Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

çok kötüydü animasyonların karakterleri hareket ettirip olmadık durumlara sokması, itmesi kakması, düşmanların içine sokup positioning'i bozması. aynı kötülüğü bir de aoc'ta yaşamıştım. orada da FINISH HIM vurmak uğruna uçurumdan atıyordu oyun.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...

combati zaten zevkliydi bu oyunun ama level 52ye kadar dayanabilmistim release oldugunda icerik yoktu cunku, expansionla basladim tekrar, amazon patch satmis baya bildigin 30 dolara, cdpr cyberpunk 2.0 bedava verdi bide, ustune starfield kadar expansion pack verdi 30 dolara. 

bence hersey oturmus, daha once olmustur cogu, ama relaseden bu yana sanirim, cok derli toplu bir oyun olmus new world. 

releaseden sonra birakanlara yepyeni bir oyun gibi gelebilir, fakat expansionla cok bisi gelmemis mount ve bir silah disinda eski mapi revize etmisler sadece, birde o mapi parali yapmislar, bedava eski surumu olanlar oraya gidemiyor artik 😄 . 

combat zaten guzeldi, daha akici olmus mountla beraber daha hizlanmis oyunun pace, o acidan iyi, birde kasma sureleri azalmis, hemen 65 oluverdim cok xp geliyor, itemlar heryerden geliyor, azot problemi yok, sehirlerden item alip verebiliyoruz, raidleri filan bilmiyorum pve contenti, ama solo content baya eglenceli, dogru duzgun build yapmayinca face roll ilerlemiyor.

varsa oynayan bende tank dps filan arada gelirim expeditionlara. 

reampage tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Oynadım expansionı max level 65 e geldim, ana hikayeyi bitirdim, sonrasında da 1-2 expedition(dungeon) yaptım. Oyuna baya content ve quality of life iyileştirmesi gelmiş. Ama ister istemez keşke şunu başta bu şekilde çıkarsalarmış diyorsun. Oyun çok erken çıkmış. Şu an ki hali ilk release'de olması gereken hali. Mount olayı da etrafta gezmeyi inanılmaz rahatlatmış. Keşke inat etmeselermiş başta mounta gerek yok diye.

Sosyal ağlarda paylaş

yok olmaz. boklarıyla kavga edecekler, etmeden olmuyomuş çünkü. bi de APTALLAR LOREA GÖRE MOUNT OLAMAZ HAYIR GELMEMELİ falan diye lüzumsuz savunan tuhaf insanlar vardı ya sanki 100 yıllık lore, kutsal kitap, değiştirilemez. HAYIR HEPİMİZ BOK VARMIŞ GİBİ ZANGIR ZANGIR KOŞMALIYIZ AYAKLARIMIZIN ÜSTÜNDE ÇÜNKÜ BÖYLESİ ÇOK MANTIKLI

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide, 17.10.2023 22:48 tarihinde dedi ki:

yok olmaz. boklarıyla kavga edecekler, etmeden olmuyomuş çünkü. bi de APTALLAR LOREA GÖRE MOUNT OLAMAZ HAYIR GELMEMELİ falan diye lüzumsuz savunan tuhaf insanlar vardı ya sanki 100 yıllık lore, kutsal kitap, değiştirilemez. HAYIR HEPİMİZ BOK VARMIŞ GİBİ ZANGIR ZANGIR KOŞMALIYIZ AYAKLARIMIZIN ÜSTÜNDE ÇÜNKÜ BÖYLESİ ÇOK MANTIKLI

open world pvp yi öldürür diye karşıydım ben. şimdi zaten ölmüştür çoktan o yüzden iyi feature olmuştur

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...