Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Ben bir tek devamlılığı hayal edemiyorum bu oyunda. işin ucu pvp ye dayanacak ve atlas misali bölge kapmak için bir kaç guild kalacak kısa zamanda gibi geliyor bana. işin içine biraz OP işler katsalar olur bence . Battle değiştirecek çok zor elde edilen ve uzun kullanıma süresine sahip skiller gibi ya da ne bileyim çok gıcık teke tek te işe yaramaz ama group combatta işleri değiştirecek classlar gibi. ulaşılması zor itemler gibi. ( wow legendary misali )

Yoksa benim umudum çok kırıldı atlas oynadım , rend oynadım bu türevden insanlar hemen sıkıldı dolmadı serverlar ve oyunlar öldü denilebilir. 

Bu adamlarda para var umarım sağlam kadro ve yatırım ile kasmışlardır. Yoksa LOTR online için kurtulalım şu new world den bütün kaynağı LOTR online ayıralım bununla meşgul olsun işte millet tansiyonu ölçelim mmorpg markette kafası var ise amazonda release +6 ay GG.

Sosyal ağlarda paylaş

Alpha'da buyuk guildler ufak guildleri merge edip domine ediyodu ortaligi.

Territory'in yoksa craftingi 3'un ustune (4 ve 5 var) bile cikaramiyodun ve end game silah ve armorlarini yapamiyodun.

Bizim guild de mecburen buyuk bi guilde merge olmustu end game content yapabilmek icin.

Umarim bu olay degisir ve ufak gruplara da imkan taninir cunku alpha'dayken buyuk guildlerin 40598508 territory tutmasina hic bir engel yoktu.

BioHazarD tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Iki olasilik var

ya boyle bir kitle var; gidip alpha/beta surecindeki mmo lari oynayip aglayip zirliyorlar developerlara.

ya da ayni developerlar butun yeni projelerdr calisiyor ve milletin fikrini degistiriyor.

son zamanlarda pvp agirlikli baslayip ilgi ceken open world mmo lar hep bu surecten gecti. Legens of Aria, bu vs oynanmaz oyle.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...