Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

behran

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Valla zayıf irade filan bilmem. iPad'ler tek çözünürlük, tek tip donanım (işlemci güncellense de Android kısmında olduğu gibi değil, konsol revizyonlarına daha çok daha yakın), tek tip kontrol (MFi standart, hangi marka alırsan al aynı hepsi), market garantisi (korsanı zor ve yapan %0.01 bile değildir), jailbreak gibi şeyler olmadan rahat emülasyon desteği, 2017'nin ilk altı ayında $8b iTunes Store revenue sırf oyun kategorisinde gibi şeyler nedeniyle oyunculuk açısından çok iyi cihazlar.

Eskiden bu kadar değildi ama MFi'nin yaygınlaşması iPad oyunculuğunu çok değiştirdi. Özellikle emülasyon tarafını canlandırdı. FIFA gibi, NFS gibi oyunlar, aksiyon oyunları filan çok daha viable oldu.

Son model i7'li, NVIDIA'lı Zenbook var bende ama retro gaming olayı için iPad kullanıyorum hala.

Bir oyuncu için iPad cidden çok iyi bir cihaz. Değeri bilinmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Hala Linux kullanıyorum ben kişisel makinalarımda. Zenbook işyerinin verdiği. Ama çizgiroman, dergi ve emülasyon için iPad çok iyi abi. Ne yapayım? Civ VI gibi oyunları her yerde oynamak da artıpayı. Kapalı sistem olarak zaten Vita'da öyle, 3DS'de.
Sosyal ağlarda paylaş

Reddit copy pasta;

Nintendo - Fiscal Year Earnings Realease
Hardware sales are 17.79 millions for the Switch and 68.97 millions for the softwares with SMO leading the way and its 10.41 millions units sold and then:

-Mario Kart 8 Deluxe: 9.22 millions

-LoZ: BotW: 8.48 millions

-Splatoon 2: 6.02 millions

-1-2-Switch: 2.29 millions

-Arms: 1.85 millions

-Xenoblade Chronicles 2: 1.31 millions

-Kirby Star Alliers: 1.26 millions

Sors: https://www.nintendo.co.jp/ir/en/index.html
Sosyal ağlarda paylaş

aşırı alasım var bunu benim şu son haberlerin gazından sora ama bir türlü emin olamıyorum oynar mıyım diye. her hafta 2 kez 4er saatlik uçak yolculuğum var. havalimanına gittisiydi geldisiydi en az 12 14 saat arası yolda geçiriyorum.

geçen hafta gaza gelip ipad alıyodum nedense kasada vazgeçtim şimdide switche kabarıyorum çok fena ama bir türlü tam ikna edemedim kendimi. gameboylar dışında hiç nintendo ürünü sahibi olmadım o yüzden zelda falan muhabbetim hiç yoktur bilmem ama aşırı güzel bi alet gibi geliyo bu bana.

alsam mı naapsam ?
Sosyal ağlarda paylaş

https://saudi.souq.com/sa-en/switch/6/a-t/s

şurdan bi bakabilir mi bilenler hangisini almak lazım bunlardan? pal var, ntsc var.

birde garanti olayı nasıl oluyor acaba? tr'de ztn resmi olarak yok şu anda bildiğim kadarıyla. global garantisi var mı bu aletlerin? yoksa direk arabistandan alayım hiç olmazsa burada garantisi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam abi ben ztn tr'den almicam büyük ihtimalle arabistan'dan alıcam burada resmi olarak satılıyor. globa garanti yok diyorsanız direk buradan alırım arabistan'da garantili olmuş olur o konuda sıkıntı yok sadece sormuş olayım dedim.

peki madem region locked ne farkı var pal veya ntsc cihazların? hangisini almak lazım yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

tamam abi ben ztn tr'den almicam büyük ihtimalle arabistan'dan alıcam burada resmi olarak satılıyor. globa garanti yok diyorsanız direk buradan alırım arabistan'da garantili olmuş olur o konuda sıkıntı yok sadece sormuş olayım dedim.

peki madem region locked ne farkı var pal veya ntsc cihazların? hangisini almak lazım yani :D

Tala Mall zemin katta bi oyuncakci var disardan cok dandik duruyor, icerse cok genis bi konsol bolumu var 0 urunleri baya ucuza satiyor ben herseyi + oyunlari ordan aldim.
yasakli oyunlarida getiriyor witcher3 gtaV falan pazarligida acik
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

aşırı alasım var bunu benim şu son haberlerin gazından sora ama bir türlü emin olamıyorum oynar mıyım diye. her hafta 2 kez 4er saatlik uçak yolculuğum var. havalimanına gittisiydi geldisiydi en az 12 14 saat arası yolda geçiriyorum.

geçen hafta gaza gelip ipad alıyodum nedense kasada vazgeçtim şimdide switche kabarıyorum çok fena ama bir türlü tam ikna edemedim kendimi. gameboylar dışında hiç nintendo ürünü sahibi olmadım o yüzden zelda falan muhabbetim hiç yoktur bilmem ama aşırı güzel bi alet gibi geliyo bu bana.

alsam mı naapsam ?

Abi benim de hiç nintendom olmadı. Mario'yu dandik atarilerde oynuyordum çocukken. 3DS'e çok hallenip almamıştım daha sonra.

Switch çıkınca gaza gelip aldım, Mario Kart 8 + Super Mario Odyssey'i herhalde 300 saat civarı oynamışımdır, ki Switch aldığımdan beri başka bir platformda oyun oynamadım az biraz PoE hariç. MK8, SMO, BotW falan tek başlarına Switch aldıracak oyunlar bu arada. Switch'le beraber bunlardan bir tanesini al, verdiğin her kuruşa değdiğini göreceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Mario Kart ile online asıl olay. Çıkalı neredeyse 10 sene oldu, hala 3DS ile sürekli multi olarak oynuyorum ben. Lobiye bağlanıp tam dolu maç bulması da 30-40 saniye sürmüyor hala, aşırı aktif.

Yani online dalın, 3DS'deki Mario Kart'a verdiğim playtime hiç bir oyunda yok benim, online ile hep. MMO'lar dahil buna. Eve Online yaklaşır bir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...