Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BBL 2016-2017

miyaw33

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Basket maçından bahsediyoruz degilmi,fenerin basket maçlarında son yıllarda pek küfür yok, atamana karşı bile sadece mola alsana, doping yapsana diyoruz.

applev0dka said:

3 anons yapilcak bir kufur yoktu macta.

Fener sahasinda falan sunun 10 kati oluyor. 2 takim birbirine ne bulursa atiyor, kafalar yariliyor iceri giden görmedim ben valla.

Tamamen şov
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Abi periskoptan izlemeye çalıştım son dakikaları da nasıl yendik anlamadım ya. Şu leş kadronun şuralarda olması Ufuk Sarıca'nın başarısı. Oyun kurucumuz leş, kızılyıldızlı parlak herif leş. Kesinlikle şampiyonluk hedefi koyacak bi kadro yok ortada. Stimac'a fena ayar oluyorum.

Stimac'in net en kotu maciydi.
Earl clark taşıdı takimi resmen. Ilk çeyrek oyunu ile kazandik maci, 17 sayi farklardan 3 sayilara kadsr geldi mac basit top kayiplari ile falan, bir ara top cikartamadik tam saha presse karsi ama savunmayi azcik toplarlayinca fark acildi yine.

Tamamen hoca takimi su, umarim seneye daha ciddi bir yatirim ile daha yarismaci bir takim kurulur, bu takim mac yari final yapar cunku.

Abi 2 takimin sahasinda da duyuyoruz küfürleri yagan maddeleri falan, son eurolegue maçında olmamis olabilir ama hafizamizda taze yasananlar. Dun kufur vardi ama 3 anons yapilirsa suna seyircili mac tamamlanmaz ligde sdfs

Daha mac baslamadan ilk anons yapildi saka gibiydi.

Ha mola demişken ufuk hocanin son 2.5 saniyede ust uste 2 mola almasi efsaneydi sdfsf
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

aktiftablet said:

Abi periskoptan izlemeye çalıştım son dakikaları da nasıl yendik anlamadım ya. Şu leş kadronun şuralarda olması Ufuk Sarıca'nın başarısı. Oyun kurucumuz leş, kızılyıldızlı parlak herif leş. Kesinlikle şampiyonluk hedefi koyacak bi kadro yok ortada. Stimac'a fena ayar oluyorum.

Stimac'in net en kotu maciydi.
Earl clark taşıdı takimi resmen. Ilk çeyrek oyunu ile kazandik maci, 17 sayi farklardan 3 sayilara kadsr geldi mac basit top kayiplari ile falan, bir ara top cikartamadik tam saha presse karsi ama savunmayi azcik toplarlayinca fark acildi yine.

Tamamen hoca takimi su, umarim seneye daha ciddi bir yatirim ile daha yarismaci bir takim kurulur, bu takim mac yari final yapar cunku.

Clark zaten taşıması lazım takımı. Beklenenin altında kalıyordu hep.

Stimac a ise apayrı uyuzum adamın profil fotosu kızılyıldız. Kimsin ulan sen? Seneye yerine daha iyi birinin alınması şart.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi aralar weems baya iyi oynuyordu o sallaniyor simdi. Thomson bazen el freni oluyor falan.

Yani su takimin kazanmasi icin çoğu oyuncunun gününde olmasi gerek, kotu oynama lüksü olan bir takim değiliz, ama suan 3. Sirada olmak fener'e son topta kaybetmek efesle basa bas oynamak gs yi yenmek falan ilk sezon icin iyi. Dediğim gibi umarim iyi bir yatirim yapilir seneye.

Değişecek cok adam var, ilk sirada muratcan guler. Yeter artik hala oynuyor, perdelerden cikamiyor, surekli rakibini kaçırıyor falan zaten hücumda yok, savunma yapacak enerjisi de olnayinca cekilmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Basket maçından bahsediyoruz degilmi,fenerin basket maçlarında son yıllarda pek küfür yok, atamana karşı bile sadece mola alsana, doping yapsana diyoruz.

applev0dka said:

3 anons yapilcak bir kufur yoktu macta.

Fener sahasinda falan sunun 10 kati oluyor. 2 takim birbirine ne bulursa atiyor, kafalar yariliyor iceri giden görmedim ben valla.

Tamamen şov

Bunu yapan fener tataftari diyorlar. Uyuyordum canli izleyemedim

https://twitter.com/araskaf/status/844977369786044416
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...