Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

behran

Öne çıkan mesajlar

Avrupa e-shop'larda 11-25 Nisan arasında indirimler olacakmış

Nintendo Switch

Super Mario Odyssey: 33% off

The Elder Scrolls V: Skyrim: 50% off

Mario + Rabbids Kingdom Battle: 50% off

The Legend of Zelda: Breath of the Wild: 30% off

L.A. Noire: 66% off

Xenoblade Chronicles 2: 33% off

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy: 34% off

Diablo III: Eternal Collection: 30%

Monster Hunter Generations Ultimate: 42% off

OCTOPATH TRAVELER: 33% off

Dark Souls Remastered: 30% off

Wolfenstein II: The New Colossus: 33% off

DOOM: 50% off

Nintendo 3DS family systems

Super Smash Bros. for Nintendo 3DS: 33% off

The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D: 33% off

New Super Mario Bros. 2: 33% off

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, KingV dedi ki:

İndirimler başlamış. Uk hariç başka bir yerden aldığımda ingilizce dil seçeneğini kaybetmem değil mi??

bu arada tetris 99 eventinde en yüksek puanlı ilk 999 kişiye 999 nintendo gold veriyormuş.

İlk 999'a girmek imkansız gibi bir şey uzakdoğulu hemşehrilerimiz varken. Geçen yine event vardı, 3. oldum max. hani ladder'ı falan geçtim dfnmk

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Uplayacam. Malum baba olmak zor, "sağlam baba" olmak daha zor asdafafdafaf. Şaka bir yana adam 4. sınıfta ama hakikaten çok çalıştı bu sene, bizzat şahidim karneside bayağı iyi geliyor. Zaten subliminal mesajlara maruz kalıyorum son 1 aydır, karne hediyesi kararımı switch den yana yaptım. Yani zaten aldım, kafamdaki sorulara bi cevap versenize?

1.Diablo3 edition olanı aldık, zaten Diablo 3 hayranı adam sıkıntı yok.
2.128 GB SD kartda aldım, bayram sonrası gelecek sanırım ama acelesi yok. (Karneyi beklemeden vereyim diyorum. Ne olacak aq 15 gün evde tutacam mal gibi. Zaten belli karne hediyesi olacağı.)
3. Bir tane de koruma filmi aldım ama o da sanırım bayramdan sonraya kalır teslimatı. (Şu Diğer Nintendo Switch Cam Ekran Koruyucu Tempered Class 9H ) Forumu okudum biraz, koruma filmsiz ele bile alınmasın denmiş, o kadar mı kötü ?
4. Birde kutulu Zelda aldım, o sanırım bayramdan önce teslim edilir. Edilmese bile Diablo3 en azından olacak işte download kodu vs anlamında.

Sorular şu;

1. PSN gibi her türlü bir hesap açacaz anladıkta, an itibarı ile hala US mi Güney Africa mı? Nedir yani? Çünkü illaki digital e girilecek. PSN de hiç uğraşmadığım  kardeş hesap muhabbetinin bundada olduğunu biliyorum. Yani yapacaksak Pati den birisinin olmasını tercih ederim tabi.
2. Isınma, eğilme ve son bükücü meselesinin benim aldığım versiyonla tarihe karıştığına inanmak istiyorum?
3. Seyahat şarj aparatı ya da diğer aksesuarlar (en azından elzem olanlar hakkında SIFIR bilgim var), ne lazım? (bu diablo 3 edition da makul bir çanta geliyor, ama kullanacak olan devamlı seyahat eden biri değil. En fazla yazın tatile gidecek 10 yaş çocuğu).
4. Çalışmadığım yerden hali ile, kaçırdığım bişii var mı? (İlk nintendoyu ben bükeceğim, zelda ile.tşk)

/summon Laurelin

Sosyal ağlarda paylaş

-store'u değiştirebiliyosun 2dk'da ama swich üzerinden olmuyor diye biliyorum, pc ya da telefon lazım. region lock yok oyunlarda ya da cihazda. hangi store'da daha ucuz diye bakılan siteler de mevcut.

-versiyon day1'daki neyse senin aldığın da o, revize getirmediler hardware ya da build quality olarak. dock'un arka kapağı açılıyor, açık kalırsa ısınma vs olmaz az havadar bi yerdeyse.

-aksesuar olarak bi stand (kendi kickstand'i dandik ve tabletop kullanırken şarj aletini takmaya izin vermiyor, o yüzden lazım.) alsan yeter taşıma çantası da gelecekse. eve geçince link atarım kendi aldığımdan, makul fiyatlıydı. hori compact playstand diye geçiyordu sanırım.

-3rd party şarj aleti ve/ya dock, powerbank falan kesinlikle kullanma, kullandırma. nintendo düz usb type-c power delivery protokolünü kullanmıyor. brick'leme riski var. youtube'da wulffden diye bi kanal var, adamın baya detaylı bi vidyası vardı konuyla alakalı.

-ekran koruyucu olsun mutlaka, ayıboğan ironborn gorilla glass değil, plastiğimsi bi ekranı var. dock'un ağzı az V şeklinde daralsa çizmesi çok olası. hatta dock'un içindeki kılavuz çıkıntılara tüylü/yumuşak bant yapıştırın ekran koruyucu olsa bile. ekran koruyucu olarak amfilm'in tempered glass'ını aldım, güzel baya.

-bi ara switch pro controller da almanı tavsiye ederim.

-eyyorlamam bu kadar. lau bi ara gelip tamamlar eksik varsa ehu.

Sosyal ağlarda paylaş

32 dakika önce, Cokomantis dedi ki:

-store'u değiştirebiliyosun 2dk'da ama swich üzerinden olmuyor diye biliyorum, pc ya da telefon lazım. region lock yok oyunlarda ya da cihazda. hangi store'da daha ucuz diye bakılan siteler de mevcut.

-versiyon day1'daki neyse senin aldığın da o, revize getirmediler hardware ya da build quality olarak. dock'un arka kapağı açılıyor, açık kalırsa ısınma vs olmaz az havadar bi yerdeyse.

-aksesuar olarak bi stand (kendi kickstand'i dandik ve tabletop kullanırken şarj aletini takmaya izin vermiyor, o yüzden lazım.) alsan yeter taşıma çantası da gelecekse. eve geçince link atarım kendi aldığımdan, makul fiyatlıydı. hori compact playstand diye geçiyordu sanırım.

-3rd party şarj aleti ve/ya dock, powerbank falan kesinlikle kullanma, kullandırma. nintendo düz usb type-c power delivery protokolünü kullanmıyor. brick'leme riski var. youtube'da wulffden diye bi kanal var, adamın baya detaylı bi vidyası vardı konuyla alakalı.

-ekran koruyucu olsun mutlaka, ayıboğan ironborn gorilla glass değil, plastiğimsi bi ekranı var. dock'un ağzı az V şeklinde daralsa çizmesi çok olası. hatta dock'un içindeki kılavuz çıkıntılara tüylü/yumuşak bant yapıştırın ekran koruyucu olsa bile. ekran koruyucu olarak amfilm'in tempered glass'ını aldım, güzel baya.

-bi ara switch pro controller da almanı tavsiye ederim.

-eyyorlamam bu kadar. lau bi ara gelip tamamlar eksik varsa ehu.

@Cokomantis Verdim vallahi şukunu. Güzel anlatmışsın. 

- store fiyat karşılaştırma sitelerini buldumi zaten önceki sayfalarda paylaşılmış. Ama açmışken nerde açayım diye kasmıştım ama pek bir anlamı yok zaten anladığım. Sıkıntım atıyorum nintendo us hesabı açıyorum, diablo oynarken region us olmasın idi. Ayrıca DH ölücüsü kıvamında 3-5 lira için region kasmayım idi derdim ?

- Ok stand linkini bekliyorum. 

- Aldığım ekran koruyucusu sağlam bir nane değil eminim. Ancak oynacak adam devamlı elinde olacağı için daha sağlam bir tavsiye varsa alırım. Aldığımı geçici çözüm olarak görebilirsiniz.

- Pro controller illaki alınacak gibi yaa..O belli oldu..Bugün 1-2 video izledikten sonra, yetmez ama evet.

Sosyal ağlarda paylaş

stand.

film. 

senin söylediğin de tempered glass'sa çok fark olmaz diye düşünüyorum. hali hazırda aldıysan çok kasma bence. amfilm'in avantajı paketten 2 tane çıkıyor olması ve ıslak/kuru bezi var (onlar da x2 geliyor) takmadan önce ekranın tozunu falan almak için. senin aldığından çıkmazsa random bi made in çhina telefon kılıfçısına gidip "hafız şunu bi takıversen?" deyip 5-10 lira ateşlemek de bi alternatif benim gibi takıntılıysan. ya da gogo gözlük bezi.

bu arada online oynanan oyunların %99'unda nintendo switch online'a subs'laman lazım. yıllık 20 dolardı. sadece az sayıda 3rd party oyunda (mesela warframe ki kendi de f2p zaten) onsuz online oynayabiliyosun.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...