Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
On 10.01.2022 at 16:05, Xenocide dedi ki:

ben 60 olduktan sonra oyunun contentinin chest run olduğunu gördüm, 2 kere yaptım bi daha da girmedim. öyle content mi olur hayatımda böyle şey görmedim lol

content = war idi. o da lagden exploitten geçilmiyodu. şimdi mutationlarda(mythic+) nooblar patır patır dökülüyor. işte bi o ikisi var yersen

aşşırı bi FOMO yaptırıyor oyun insana. dungeon grind geldi son patchle oyun iyice döküldü. chest runları arar oldu insanlar çünkü sosyallik bitti. open world öldü. opr sırası dolmuyor vs. herkes dungeon sırasında bütün gün dungeon spam. ulan dungeon spam arayan oyuncular zaten en geç 2. ayda bırakmıştı oyunu. şimdi dungeon spam sevmeyenleri de bıraktırdılar

tiLi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ilk hafta herkese 3, diğer haftalarda 2 key geliyo mutation için
5 kişilik grubun oluyor ilk hafta 15 ordan spamladık. herkes bi gaz adam arıyodu bi 5-10 tane de ordan yaptım mutation. mutation olmayan dancınlara hayrına girdim bi 20 ordan desen...

şimdi 5 kişilik grupla 10 garanti. bu hafta dynasty çok zor geldi millete bi de droplar buglı mı nedir, dungeon spam duraksadı dünyaya renk geldi. ama ben bıkmışam

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

https://www.newworld.com/en-us/news/articles/new-world-february-2022-update

travel şikayetlerimizi şirketten bile çok savundu insanlar zamanında. geç de olsa güzel şeyler yapılıyor galiba. açıkçası tekrar başlamak ve dönmek istiyorum da dupe ve glitch olayları ne durumda şu an? parayı kıran kırdığıyla mı kaldı? 

Sosyal ağlarda paylaş

On 26.02.2022 at 20:07, sylvanas dedi ki:

https://www.newworld.com/en-us/news/articles/new-world-february-2022-update

travel şikayetlerimizi şirketten bile çok savundu insanlar zamanında. geç de olsa güzel şeyler yapılıyor galiba. açıkçası tekrar başlamak ve dönmek istiyorum da dupe ve glitch olayları ne durumda şu an? parayı kıran kırdığıyla mı kaldı? 

ya parayı kıran falan yok bizim serverda dupe yoktu. ekonomi iyiydi vs. zamanın en kalabalık serverlarında dupe dönmüş olabilir ama her yerde geçerli değildi o haberler.

oyundaki survival şeylerini biraz kısmaya karar vermişler iyi olmuş travel costun bittiği.

esas sorun war lag hala çözülmedi 5 ay mı oldu? oyunun ana noktası hala götüm gibi yani. PVEsi kötü değil bu arada az content ama eğlendirir mythic dancınları. combatı daha akıcı yapmışlar bu patchle ama o lag varken istediğini yap bi boka yaramıyor. anca pvede yarar

şubat ayı sadece bug fixe odaklanacaz dediler. sırf savaşa girmek için log in oldum. bug fix ayının sonucu: https://medal.tv/games/new-world/clips/cIkFCfQCEFm_B/d1337WW1y7qC?invite=cr-MSw3Wk8sNDM0MzU5Nyw

bitmez bu oyunun bugları fixleyemiyolar. o grind o pvpye değmez şu an tavsiye etmem. ben bile bıraktım

Sosyal ağlarda paylaş

150 saat kadar oynamıştım açıkçası son levele kadar bile gelemedim. iki üç kere reroll heyecan hype falan vardı da yarısında çıktım sonra. gerçi questler de mekanikti quest jeneratörü gibi, girsem pve için girecektim de şimdi düşündüm pve de o kadar matah değildi questing falan. girer iki üç gün bi şeyler vurur döver bırakırım muhtemelen. city pvp için hype'lanmıştım ben ama bi kere giremedik. yok guild sahibi yok kimi seçecek, bi kere kabul etmediler. hayaller open world siege gerçekler dayın olmadan giremiyordun.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...

@sylvanas

bir kaç gün önce detaylı olarak bakmıştım. Hatta twitch de biraz izleyip anlamaya da çalıştım.

level kasmayı kolaylaştırmışlar

expertise diye bir sistem eklenmiş. Düşen eşyaların düşük ilvl oluyor. Sen daha yüksek düşürdükçe, düşürebileceğin kalite yükseliyor. Bu şekilde 600 e kadar yükseltiyorsun. Pratik yolu düz dungeon. Expertise 600 olunca endgame dungeon sistemi devreye giriyor. Her dungeonun mutasyon versiyonları var. İçeride farklı debufflar oluyor (haftalık rast gele değişiyor)... Her neyse girdiğin seviyeye göre fazladan shard düşüyor, bununla da eşyalarını 625 seviyeye çıkartıyorsun. Her eşya için ayrı olduğundan güzel bir şey düşürdüğünde onu yeniden 625 e shard basarak çıkartıyorsun. İlk seferinden sonra bu daha az vakit alıyor, çünkü  yüksek girdiğinden bir dünya shardın oluyor.

Bu expertise sisteminde güzel bir şey de var. Farz edelim, düşük ilvl eşya düşürdün, bunu shard ile 625 e kadar çıkartabiliyorsun bile. Eşyanın 600 olması veya sarı olması önemli değil. Statları yükseliyor.. Hatta eğer bu eşya "isimli" bir eşya ise, kalitesi yüzünden 3 üncü bonusu kapalıysa o bile açılıyor.

Oyun bıraktırıcı buglar vs. düzelmiş. Lag sorunu yok gibi bir şey olmuş (savaş yapan birisini izlerken sormuştum.

3vs3 arena eklemişler, şimdilik server bazlı.

outpost rusha istediğin yerden sıra alma eklemişler (npc ye gitmeye gerek yok)

Dungeon finderı yapıyorlarmış şu an. Aslında bu hafta gelecekmişte sorun yüzünden ertelenmiş.

Dungeon önlerine shrine eklemişler, gidip gelmesi kolay olsun diye.

Dungeon için gereken anahtarları artık craftlamıyorsun. Haftalık limitin var istediğin gibi giriyormuşsun. Düz olanı için 100 iken, mutasyon olan versiyonu için 25miş. Bir mutasyon 30dk da bitse haftalık 13 saatlik oynama süresine denk gelir. Baya bonkör davranmışlar bu limitde. Her gün 1.5 saat mutasyon demek bu. her neyse.

vs vs diye gidiyor.
şu son getirdikleri büyük yamanın bağlantısı : https://www.newworld.com/en-us/game/releases/summer-medleyfaire-update

kısaca oyunu boşlayıp, öldürmek istememişler. Tam t
ersi üstüne düşüp düzeltmeye çalışmışlar ilginç bir şekilde. Hatta bir yerde expansion ile ilgili bir şeye denk geldim ama şimdi bulamadım. Belki troll dü bilemiyorum.

Densiz tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

en kısa cevap: öldü

20bin ortalama oyuncu kaldı, yeni silah yeni dancın filan geldi de iş işten geçtikten sonra pek önemi kalmadı zaten. mmo oynamayan ve hatta yapma deneyimi olmayan insanların sıfır araştırmayla ne kadar mmo yapabilirler sorusunun cevabı bu oyunda var.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
On 03.11.2022 at 02:05, Xenocide dedi ki:

keşke gelmese de gelecekmiş. kozmetik olsa bari

@Black-iceaction combat galiba adı. tam bilmiyorum ama kesinikle katılıyorum. arkadaşlar ESO oynatmaya çalıştı da nw combatını çok özledim zorlandım. birkaç kişiyle konuştum bu konuyu, mmo'da tab target seviyolarmış. onlar kendilerini biliyor. hiç anlam veremedim

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...