

Bu ay hızlı deckerin iş yapması hoşuma gitti. Raza Priest, Mage türevi decklerim de var. Bu ay akar gibi duruyor biraz deneyeyim bakalım nasıl gidecek. Rogue deckinde de Prince ile epic elementalim eksik. Official forumlarda Ben Brode'yi kovun dediğim günden beri epic/legendary açma oranım düştü resmen, lanetledi mi ne yaptı adamlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

sloth said:

elemental rogue highlander priest karsısında nasıl ?

rank 5 sonrası keleseth roguela çok zorlanıyorum da

iyi denilemez
5w6l gibi bişey var son 24 saat skorum
çok canım sıkılıyor valla genelde priest'e karşı bu deckle oynarken. 1-2 turn cevap kaçırması lazım ki yeniyosun falan ama kaçırmıyorlar sdf
hele bi tanesi kabal kurye'den bulduğu defile ile dragonfirepotion'luk boardumu yok etti kafayı yedim.
hani holynovaydı potiondu kazakustu anduindi biliyosun bi şekilde oynamaya çalışıyosun etrafından da hiç birini harcamadan yok etmesi falan çok acı ya.
bitsin şu discover kartlar nolur :(
Sosyal ağlarda paylaş

Evolve Shaman da bayağı güzel iş yapıyor bu metada. Dusta kıydım Thrall Deathseer yaptım. Rank 5'den rank 4'e 10-4 ile geldim. Başlarda çok iyi bir sonuç alamadım, alıştıktan sonra güzel akıyor. Özellikle mage falan varsa karşıda elde devolve tutmak lazım. Karşıda aggro yoksa evolve kartlarını da tutuyorum comboya en kısa sürede ulaşmak için. Disquised Toast da Tier 1'e yükseltmiş decki.

Edit: Pirate Warrior'un da ilacı devolve.

https://disguisedtoast.com/meta_decks/80-evolve-shaman
Sosyal ağlarda paylaş

bi arkadaş öm ile hunter deckini sormuş. hemen önceki sayfada var decklist

gelen öm'yi alıntı sanıp direkt sildiğimden buraya yazıyorum sevgili F :D

bu arada rogue&hunter değişmeli oynuyorum ve epey iyi gidiyo ya.

priest çokken > hunter. Priestler yokolup hunterlar çoğalınca > rogue şeklinde bi algoritma yaptım tavsiye edebilirim sanırım.
400 küsürlerde takılıyorum hani yalan olmasın 1 gün önce 4k'ydı(:D
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle.
daha önce yazmışımdır mutlaka. priest t1 olursa o zaman karanlık devre gireriz hs'de diye :D
ve oldu. t4 kazakus t5 raza t8 DK falanlar. her karttan bi tane var nası her board'a çare bulurlar kafa yedirtmeler. highrollamacalara müsait bi deck. control destesi işte ne güzel desen, kesinlikle öyle değil. mirror maçı yapsan raza dk tombala bingosuna bakıyo ilk çeken alıyor falan. tiksinç.

neyse benim oynadığım hunter tökezlemeye başlamıştı. dedim napak.

şu listeyi buldum sonra. bonemare x2'ydi birini attım nesting roc ikiledim 4 atak getrekt anduin adına. iyi gidiyor şimdilik 16-8 falan

### 47
# Class: Hunter
# Year of the Mammoth
#
# 2x (1) Alleycat
# 2x (1) Hungry Crab
# 2x (1) Tracking
# 2x (2) Crackling Razormaw
# 2x (2) Golakka Crawler
# 2x (2) Kindly Grandmother
# 2x (3) Animal Companion
# 2x (3) Bearshark
# 2x (3) Eaglehorn Bow
# 2x (3) Kill Command
# 2x (4) Houndmaster
# 2x (5) Nesting Roc
# 2x (5) Tundra Rhino
# 1x (6) Deathstalker Rexxar
# 2x (6) Savannah Highmane
# 1x (7) Bonemare
#
AAECAR8Cps4ChtMCDqgCtQO7A7sF6weXCO0J/gy5tALquwLZwgLkwgKOwwLXzQIA
#

ayrıca golakka dolu ortalık. pirate olmaması da iyi bişey bu listede. weapon removal pek de etkili değildi zaten.
murloc yiyen yerine firefly oynuyolar genelde ama bu crab hem beast hem de şamana karşı iyi oluyor yerinde çektin mi.
2/5 rhino da removal'ı zor tatlı bir tehdit. berisinden bearshark peşinden highmane gelince falan bitiyor rakibin gazı
Sosyal ağlarda paylaş

Şu priestlere küfür ettiğim kadar bir şeye küfür ettim mi bilmiyorum şu oyunda. Hakikaten karanlık çağ. Oyunun başlarında oynadım ben de, deck komple var ama oynamıyorum. Hem oyun çok uzun sürüyor, hem mirror match gelirse ayrı kabus.

Afedersiniz her boka kartı olması çok gıcık. Biraz önce top deck Anduin çekip bütün boardı sildi benim, rage quit'i bastım :D Eskiden taktik yapmaya çalışıyordum, şimdi "taktik maktik yok bam bam bam" felsefesini benimsedim priestlere karşı. Elemental rogue ile arada denk getirirsem öttürüyorum ama kazansam bile prieste karşı oynaması çok sıkıcı.
Sosyal ağlarda paylaş

sloth said:

hungry crab işlevini yitireli çok oldu bütün desteler beast diye oynuyor hala. firefly daha iyi olabilir rogue ve shaman matchupında özellikle

şu önceki sayfadaki listeyle ilgili tek muhtemel değişikliğim bu olur ya. hala diretiyorum crab'de ama sanırım yarın firefly ekleyecem yerine.

meta baya priest ft. rogue oldu bu arada.
priest'leri bu hunterla iyi alıyorum son 24h 18w7l
ama rogue için draw rng epey geçerli oluyo. t2 si7 direkt kırıyor bel kemiğimi. 14w20l olmuş son 24h rogue'a karşı da.
300-600 arası gidip geliyorum ama. azcık highrollasam top200 potansiyeli var gibi bu sezon. yarın full yardırıcam olduğu kadar. cumartesi uğraşmam dışarı çıkarım valla sdf

vS'nin meta report'u çıktı taze taze. rogue priest druid oynayın demişler.
https://www.vicioussyndicate.com/vs-data-reaper-report-63/
ben hunter'la az daha inat edicem sanırım acayip bütünleştim rexxarla bu sezon.

kendim oynamadım hiç bu arada ama meta'nın underdog'u olarak olay mid range'e kaçan Zoolock diyorum. ekim'de denerim belki warlock dk yapıp, bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

son 28 saat kala ayağımı soktum içeri :D

stres basıyo ama her play'e basışımda sdffsd kazancak kaybetcek de bişey yok hepi topu nickim blizzardın sayfasında çıksın istiyorum top200 olunca yazıyolar(facepalm)

31w20l yapmışım sabahtan beri bugün. 500küsürden 800'e düşüp öyle yürüdüm işte. yarın bu kadar oynamak istemiyorum :D
yani %61 winrate high legend mı ediyomuş. başlıkda yeriyoruz %55'i de işte kademe farkı var dinamik epey winrate olayı>:D
son 24 saat istatistiği de vereyim (90küsür maç), şuanki ve yakın gelecek metası sayabilirsiniz direkt: %39 rogue %32 priest %8.5 druid...

hungry crab'leri atıp firefly koydum bu arada. Rogue'a karşı elimi net güçlendirdi^^

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...