Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Niye? ben veriyorum ya. Hesabını istemedim ki  beta suanki haline girilen accountı istedim. Onu kendi accountına bağladıysa bilemem. İstiyorsan sana sword of legends cdkeyi veriyim gir dene. 2 tane 1 tanesi kullanılmış isteyen varsa verebilirim 1 tane cdkey ve 1 tane account. 

TANIMADIĞIM BİRİNE

edit: corwfall isteyen varsa da verim asdf

phoenix_daoc tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 14.06.2021 at 20:22, omersem dedi ki:

grafikler combat boss tasarımı sizi bilmem ama beni hypeladı. Çok iyi görünmüyor mu yahu. Dungeon zorluk seviyeside iyi ayarlanmış ise baya baya alıp götürür bu NW. 20 temmuuuuuz bekliyoruz. 

esonun aynısını yapmışlar abi neyine hyplanıosunuz şu oyunun 

Sosyal ağlarda paylaş

yok ya trip değil aklıma izlediğim bir video geldi. amerikada kırmızı bir dodge hediye ediyorlar alışveriş merkezinde. adamın birisine bu çekiliş sonucunda birisine çıktı  nasıl buldun diye soruyorlar. Kırmızı dodge mu iğrenç hiç güzel değil deyip dodge dan daha iyi 10 araba sayabilirim bunun gibi bir merkeze hiç yakışmamış filan diyo.

sonra sana çıktı diyorlar oturup 15 dakika ağlıyo. takla filan atıyo sağdaki soldaki insanları öpüyo hep hayalinin böyle bir spor araba ile gezmek olduğunu filan söylüyo. o geldi aklıma güldüm. ?  

omersem tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 18.06.2021 at 09:41, yusema dedi ki:

betada sevmediğim oyunda sadece 3 skill kullanabilme olayı hala aynı mı?

diğer stance'e (ismini hatırlayamadım sallamış olabilirim) geçince skill'leri kullanmak için belirli bir süre beklemek gerekiyordu vs.

Cooldown paylaşımı kalktı 2 silah var Toplamda 6 skill kullanabiliyorsun

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...