Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Brightwoodda alchemist's shrineın hemen güneyinde 3 tane terrawolf spawnı var yeterince hızlı spawn oluyolar. Musket masteryim 15ti bi powder burne ölüyolar 42 musket exp,900e yakın lj exp, 80-90 civarı wyrdwood veriyo. Yanlış hatırlamıyosam starmetal veren wolflarda vardı onların adı neydi lokasyonu neresiydi?

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, smyrnas dedi ki:

Ehhh bende 44 level olarak pes etmiş bulunmaktayım. İlk kez başladığım bir oyunda son leveli göremeden bırakmış bulunuyorum. zaten oyuncu sayısı da 250k lara falan düşmüş sanırım.  

Mantıklı ben de çarı satıp başka serverda chill takılmayı düşünüyorum oyun düzelene kadar. Sonra pvp ye falan giderim, Oynanmıyor çünkü 30vs50 yaparken openworldde noluyor ne bitiyor hiçbir şey anlaşılmıyor. Çarlar hep donuyor Lagdan oynanmıyor. Geçerim bomboş servera kasarım çil çil mis. Önceki serverda lagdan eser yoktu hellheim direkt hell tier lagfest yani. 50v50 savaşlar falan rezalet yani. Oyun komple bozuk zaten ona laf etmicem bile asdf. Yetti ama bi amaçla oynayınca gerçekten oyun rezalet ötesi. Yıl başına kadar sabredelim bakalım düzelirse oynarım. ÇArım satılık bu arada 3.250 TLye mis gibi çar. Watermark Armorlar 570-580 Weapon 530-550. Pvp seti var token 50k. Çarda hiçbir eksik yok. 60 level olamayıp bırakanlar için kaçırılmayacak fırsat xd

spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

On 18.10.2021 at 22:46, phoenix_daoc dedi ki:

demekki adam gbi mmo yapılamıyormuş. Kolay iş değil mmorpg yapmak. Mmoyu bırak oyun yapmak kolay bir iş değil. Ağlamak yerine biraz daha uyumlu olmayı sağlayabilirsin. MMO oyunların ölmesinin sebebi Carebearların deli gibi ağlaması. 

efsaneyi hatırlayalım.

Sosyal ağlarda paylaş

abi xd şöyle, 3 işi birden yapmaya çalışınca Agresiflik sezdim yazdığındada alakası yokmuş asdmnfqmnwdf

Alexmoran olduk xd oksimoronluktan

spacer.png

ya bir de Xeno diye bi illet var başımda, adam tam bir 15 yasında Liseye yeni başlamış velet tripleri çekilecek gibi değil

phoenix_daoc tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

yok, kendin dışında herkese carebear, ağlak vs. diyip New World başlığı altında en çok gözyaşı dökenin sen olduğunu gösteriyorum sadece ve her seferinde de kendini savunmak yerine aynı tip triggerlamaya yönelik cevaplar veriyorsun öö lösölö ööö onböş yoş falan 

O yüzden yukarıdaki oksimoron postunu bence ilk seferinde doğru anladın. Hayatta doğru anladığın tek şey de olabilir, değerini bil.

bi de şey garip, ben ilk senden bağımsız başka bi şey yazmışım, gelip altına ağlama falan yazıp bana sarmışsın, şimdi de gelip xeno diye bi illet var başımda diyosun, çift kişilikli falan mısın nedir

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

hatchet güçlü diye geldi HOYHOY HAÇIT FENA FİKSLEMEZLERSE BIRAKIRIM OYUNU BU NE BÖYLE ÖÖÖÖ

backstab crit vuruyor, HÖÖÖ NASI CRİT VURUR BÖYLE ŞEY Mİ OLUR REZİLLİK

bug var HÖÖ BUG HÖÖ ABUSE

ben geldim, at lazım oyuna dedim

ÖÖ CAREBEAR AĞLAMAK YERİNE ADAPTE OL XdXDXDXD

bi değişik ne bileyim.

Sosyal ağlarda paylaş

adapteyimde sen çok - iq oldugun için algılayamıyorsun kafanda kurmuşsun bir şey konuşuyon boş boş ?

@dreaglothbiz bunları yazılarımızda söylemiştik de çok hype dınız o zaman, anlamadınız tipi

Abi haklısında amazondur fixler diye bekliyoruz işte ama çok yavaş ve sürekli yeni bir sıkıntı çıkıyor bir şeyi düzeltirken.Mesela şimdi ice gauntlets çalışmıyor skilleri. Alttan alıyoruz böyle oynamaya çalışıyoruz ama oyun iyice tatava olmaya başladı. Hani oyunda bozukluk olur düzeltilir diye beklersin falan bekliyoruz işte çok uzun sürcek ama oyunun düzelmesi. O yüzden diyorum ki Pvp olarak oynayacağıma çarı satarım geçerim causal bi serverda takılırım balık tutarım falan. Ama işte bazıları algısı aşırı kıt olduğu için anlamıyor bunu ağlamak falan sanıyor. Yani oyunu bıraktığım yok beklemekten başka çarem yok çünkü byaa güzel oyun öyle 1 ayda havlu atma gibi derdim yok. Gelde kıt beyinlilere anlat xD

phoenix_daoc tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam sen oyununu oyna, oyun ile ilgili yorum yapma ayarin ve araligin yok. Oyun bozuk denince oynamayin o zmn carebear vb, oyun bozuk chari satiyorum dediginde, e bu sana denmisti dendiginde, oyun guzel duzelmesini bekleyecegim baska serverde diyorsun ? 

Scalanova tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...