Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

oyun uzun vadede nasıl olacak onu merak ediyorum ben asıl. ekonomi nasıl ilerliyor yorum yapabilecek var mı?

crafting sürekli bir süreç mi? en güçlü silahı craft etti sattı birisine diyelim, satın alan kişi tekrar aynı şeyi satın alma ihtiyacı oluyor mu?

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Oce4n dedi ki:

oyun uzun vadede nasıl olacak onu merak ediyorum ben asıl. ekonomi nasıl ilerliyor yorum yapabilecek var mı?

crafting sürekli bir süreç mi? en güçlü silahı craft etti sattı birisine diyelim, satın alan kişi tekrar aynı şeyi satın alma ihtiyacı oluyor mu?

Craft ile xp kasabildiğin için sadece merchant oynayabilirsin bile. Rng mevcut olduğu için craft çok önemli rol oynuyor her zaman 1 üst seviye item çıkarabileceğin için her zaman craft yapmak gerekecek. Şöyle diyim 50 kilo taşıyan bir çanta yaptığında proclayıp 70 kilo 100 kilo taşıyabilen bir çanta yapma şansın var. Sana şans veren kıyafetler var bu kıyafetlerin en iyisini craftlamak yine şans. Yani dediğin gibi craft sürekliliği var reisi senpai

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Oce4n dedi ki:

Craft işi baya uzun mesele. Öyle herşeyi craft yapayım diyemiyosun. Bir dalda uzmanlaşmak bile zor. Diyelim silah craftlayacaksın. Silahlarında hepsini weaponsmith yapamıyor bazıları engineering e kayıyor. Kaldıki malzemeleri birbirinde farklı metaryaller aynı bölgeden toplanmıyor filan. 
diyelim en güçlü silahı craftladın kendin kullanmazsan satarsın daha güçlüsünü craftlamadığın sürece aynı kişi almaz fakat başka playerlara satarsın. En güçlü silahı craftlamak zaten zor kaldıki en güçlü kişiden kişiye değişir. Alt bufflar sana hangisi yarıyor o önemli. Örneğin : kale savaşına gideceksen %30 siege damage veren en güçlü pvp yapacaksan %10 lifesteal lazım yada pve yapacaksan chain lightning gerekli gibi hepsini barındıran bir silah yaparsan birgün satmazsın zaten ?

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, phoenix_daoc dedi ki:

Craft ile xp kasabildiğin için sadece merchant oynayabilirsin bile. Rng mevcut olduğu için craft çok önemli rol oynuyor her zaman 1 üst seviye item çıkarabileceğin için her zaman craft yapmak gerekecek. Şöyle diyim 50 kilo taşıyan bir çanta yaptığında proclayıp 70 kilo 100 kilo taşıyabilen bir çanta yapma şansın var. Sana şans veren kıyafetler var bu kıyafetlerin en iyisini craftlamak yine şans. Yani dediğin gibi craft sürekliliği var reisi senpai

Çanta candır. Herşeyden daha değerli. 100 kg extra çantaya 1.000 g veririm. ?

Sosyal ağlarda paylaş

bana da öyle geldi biraz. millet manyak, deli gibi grind yaparlar, çeşitli guildler özellikle, 3 ay gibi bir sürede max değerlere ulaşacak setlere kavuşurlar. sonuçta crafting'in de max değerleri var. +15 katanayı alıp ve hiç yok olmuyorsa bu süreçten sonra craft karakterlere ihtiyaç kalmayacak. repair sırasında silah/set patlama şansı lazım burada sanki. belki de vardır böyle bir şey, bilmiyorum

veya oyun devleri yeni content getirirler +18 katanalar gelir o zaman tekrar craft ama bir süre sonra gene duracak crafting. 

oyundaki derebeylik sisteminin döngüsü güzel de ekonominin döngüsünü nasıl planladılar ondan emin değilim hala. 

bir de bir şey duydum oyun içerisinde direk birebir trade etme yokmuş, para/item veremiyormuşuz, doğru mu?

Sosyal ağlarda paylaş

Evet aynen kamma community leş ötesi, ilk gün orada başlayıp bıraktım. lane geçtim bende fakat 3. gün gelen yamadan sonra oyuna giremez oldum loading ekranda fatal error verip atıyor direk. forumlarda onlarca başlık var oyuna giremiyoruz diye memory hatası gibi birşeymiş sanırım umarım çözülür kısa sürede. sanki 2-3 ay daha lazım bu stüdyoya acemilermi nedir anlamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Oce4n dedi ki:

evet herşey wipe. o yüzden oynamıyorum şu an. benim için vakit kaybı demek tamamen. 31 ağustosda release zaten. kastığım herşeyi 1 ay sonra tekrar kasmak beni bayar.

Millet 60 olmuş ve bildiğin oyunu sömürüyor. oyun çıktığında tekrar kasıcaklar ne bu acele anlamıyorum. bari bu kadar kasıpta adamlara doğru düzgün bir feedback yapsalar oda yoktur muhtemelen.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...