Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cetin abiyi (kuddusimavra) kaybettik. basimiz sagolsun

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Ultimatr zamanından beri bu foruma hergün girerim, hatta nickimi bile o zaman sallama birşey alıp sonradan değiştirememiştim. Genelde okuyucu olarak katıldığım bu forumda insanlarla pek muhabbetim olmadı.
Ancak aklıma gelen bir kaç isimden biriydi KuddusiMavra. Üzülmemek elde değil. En azından kişisele attığı yazıyı okuyup inşallah ders alırız. (özel sigorta işini bu yazı yüzünden yapmıştım). Hayatı kafaya takmadan, sinir stres yapmadan yaşamaya bakalım.
Allah ailesine sabır versin, yapabileceğimiz birşey varsa da elimizden ne gelirse yaparız.
Sosyal ağlarda paylaş

fbook said:

Cetin Tas'i
5 Ekim Çarşamba günü öğle namazını müteakip Bahçelievler Hafız Ali Camii'nden uğurlayip cok sevdiği ve doğduğu yerde;
Sarıyer/Garipçe'de ebedi istirahatgahina uğurlayacagiz. Tüm sevenlerine duyurmuş olayim, duyuramadiklarima da sizlerin duyurmanız dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi gördüm ya çok üzüldüm. hiç yüzyüze görüşmedik ama çok yakın bir arkadaşımı kaybetmiş gibi oldum. allah rahmet eylesin.

pati istanbul tayfası yanlız bırakmasın cenazede.. paticik.com adına çelenk falan işleri olursa katkıda bulunuruz cenaze için. ayrıca aile için yardım kampanyası falan olursa katılırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

fbook said:

Cetin Tas'i
5 Ekim Çarşamba günü öğle namazını müteakip Bahçelievler Hafız Ali Camii'nden uğurlayip cok sevdiği ve doğduğu yerde;
Sarıyer/Garipçe'de ebedi istirahatgahina uğurlayacagiz. Tüm sevenlerine duyurmuş olayim, duyuramadiklarima da sizlerin duyurmanız dileğiyle...

arkada kalmasin beyler
Sosyal ağlarda paylaş

sabah okudum ilk ve soguk dus etkisi yapti bende, hepimizin basi sagolsun oncelikle

siyaset konusunda cok farkli yerlerden baktigimiz halde dunyaya ve surekli bazen dozu kacan didismelerimiz olsada insan olarak cok duzgun biri oldugunu hep soylerdim zaten, gecen sene hatta kizmisti bana "bosver siyaseti filan bi kere geliyoruz dunyaya keyfine bak" dedigim icin, o kadar davasina inanmis boyle kaptan amerika gibi dogru gordugu seylerin yanina bir agac gibi kok salip dikilir herkese kafa tutardi

allah rahmet eylesin, sevdiklerine ozelliklede ailesine bol sabirlar versin. bende kucuk yasta babami kaybettim, cok iyi bilirim o eksikligi.

gercekten buyuk kayip komunitemiz icin cunki hep dedigim gibi zaten bir avuc kaldik surada :( kurudugnuz baglarin kiymetini ve su ortamin turkiyedeki comar surusune kiyasla kurtarilmsi bolge oldugunu bilin yani :( eften puften konular icin kirmayin birbirinizi, salak salak oyun argumanlari veya siyaset gibi tamamen cahillerin eline kalmis bir sey yuzunden incitmeyin karsinizdakini

en azindan saglik sigortasi vs derken bir bilinc yaratti ki bugun yasadigim soguk dus etkisi ve bu saate kadar dugumlenmeminde nedeni odur. bendede ihmal ettigim bir kitle vardi ve kuddusinin yazisindan sonra uyanip tahlil vs ugrasiyordum, bugun son film icin gitmeye kalktigimda gordum topigi neyseki temiz cikti, o topictede yazdiydim ki bu bilinci buraya kendi mahremini aciklama pahasina aktarmaya calisti, bilinclendirmeye calisti o topicte

cenazeye gidicek arkadaslar gercekten bir bagista bulunurlarsa burdan iban vs aktarin, artik kalmadi oyle celenk filan. cicekleri katletmektense orada bagis yapsak veya en azindan yetisemessek aramzida toplayip turk kanser dernegine bir bagis hani yapilabilicek en mantikli ve anlamli sey olabilir

tekrar basimiz sagolsun :(
Sosyal ağlarda paylaş

Abi :(( hayat dolu bir adamdı be. Paticik'in neşesiydi. Üstüne o kadar gelinmesine rağmen çoğu zaman olgunca eğlenmesini bilen adamdı. Cok cok cok üzgünüm. Allah rahmet eylesin. Sanki sürekli tanıdığım hep ayni cevrede gördüğüm arada selamlastigim birini kaybetmiş gibi hissediyorum. :(
Sosyal ağlarda paylaş

abinin fotosu falan varmı birde başsağlığı mesajlarını bir yerde toplasak yakınları falan görürse en azından ne kadar sevilen bir adam olduğunu tekrardan kendileride görür. maalesef ben buldum yenge duvarında yazmış cenaze bilgilerini bende altına kendi çapımda bir başsağlığı mesajı bıraktım. Daha çok gençmiş be..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...