Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kalitelisinden hava temizleyici

di

Öne çıkan mesajlar

bu aletlerden kullanip uykum duzeldi diyen var mi aranizda?

bir arkadasim da benim gibi zor uyuyordu, zor nefes aliyordu uyku sirasinda falan odasina hava temizleme aleti koyduktan sonra cok daha rahat ettigini soyluyor.

benim oda da havalandirsam bile hicbir zaman oyle ferah olmuyor, cadde kadar islek bir sokakta oturuyorum, giren tozun haddi hesabi yok 1 haftada kirleniyor ev cam acinca.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...

Merhaba Arkadaşlar Ben Aranıza yeni katıldım

Uzun zamandır Kendim Hava temizleme   filtreleri üretiyorum . hava temizleme cihazlarına filtre arayan arkadaşlar veya filtreleri çok pahalı diyen arkadaşlar bana buradan yazabilir filtre ölçülerini bildirirlerse hepa ve karbon filtreyi istenilen boyuttta ve cihaza göre üretip teslim edebilirim .Filtre malzemesi olarak Titanyum apetit hepa 13 filtre kağıdını kullanıyorum hem filtrasyon hem formaldehit açısından en güçlü ve sağlıklı bir filtre malzemesi. carbon olarak tekstil karbon kullanmaktayım. kokuları çok daha çabuk absorbe ediyor.
Piyasada Bulunan Ve kaset Tipi Filtesi olan tüm cihazlara bir günde filtresini üretip teslim ederim . ürettiğimiz filtreyi profosyonel hava kalitesi Pm2.5 ölçüm cihazları ile test ediyorum 

Hava temizleme Konusunda her türlü soru ve sorunlarınızı buradan cevaplayabilirimspacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

On 22.01.2018 at 23:16, µh dedi ki:

bu aletlerden kullanip uykum duzeldi diyen var mi aranizda?

bir arkadasim da benim gibi zor uyuyordu, zor nefes aliyordu uyku sirasinda falan odasina hava temizleme aleti koyduktan sonra cok daha rahat ettigini soyluyor.

benim oda da havalandirsam bile hicbir zaman oyle ferah olmuyor, cadde kadar islek bir sokakta oturuyorum, giren tozun haddi hesabi yok 1 haftada kirleniyor ev cam acinca.

eger sicaklik/humidity regulasyonu varsa ondan artmistir uyku kalitesi, bir arkadasim bitirme tezini uyku kalitesi uzerine yapmisti, en onemli sey sicaklikti.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...