Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

20 saat önce, Darksun dedi ki:

Len olm rust ı 1 gece deneyeyim dedim adamlar resmen oynamama izin vermedi sürekli birileri vurup durdu. Kapadım kaldı öyle, o tarz da düzene reset gerçekten lazım.

Abi sen elinde taşla donla dolanıyorsun, karşına full plate armorlu keleşli adamlar geliyor. Heriflerin o gearı dizmesi 2 gün, blueprint wipe olmasa oynanmaz o oyun. Blueprint wipe yapıldı mı ilk 1-2 hafta tadından yenmiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Pvp questleriyle seri faction token kasmak için önereceğiniz şehir var mı? Brightwoodu seviyodum, pve questleri uzağa veriyo hem de az token veriyo. Ww bizim, ruslar bilendi kaç savaştır alamıyolar hala yılmadan 7/24 influence kasıyolar pvp yapmaktan token kasamıyorum. Restless shorea baktım mesafe yakın, 3kdan fazla token verdi ama timsahlar çok geç spawn oluyo

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Crematorium dedi ki:

Pvp questleriyle seri faction token kasmak için önereceğiniz şehir var mı? Brightwoodu seviyodum, pve questleri uzağa veriyo hem de az token veriyo. Ww bizim, ruslar bilendi kaç savaştır alamıyolar hala yılmadan 7/24 influence kasıyolar pvp yapmaktan token kasamıyorum. Restless shorea baktım mesafe yakın, 3kdan fazla token verdi ama timsahlar çok geç spawn oluyo

token/hour en yüksek heralde great cleave. bi yandan standing gelsin diyorsan ve influence yapayım diyosan reekwater. pvp hiç olmasın semi afk tokenimi alıp çıkarım diyosan edengrove. great cleave de aksiyon olmaması çok zor

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Black-ice dedi ki:

yaw bu tokenlar değerli mi bu kadar item için falan mı kasıyorsunuz. ben daha gelemedim oralara merak ettim

Lvl 60 için önemli. Gear farmlamaya başlamak için, her tür pvpye katılmak için yeterli. Ben 52den sonra sadece town projectlerle lvl kastım gear çöp kaldı fena dayak atıyolar

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, Xenocide dedi ki:

ben gidemedim mesai bitene kadar herifler kapadı transferi işe bak ya

bug varmış duyduğum kadarıyla. Transfer edilen bazı karakterler gold gönderiyormuş millete. 500.000 gold yollamaktan bahsediyorlardı.

edit: rollback attılar mı bilmiyorum ama o transfer edilen serverdaki fiyatlar uçmuştur. Oradan da başka yerlere transfer olurlar, o dupelenen gold tüm serverlara dağılır... Olan normal oyuncuya olur. Vergiyi tabana yaymış olacaklar asdfadf

Densiz tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

19 saat önce, Crematorium dedi ki:

Shattered mountain ve reekwater 5.300 falan veriyor tek runda 

Sosyal ağlarda paylaş

random bir sidequest chain koşturdu koşturdu oradan oraya, sonra başka bölgeye yolladı sağdan soldan parça toplatmak için. en sonunda "birleştir o parçaları" dedi ve armorsmithing lvl 5 istiyor. e şunu baştan söyleyeydin de 1 saat koşmayaydım. hakikaten bu adamlar mmo değil oyun oynamamış dedirtiyor bazı açılardan oyun.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Sam dedi ki:

random bir sidequest chain koşturdu koşturdu oradan oraya, sonra başka bölgeye yolladı sağdan soldan parça toplatmak için. en sonunda "birleştir o parçaları" dedi ve armorsmithing lvl 5 istiyor. e şunu baştan söyleyeydin de 1 saat koşmayaydım. hakikaten bu adamlar mmo değil oyun oynamamış dedirtiyor bazı açılardan oyun.

Ahahah bu berbat ötesi bir şeymiş yahu. Yani hiç bir açıklaması yok şunun. Ahmaklık resmen.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...