Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aykırı Kartlar - Android Oyunu

pch

Öne çıkan mesajlar

Facebook login sırasında bir arkadaşım daha crashlediğini söyledi, telefonun modelini öğrenebilir miyim acaba? üşenmezsen uygulamayı silip tekrar yükleyip anonim ya da twitterdan login olursan sorun çözülcektir. Log dosyası için çok teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

sadman said:

Facebook login aşamasında iki kere crash yedim. Log dosyası gönderdim

Gönderdiğin crash log ulaşmadı bana, ilk defa bir uygulamayı markete koyduğum için nerden ulaşabilirim ya da bana ulaşması zaman mı alıyor tam emin değilim. Text şeklinde ulaşımın varsa mesaj kutuma yollayabilir misin acaba logu?
Sosyal ağlarda paylaş

pch said:

Facebook login sırasında bir arkadaşım daha crashlediğini söyledi, telefonun modelini öğrenebilir miyim acaba? üşenmezsen uygulamayı silip tekrar yükleyip anonim ya da twitterdan login olursan sorun çözülcektir. Log dosyası için çok teşekkürler.

Manuel olarak log file nasıl gönderiliyor bilmiyorum ama dediğin gibi yeniden yükledim ve anonim olarak girebildim sorunsuzca. Facebook loginde hala crash oluyor, twitteri deneyemedim.

Oyun güzel beğendim. Sadece bekleme süreleri uzun geldi biraz
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun arka planda açık konumda değilse pil emilimi anlamında nasıl bir zararı olabilir bilmiyorum ama tekrar bakacağım, uyarın için teşekkürler. Bu arada bazı cihazlarda olan login problemini düzelttim ve güncelledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer elindeki cevap kartlarından beğenmediğin olursa kartların alt kısmındaki recycle ikonuna basarak desteden başka bir kartla değiştirebilirsin. Bu durumun kullanıcıların başına en az gelmesi için oldukça çalıştım, bir çok oyunda mı elindeki kartların böyle geldiğini düşünüyorsun yoksa bir oyuna spesifik mi acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

nope.

Cards Against Humanity' i çok seven ve çok oynamış biri olarak diyebilirim ki aykırı kartları oynarken farklı bir tat alıyorum ve böyle hissetmeseydim appi markete koymayı düşünmezdim. CAH' in oyun fikrini sevdiğim ve kullandığım doğru ama en azından ben kendimizden bir şeyler kattığımızı düşünüyorum. İçeriklerini bizim hazırladığımızı ve CAH'in mobil oyun sektörüne yönelik bir uygulaması olmadığını da belirtiyim tekrar. Bir şans verip oyunun içeriğine bakmak bu konudaki görüşlerini belki yumuşatabilir diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

pch said:

arcane said:

nope.

Cards Against Humanity' i çok seven ve çok oynamış biri olarak diyebilirim ki aykırı kartları oynarken farklı bir tat alıyorum ve böyle hissetmeseydim appi markete koymayı düşünmezdim. CAH' in oyun fikrini sevdiğim ve kullandığım doğru ama en azından ben kendimizden bir şeyler kattığımızı düşünüyorum. İçeriklerini bizim hazırladığımızı ve CAH'in mobil oyun sektörüne yönelik bir uygulaması olmadığını da belirtiyim tekrar. Bir şans verip oyunun içeriğine bakmak bu konudaki görüşlerini belki yumuşatabilir diye düşünüyorum.

ahaha insanlar ne garip yav her seye kilif hazir hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

Ana menude recyclerView kullaniyorsunuz galiba? Oyna, guncel, basari ve kazan olan yerde. Neden ki?

Bir de sanirsam orda kullandiginiz imajlarin sadece tek boyutu mu var? Asiri bir performans kaybi var listeyi asagi yukari oynatirken.

Ayni sorun basari tablosunda da var, listenin asagisina inip tekrar yukari cikarken bi yavaslama oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...