Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Fantasy Basketball 2016/2017 - 10. Sezon

khala

Öne çıkan mesajlar

10. sezonumuz hayırlı olsun.

Geçen sene katılan 16 takımın 13'ü bu sene de devam ediyor.

Boşta 3 slotumuz var, önceliği her zamanki gibi forumdan arkadaşlara vereceğiz.

Önceki senelerde olduğu gibi katılım ücretini 50 TL olarak kararlaştırdık.
Sosyal ağlarda paylaş

12 dolar boşuna elimde patladı ya sinirliyim biraz. ama ona rağmen takımımı baya beğendim şimdi bi daha baktığımda.

sonuçta geçen seneki gibi sonlarda heyecanla şöyle adamlara saçma sapan paralar harcamaktan daha iyidir fazla parayla bitirmek.

Tyson Chandler (Pho - C) $14
Meyers Leonard (Por - PF,C) $20
Lou Williams (LAL - PG,SG) $12

rezalete bak. direk lig sonuncusu olmak için çabalamak şu pickler.
Sosyal ağlarda paylaş

Fournier'i niye çektim ben ya, ağlıyorum halen.

Embiid'den yüksek beklentim var ama büyük ihtimal patlarım. Kısalarda fail oldum. Gerçi Pau'yu da aslında istemiyordum ama niyeyse ona da girdim, bid gelirse daha girmem diyordum bana kaldı sdfsd

Vucevic'in 16'ya gideceğini bilsem ona girerdim :( Neyse dinlendirilmediği maçlarda geçen yıla biraz yaklaşsa yeter...

Bir de benim planlarımda Ariza vardı ama çok yüksekten gitti. Onu alsaydım hayalimdeki takım %70 falan kurulacaktı. O niye öyle gitti ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

KAT-Fetöcü-Favors-Nowitzki-Okafor yapmışım ya. Uzunlarda yüzüm güldü de mesela Butler gibi bu sezon statları banko düşecek adama 41 ödemesem çok iyi draft geçirecektim

14 takım olmamız biraz değiştirdi işler, son turlara da iyi adamlar kaldı ve para arttı falan. Drea son pickte 19'a KCP seçmiş misal
Sosyal ağlarda paylaş

pota altına da bekleriz beyler.

http://i.hizliresim.com/nEq2d5.png

çiğ büryan, çiğ kubba, çiğ gırar, çiğ şex meşhi, çiğ salhiye, çiğ örok, çiğ Harput köftesi, çiğ beyran, çiğ pırtike, çiğkeledoş, çiğ abdigor köftesi, çiğ kübab, çiğ kavut tatlısı, çiğgırdiken, çiğ çirişotu kavurması, çiğ taplama, çiğ serbidev, çiğ perde pilavı, çiğ bişi, çiğ gırar, çiğ gılor, çiğ patile, çiğ salhiye, çiğsirgeli, çiğ xurmecik, çiğ kıtel, çiğ tırşık
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
7 tane SG oynayan adam oldu takımda, 3 tanesinin tek pozisyonu SG dfsadfs

Rebo çeken ve ampute gibi FT atmayan bi uzuna bazılarını takaslayabilirim. Evlat Love gibi :( Skor vs. arayan varsa takasla kapımı çalabilir :(

Ayrıca tamamen lig dışı;

C.J. McCollum

<>

Elfrid Payton
Wilson Chandler

Bu takas çok mu mantıksız, dengesiz?
Sosyal ağlarda paylaş

Benim waiver soruma cevap yok, sanırım günlük hamle yapamıyoruz.

Bir de rank sistemini baya kaldırıyorlar heralde, android app'te hiç bir yerde takımımın ranklerini toplu halde göremiyorum, tek tek adamlara tıklamam gerekiyor. Bok gibi olmuş bu kısmı. 2 tıkla günlük takımı kurmak ise paha biçilemez. Takım kurmaya vakit bulamıyorum diyenlere tokat gibi cevap olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Benim waiver soruma cevap yok, sanırım günlük hamle yapamıyoruz.

Bir de rank sistemini baya kaldırıyorlar heralde, android app'te hiç bir yerde takımımın ranklerini toplu halde göremiyorum, tek tek adamlara tıklamam gerekiyor. Bok gibi olmuş bu kısmı. 2 tıkla günlük takımı kurmak ise paha biçilemez. Takım kurmaya vakit bulamıyorum diyenlere tokat gibi cevap olmuş.

Vaktim yok diyen arkadaşlar uzaya roket yolluyor :).

Waiver date en kısada şu an, 1 gün.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...