Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Audi RS6

matama

Öne çıkan mesajlar

Bayag zamandir porsche cayenne

kullaniyorum hatta cogu zaman sofor kullaniyor.

Audi rs6 bayag hosuma gidiyor ama gidip bakip test etme sansim olmadi, birde anladigim bu arabanin yeni kasasinin gelme imkani varmis, o olayida tam cozemedim.

Ic kalitesi nasildir porscheyle karsilastirilir mi, arkasi genis midir? Bilgisi olanlar?
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Kasa değişimi eli kulağında bekliyor. Bildiğim kadarıyla RS'lerin çıkması biraz daha da geç oluyor kasa tanıtımından.

Arka taraf birazcık daha geniş olabilir veya denktir. Aks mesafelerinde 15-20mm gibi bir farkla A6 daha uzun olacaktı. Araç uzunluğunda zaten A6 daha uzun.

Porsche büyük ihtimalle arka koltukları, ön koltuklara nazaran biraz daha yukarı konumlandırarak sana yolu görme noktasında daha rahat bir hava sunar. A6'da bunun çok fazla olacağını sanmıyorum ve biraz daha basık bir ortam yaratacaktır. Ama Avant olacağı için de baş mesafesinde seni rahat ettirir.

Diz mesafesinden yana kaygın fazla ise ve belirli bir performans hedefin yoksa S8 de bakılabilir. Fiyat farkına değer mi veya hacim olarak RS6 seni ne kadar tatmin eder gidip bakman lazım.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

rs6 sanki arka koltuk arabasi degil, soforle kullanmaya devam edeceksen yeni panamera yi ben cok begeniyorum.

yeni rs6 yolda, 2017 icerisinde m5 de cikiyor. Bir de oyle bisey var.

Standard panamera yerine shooting brake kasası göze daha çok hitap ediyor.

Sky is the limit Matama
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

rs6 sanki arka koltuk arabasi degil, soforle kullanmaya devam edeceksen yeni panamera yi ben cok begeniyorum.

yeni rs6 yolda, 2017 icerisinde m5 de cikiyor. Bir de oyle bisey var.

mümkünse panamerayı 1-2 sene sonra alın, o araçı yakındır çağırırlar geri :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...