Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Çok klişe main quest. Factionların falan questleri daha başarılı hani vanilla zonelar biraz meh olsa da yine başarılı ama dlc zonelar bazıları inanılmaz iyi benim favoriler murkmire, vvardenfell, orsinium. Vanilla zonelardan stonefalls ve alikr desert yine aklımda kalan güzel yerlerden. Guild questleri de ortalamanın üstünde. Story olarak bence de en iyi mmo eso en azından en iyilerinden diyeyim ayıp olmasın.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada eso+ alıp tüm dlc içeriklerine ulaşabilirsin o da büyük avantaj.

Ayrıca aşağı bakan ok şeklindeki simgeli questleri es geçebilirsin oyunda ki bir çok side quest dandik yine aralarında güzel olanlar var ama tonla olduklarından geneli çöp. Büyük shield gibi duran simgeler main/zone/faction questleri oluyor onları yap işte. Güzel olanlar onlar.

ad3m tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Combat dediğin PVP ise evet çöp malesef hoş ben pvp (BG) ağırlıklı oynuyorum ama uzun süre oynanacak bir pvpsi yok adamın parmakları kırılıyor buff cycle / weapon swap / animation canceling / light attack weave falan tam bir çöplük.

Ayrıca es geçmemek lazım hiçbir MMO'da ESO kadar customization da yok hem karakterin hem evin falan tamamen unique bir tip olabilirken yine bayağı değişik ev tasarlanabiliyor. Tabi bunları geniş çerçevede yapabilmek için oyunu gerçekten uzun zaman oynamak gerekiyor. Master crafter olmak (tüm traitler ve motifler) bayağı uzun sürüyor ve pahalı.

ad3m tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

New World oynıcaaaaz. Yok ben oynamam diyenler 1-2 hafta aranır baktılar oyun yok ki olmayacak. Lan hay ben böyle işin diyip gelirler en azından bakmaya. Yaz yasaklar kalkar bu iş en fazla Eylül sonu Ekim başına sarkar sonunda new World de abi bu mavi şeyi nerden topluyoruza gelir işin sonu. Temmuz betası için haberleşelim beyler. Guild olayı biliyorsunuzdur belki bu oyunda çok önemli. 

omersem tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 28.05.2021 at 02:00, ad3m dedi ki:

Combat dediğin PVP ise evet çöp malesef hoş ben pvp (BG) ağırlıklı oynuyorum ama uzun süre oynanacak bir pvpsi yok adamın parmakları kırılıyor buff cycle / weapon swap / animation canceling / light attack weave falan tam bir çöplük.

Ayrıca es geçmemek lazım hiçbir MMO'da ESO kadar customization da yok hem karakterin hem evin falan tamamen unique bir tip olabilirken yine bayağı değişik ev tasarlanabiliyor. Tabi bunları geniş çerçevede yapabilmek için oyunu gerçekten uzun zaman oynamak gerekiyor. Master crafter olmak (tüm traitler ve motifler) bayağı uzun sürüyor ve pahalı.

eso combat pve tarafıda kötü. yani hiç zorlanmıyorum, random bassam ilerliyorum. bence bu kötü bişey

Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bu orman ağaç ot bitki olayı aldı yürüdü. GTA 5 şehir bina olayını bitirince diğerleri de doğaya sardı. uzay zaten eve online tekelinde. ( SC diye bir efsane de var tabii quantum bilgisayarlar 1000 $ satılınca oynayacağız)  bakalım doğa tarafına aday gibi NW. oyunun her bölgesini görelim veririz notunu. 

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Gangren dedi ki:

Siz ne yapıyorsunuz?

Karşılıklı çakma sarkazm ile buradaki insanların fikrini değiştirmeye çalışmanız çok zor.

Herkesin fikri kendine, bir salın yahu.

kimsenin fikrini değiştirme gibi bir niyetim yok ki ? Böyle bir görev amaç asla edinmem. 20 temmuzda satın alanlar oynayabilecek. Kaldık 20 temmuza ? keşke bi key mey bişey gelsede bi theorycraft yapabilsem yau

Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, Suark dedi ki:

eso combat pve tarafıda kötü. yani hiç zorlanmıyorum, random bassam ilerliyorum. bence bu kötü bişey

Bişi anlamadım bundan pvenin basit olduğunu mu söylüyorsun? Öyleyse evet overland pve basit zorluk istiyorsan vet solo arenalar var oraya alalım seni kendini test etmek için. Onun dışında diğer şeyler için ESO başlığına geçebiliriz alakasız yerdeyiz xD

Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, Gangren dedi ki:

Siz ne yapıyorsunuz?

Karşılıklı çakma sarkazm ile buradaki insanların fikrini değiştirmeye çalışmanız çok zor.

Herkesin fikri kendine, bir salın yahu.

Herkesin fikri kendine degil abi, nolcak adamlar iki hype yapti diye salin mi oldu, ülkenin geldiği tehammül durumunun eseri bu, adamlar yaptığı cringe belki ama, herkesin fikri kendine ne ya.. daha ne kadar sussun insanlar istiyorsunuz, kafamizin ici degisiyor.

Bende oyunu bekleyen tarafim iyi kotu iki post gorunce seviniyorum.

reampage tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, phoenix_daoc dedi ki:

kimsenin fikrini değiştirme gibi bir niyetim yok ki ? Böyle bir görev amaç asla edinmem. 20 temmuzda satın alanlar oynayabilecek. Kaldık 20 temmuza ? keşke bi key mey bişey gelsede bi theorycraft yapabilsem yau

Ben ilk pre order verenlerdenim. 30 kere alpha için başvuru yaptım. En son yanıt geldi. Just USA diye ?

omersem tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...