Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Bi herife denk geldim her akşam reekwater>edengrove>sm mines>mykgard dönüyoruz. O kadar güzel gezdiriyo ki, zaman kaybı yok olmadık yerlerde wipe yemek yok. Chestten cheste, bosstan bossa speed run misali akıyoruz. Konuştuğu tek kelime "my way", bazen bossu kestikten veya chest açtıktan sonra dandik gruplardan kalan alışkanlıkla farklı yönlere gidenler oluyo cevap hemen my way. Bilmediğim chestler, görüpte tırmanamadığım yerlerde ki chestler vs herşeyi çekirge sürüsü gibi silip süpürüyoruz. Legendary schematicler, craft giysileri, legendary materyalleri yağmur gibi yağıyo. Armorlarımın watermark 550-575, weaponlar 520-540 civarı oldu, bikaç güne caplerim watermarkı.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Crematorium dedi ki:

Bi herife denk geldim her akşam reekwater>edengrove>sm mines>mykgard dönüyoruz. O kadar güzel gezdiriyo ki, zaman kaybı yok olmadık yerlerde wipe yemek yok. Chestten cheste, bosstan bossa speed run misali akıyoruz. Konuştuğu tek kelime "my way", bazen bossu kestikten veya chest açtıktan sonra dandik gruplardan kalan alışkanlıkla farklı yönlere gidenler oluyo cevap hemen my way. Bilmediğim chestler, görüpte tırmanamadığım yerlerde ki chestler vs herşeyi çekirge sürüsü gibi silip süpürüyoruz. Legendary schematicler, craft giysileri, legendary materyalleri yağmur gibi yağıyo. Armorlarımın watermark 550-575, weaponlar 520-540 civarı oldu, bikaç güne caplerim watermarkı.

bizi de gezdirsin ben sıkıcı diye çok boşladım

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Robert_Poche dedi ki:

Aynen buarada, saat kaçta başlıyor, düzenliyse ben de atlar gelirim. 

Allah sağlık sıhhat versin elemana bişey olmaz, server transfer falan yapmazsa 23 gibi başlıyo. Çöpçüler kralında ki gibi global chatte adını görünce elite runa çıkacakmış iki gözümün çiçeği diyip koştura koştura bankaya üstümü boşaltmaya gidiyorum.

2 saat önce, tiLi dedi ki:

atla gel caere çok yalnızız. ama yalnız olduğumuzu bilerek gelecen

Sonrasında paralı transferin ne zaman çıkacağı belli değil, free transferi nokta atışı kullanmak istiyorum, birazda ondan erteliyodum server transferi. Dolu diye x servera geçip 1 hafta sonra pişman olanlar var, orda ki canlı tayfada başka yere gitmiş veya ekonomisi patates olmuş serverlar var.

22 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Önce adamın "my way"ini ezberle sonra gel, bizi gezdirirsin o adam gibi ?

Bu hiç benim olayım değil sokak aralarında this way yazan ışıklı tabelalar koyacak bi addon lazım, solo takılırken kendi rotamı şaşırıyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

Bunlardan bir bok olmayacağını bir daha kanıtladılar. Adamlar dupe yapanları banlıyor, dupe yapılmış eşyalar kalıyor ne güzel iş. Mükemmel perkli 600gs legendary eşya craftlamak kolaymış gibi milletin üstünde.

Bir eşyanın craftlamak için gereken malzemeleri 20k tutuyormuş. Satış fiyatı 10k ya düşünce adamlar uyanıp TP yi kapatmış.

Ben aylarca uğraşacağım adamlar 5dk da sahip olamadığım şeylere sahip olacak. Ne güzel iş... Umarım bu sefer kalıcı olarak siliyorum. Keşke daha erken çıksaydı bu olayda o kadar watermark kasmasaydım. Adamların endgame anlayışı bot gibi kasmamızmış zaten.

oynayacak yeni ve düzgün bir şey de yok sanırım. Ya moba ya gw2 yolları göründü bana.

Densiz tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Trophy dupe mü, elite chest bugı mı? Bazı veya herhangi elite chestleri tekrar tekrar açabiliyomuşun, bugın oluşma şartları nelerdir bilmiyorum bizim runlarda da denk gelmedim. Oyun bozuk geçende yazmıştım bi yerini düzeltiyon öbür taraftan üç yeni bug çıkıyo. Kendimi pavyonda çalışan konsa aşık olmuş gibi hissediyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

trophy dupe çıktı dün gece(viral oldu çıktı dediğim). sabah trade'i kapadılar gene. major trophy fiyatları 60kdan 9klara düşmüştü videolarda. izledim de videoda dupe'ü. bizim serverda major trophy satışta yoktu sabah baktığımda. dupelayanlar akıllılık edip satmamış olabilir

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, tiLi dedi ki:

trophy dupe çıktı dün gece(viral oldu çıktı dediğim). sabah trade'i kapadılar gene. major trophy fiyatları 60kdan 9klara düşmüştü videolarda. izledim de videoda dupe'ü. bizim serverda major trophy satışta yoktu sabah baktığımda. dupelayanlar akıllılık edip satmamış olabilir

Tamam onu diyorum trophyi mi dupelüyolarmış, yoksa trophynin düştüğü chesti mi açıyolar paso. Amaaan neyse ne yarın brightwoodu alıcaz biraz arrow yapıyim, engineerda 176 bi gazla onu da 200ler miyim acaba bugün

Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, Crematorium dedi ki:

Tamam onu diyorum trophyi mi dupelüyolarmış, yoksa trophynin düştüğü chesti mi açıyolar paso. Amaaan neyse ne yarın brightwoodu alıcaz biraz arrow yapıyim, engineerda 176 bi gazla onu da 200ler miyim acaba bugün

trophyyi düpedüz dupeluyolarmış abi daha nasıl söylemeliyim

Sosyal ağlarda paylaş

trophyler neyse de laundered Gold ve itemsın silindiğini inanmıyorum çünkü mümkün değil. bi de koydukları graph çöp. dupelanan itemlerin zamana göre grafiğini koysalardı bi işe yarardı. oyunu bırakmış 60ları dahil eden gereksiz bi kaç kişide 600 GS item var grafiği...

bi de duped itemlerin %98ini sildik diyo. laundered dahil değildir buna ve kaçın %98i? her serverda milyonlarca duped Gold %2ye denk geliyo belki?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...