Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

zaten 2 sprint yerine 1'e düşürmeye karar verdim dün ama sprint baya ciddi iyi bir eklenti decke.
adam 2 tane çekmedikçe sıkıntı olmuyor falan yazmıştı, hadi canım falan demiştim içimden. buraya koyduğumda iyi gidiyordu, sonraki 15 maçta ilk 10 kartta tam 9 kere 2 sprint'i de çektim. harika bir duygu anlatılmaz yaşanır.

bir de 7 reno mage ile oynadım, 6'sı ilk 12 kart içinde reno'yu buldu lan. şunun ihtimali %0.9 falan. gerçekten inanılmaz. zaten ilk 12-13'te reno bulamazlarsa üstlerinden geçmem lazım mantık olarak.

iyi ya değişik bir face deck işte, reno oynayıp reno'yu çekemeyip aggro'ya yenilmek yerine aggro oynarım bir süre, maçlar 4 dakka sürer, kafa rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

Miracle oynamak için tekrar güzel bir zaman.

Jade shaman çoğalınca insanlar renolock ve jade druid'e yöneldi. Ta-taam

10 winstreak'le r6'ya indim yeniden <3

Yukarıdaki rogue listesini geçen gördüm ben de usain bolt adı altında :D asds
adam dalga mı geçiyo acaba bunla legend oldum deyip paylaşsın da millet deck'i iyi sansın falan diye düşündüm açıkçası. bilemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

benim rogue listesi şu bu arada:

si7'lar mı QA conceal mi derken geçen sezon en son bu listede karar kıldım.
2xQA reno eziyor (reno ezmek için kesinlikle elzem değiller amma velakin.), si7'lar pirate'lara karşı çok iyi.
conceal çok iyi ama ölü kart oldu mu çok can sıkıcı
bence iyi böyle bu liste yani dsf

Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

çok garip bi aggro

si7 da varmış yeni gördüm

argent horserider ve haHAA koyunca decke full aggro oluyomuş öğrenmiş olduk dsfhsdfh

4-5 kartla deckler midrange'den aggro'ya veya tam tersine dönüyor zaten. tabii ki charge'lı 4 kart olunca deck aggro olacak. sonra pilin bittiğinde yeniden elini doldurmak için 1 sprint koymuş olman decki aggro'luktan çıkarmıyor. shaman'ın bu kadar imba olmadığı face zamanları 1 veya 2 tane draw kartı koyuyorlardı mesela aynı mantıkla.

al mesela. bundan iyi çekemez bir renolock, hani gerçekten mümkünatı yok, Renolock olarak sırayla dizme şansın olsa bunları çekmek istersin aggro decke karşı.
ama Reno'sunu 16 kartta mı ne çekemeyince yine de dövdüm, deckin burst'ü var çünkü. ayrıca yukarda bahsettiğim charge'lara, özellikle de Horserider'a Cold Blood atmak inanılmaz rahatsız ediyor kontrol decklerini.

Sosyal ağlarda paylaş

olm ilk fotodaki renolock kartları bildiğin her maç olan şey
abartmıyor musun :D
kazakus on-curve can sıkıcı eet ama az kaldı bitiyo napak

rogue'la bi de /hele ki o rog/ renolock allahını çekse gene şansı %51 falan anca oluyodur. senin biraz kötü çekmen lazım ki adam yensin
Sosyal ağlarda paylaş

https://hsreplay.net/replay/fXfCxiPpEKQLcewbcDxEk3
ilk 6 turn'de abartısız deckindeki neredeyse bütün antiaggro kartlarını çekmiş, nasıl abartıyor olabilirim yahu. al bak izle burada işte:

bir de sonda lethal setup ediyorum, heal topdeck'liyor. neyse ki bu kadar draw şansına karşılık rngesus biraz yüzüme güldü 40 yılda 1.

edit: bak, buraya mesaj yazdım foto koydum, 2 maç üst üste yine patches çekiyorum açılıştan... ulan aggro'yu bile ağız tadıyla oynayamıyoruz :D
Sosyal ağlarda paylaş

aha bak yukarda dedim patches çekiyom diye, patches çekerek reno mage yenmek: https://hsreplay.net/replay/qMZbt3bngC7d4cCahXHYGd
deck böle saçma damage vuruyor işte, ağzına ağzına.

edit: sonraki oyun yine patches AHAHAHA. kafayı yicem.
edit2: derken bunu da patches çekmeme rağmen yendim: https://hsreplay.net/replay/9CGCoEpDCjDDsHCuFnFxEf
Sosyal ağlarda paylaş

Patches cekince surati yere dusurmeye gerek yok rog'da hic,
1) combo trigger
2) cold blood ile removal+lethal sansi
3) edwin/qa buff

Bilirsiniz gerci ama gene de yazmis bulunayim :p

Zaten oyuna genel olarak hayat sana tuz verdiyse limon bulup tekila yapma kafasiyla bakmak gerekiyor, QQ'nun daha fazla kaybettirmekten baska getirisi yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

o saydıkların züğürt tesellisi yaw. yani çok boktan bir olayın yanında ufak tefek pozitif noktalar.
patches çektiğin an maç boyunca 1 kart eksik oynamış oluyorsun ve 1 mana da fazla harcamış oluyorsun durduk yere. bu %15 ihtimal, gün boyunca 35 maçta 17 kere olunca insan ister istemez gıcık oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

o saydıkların züğürt tesellisi yaw. yani çok boktan bir olayın yanında ufak tefek pozitif noktalar.
patches çektiğin an maç boyunca 1 kart eksik oynamış oluyorsun ve 1 mana da fazla harcamış oluyorsun durduk yere. bu %15 ihtimal, gün boyunca 35 maçta 17 kere olunca insan ister istemez gıcık oluyor.

axedice said:

61 49 kelime yazdığın için ona göre içeriğini düzelttim panpa

sabonis said:

beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum beceremiyorum

Sosyal ağlarda paylaş

http://i.hizliresim.com/5LWNWM.png

oyuna 1-2 haftadır bilgisayardan bağlanamıyorum. bu hatayı alıp duruyorum. tekrar online a bastığım zaman yine 60 saniye beklememi söylüyor açmıyor.

modemi resetledim

dns resetledim/değiştirdim

battle net in appdata dosyalarını sildim

bu 3 ünü denedim olmadı.başka bir çözüm önerisi olan var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

mahseer898 said:

oyuna 1-2 haftadır bilgisayardan bağlanamıyorum. bu hatayı alıp duruyorum. tekrar online a bastığım zaman yine 60 saniye beklememi söylüyor açmıyor.

modemi resetledim

Repair?
Sosyal ağlarda paylaş

Stormraiden said:

mahseer898 said:

modemi resetledim

Repair?

yaptım ama fayda etmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

mahseer898 said:

modemi resetledim

ttnet güvenli internete yakalanıyorsun büyük ihtimalle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...